Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 03.03. 2024
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 14.5. 2023

14. 05. 2023 | Televizní tipy
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Přestože před nimi obvykle míváme přirozený respekt, jejich zdraví prospěšné produkty jsou každodenní součástí našeho života. Proto představíme první díl cyklu o soužití – člověka se včelami. Letošní zima kvalitě trávníků právě neprospěla. V mnoha z nich je velké množství mechu. Poradíme, jak se ho zbavit a jak dosít kvalitní trávník. Na Míru se tentokrát pustíme do výroby dětského zavíracího pískoviště. Pokud vám zahrada trochu přerůstá přes hlavu, oceníte naše rady, jak se pustit do řezu keřů.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 14.5. 2023Rubrika Beze ztrát zpracuje oblíbenou jarní pochutinu, a Luboš Rychvalský tak vykouzlí chřestové velouté – chřest se ztraceným vejcem, strouhankou ze starých rohlíků a omáčkou. Předělávat už postavený dům bývá komplikované. Proto je důležité si ještě před stavbou rozmyslet, jaké materiály a stavební systémy použít. Minutový manžel – lekce pro ženy předvede, jak si postavit chodníček v záhonu. Zaměříme se i na otužování sadby, kterou jsme si předpěstovali za okny a která se nyní pomalu musí chystat do záhonu.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Další díl hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ sledujte v neděli 14. 5. 2022 v 11.50 na Primě!


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 14.5. 2023:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 14.5. 2023
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 14.5. 2023
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 14.5. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !