Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.05. 2022
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Padla první klapka seriálu Pod hladinou s Matějem Hádkem v hlavní roli

13. 05. 2022 | Televizní tipy
Před pár dny se v okolí Slapské přehrady rozjelo natáčení nového seriálu televize Prima, který se odehrává v prostředí policejních potápěčů z poříční policie. V hlavní roli se představí Matěj Hádek. Poblíž Častoboře a Štěchovic začalo být letos rušno již před začátkem letní sezóny, která do této oblasti každoročně přiláká spoustu návštěvníků.

Na břehu Slapské přehrady se pravidelně objevují postavy v potápěčské výstroji. Pod vedením profesionálních potápěčů tu totiž pronikají do tajů této disciplíny herci Matěj Hádek, Marek Adamczyk a Filip Tomsa. Právě oni si v seriálu zahrají policejní potápěče, kteří pracují v podmínkách, kde se realita snadno může změnit v noční můru. Musejí spoléhat sami sebe, jeden na druhého a na správná rozhodnutí svého šéfa. Voda je jejich živel i povolání. 

Padla první klapka seriálu Pod hladinou s Matějem Hádkem v hlavní roli„Od jedenácti metrů pod vodou už není vidět téměř nic, viditelnost je tak půl metru,“ podělil se o svou potápěčskou zkušenost Matěj Hádek, představitel Jana Zacha, nadpraporčíka poříční policie, a dodává, že s každým dalším ponorem se člověk cítí jistější. „Dokážu pochopit, že tomu někdo propadne. Přestože zkušeností s potápěním mám zatím jen pár, už jsem pod hladinou na chvíli zažil výjimečný pocit štěstí a euforie,“ říká.

Další disciplínou, kterou si herci hlavních mužských rolí museli osahat, je řízení motorové lodi. „Učit se něco takového je pro klukovskou duši radost,“ doplňuje Matěj. „Hraju velitele podporučíka Alici Jiráskovou. Jsem hlavní kriminalistka a moc si to užívám. Policistku jsem totiž ještě nikdy nehrála,“ uvádí ke své seriálové roli Sandra Nováková, která ztvárňuje hlavní ženskou postavu. „Záběry pod hladinou se mě naštěstí netýkají, za což jsem ráda. Jsem totiž strašně zimomřivý člověk,“ přiznává.

Seriál mapuje jednotlivé případy, které poříční policie vyšetřuje, ale také rozplétá soukromé linky ústředních hrdinů. V dalších rolích se představí Šárka Vaculíková, Václav Vydra, Igor Chmela, Petr Lněnička, Martin Sobotka, Jana Stryková, Petr Buchta, Cyril Dobrý a jiní. Seriál vzniká pod taktovkou režiséra Vojtěcha Moravce, scénář napsala Lucie Paulová.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Padla první klapka seriálu Pod hladinou s Matějem Hádkem v hlavní roli:

Padla první klapka seriálu Pod hladinou s Matějem Hádkem v hlavní roli
Padla první klapka seriálu Pod hladinou s Matějem Hádkem v hlavní roli
Padla první klapka seriálu Pod hladinou s Matějem Hádkem v hlavní roli
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !