Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 19. 5. 2024

19. 05. 2024 | Televizní tipy
Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne! 

Půda je nezbytná pro život na zemi. Poradíme proto, jak o ni správně pečovat, abychom ji co nejvíc podpořili a její kvalita se odrazila i na naší úrodě. V rubrice Necvičák předvedeme trénink na zvýšení sebevědomí u psího mazlíčka. Ukážeme, jak si snadno, rychle a jednoduše zabezpečit dům pomocí fotopasti. Připravíme čisticí pastu z jedlé sody, která snadno zatočí s mastnotou, a vysvětlíme, k čemu a jak použít při úklidu olivový olej.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 19. 5. 2024Vířivky mohou být relaxačním prvkem na zahradu i do domácího wellness. Zaměříme se na jejich údržbu a věci, kterým se rozhodně vyhnout. Stříbrné šperky má snad každá žena. Ukážeme, jak je správně vyčistit ať už pomocí chemie, nebo babských rad. Krásný trvalkový květinový záhon můžete mít i na terase či na balkoně. Předvedeme, jak na to. Žena za ponkem na závěr vyrobí obraz v podobě obřích rtů ze zbytků a odřezků dřeva.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Další díl hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
sledujte v neděli 19. 5. 2024 v 11.55 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 19. 5. 2024:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 19. 5. 2024
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 19. 5. 2024
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 19. 5. 2024
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !