Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci - 11. 9. 2023

11. 09. 2023 | Televizní tipy
Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u mnoha zajímavých případů, které se mohou přihodit komukoliv a kdykoliv. Dívejte se a zde malá ochutnávka.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Bitka v nočním klubu

Delta 106 má noční hlídku. Probírají příjemné situace, když se ozve dispečink s hlášením. V nedalekém baru dochází ke rvačce, ke které jede tedy nejen jedna hlídka, ale hned několik. Těch, které jsou nedaleko.

Policie v akci - 11. 9. 2023U dveří stojí muž, jenž krvácí z nosu a tvrdí, že byl napaden ochrankou. Říká, že ho ochranka vytáhla ven, sebrala mu hodinky a roztrhla bundu. Muž je zkontrolován a požádán, aby hlídku doprovodil, policisté totiž musí identifikovat s jeho pomocí násilníky. Přesto je svědek hlídán, aby byl v bezpečí.

Útočník je zpacifikován a zadržen, kontroluje se také to, zda u sebe nemá zbraň. Navíc má u sebe oznamovatelovy hodinky. Pro druhého muže si hlídka zajde na bar.S majitelem baru proberou, jak by měla vypadat ochranka, při služebním zákroku je proti pachateli používána stejná síla, jako používá samotný pachatel.

Pro rozpletení celé situace bude potřebný záznam z kamer.Jak bude nakonec celý případ klasifikován a nejde náhodou také o útok na úřední osobu? Rvačky v klubech jsou velmi časté, není ale obvyklé, že by se ochranka podniku snažila prát a okrádat ty, kdo se přišli pobavit.
Jak to celé dopadne? Dívejte se!

Na televizních obrazovkách se 11. 9. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !