Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 27. 3. 2023

27. 03. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Vášně v rodině

Hlídka Delta 107 kontroluje, co se děje ve městě. Je ale odvolána dispečinkem do ulice u Nových vil, kde paní Doležalová hlásí, že ji napadl její minulý partner. Na místě paní oznamovatelka tvrdí, že se v bytě pere její expartner s mužem, kterého považuje za současného partnera své bývalé partnerky. Jenže tady nejde o milenecký vztah, starší muž je dědečkem malého batolete a otcem dcery. Což je následně potvrzeno při ztotožnění.

Policie v akci v týdnu od 27. 3. 2023Násilníci jsou od sebe odtrženi. Muži si dál verbálně vyhrožují. Expartner tvrdí, že si jde pro svého syna. Expartneři si vysvětlují, kdo je komu nevěrný. Od toho tu ale není policie. Ta musí jen rozplést příběh, jehož součástí se stala. Žena tvrdí, že muž v místnosti není její partner, ale otec. Mladík u sebe neměl dokument od soudu, který ho opravňuje k tomu, aby si dítě vyzvedl. Policie maminku i syna odvelí do vedlejší místnosti, aby nedocházelo ke stresování dítěte.

Mladík je odveden a ukáže se, že neplatí alimenty. Žena se bojí, že muž zase přijde. Muži jsou poučeni, aby dorazili druhý den na místní oddělení a vztah k dítěti a jeho vyzvedávání vyřešili s OSPOD. Soud musí, pokud se rodiče nedohodnou, určit, kdy a za jakých podmínek se bude potomek předávat.

Když si jde muž vyzvednout dítě a při tom zmlátí muže, který je dědečkem jeho vlastního syna, je to problém. Když kromě toho také rozčílíte mámu a vlastní dítě rozpláčete, nakonec pro vás přijede policejní hlídka a jste odvedeni v poutech. Je namístě položit si otázku, jestli máte jen den blbec, nebo je za blbce někdo úplně jiný. Na policejní stanici bude mít násilník dost času promyslet si odpověď.

Na televizních obrazovkách se 27. 3. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !