5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2024
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 11. 2023

26. 11. 2023 | Televizní tipy
Oblíbený hobby magazín plný rad a nápadů pro všechny chataře, chalupáře, zahrádkáře, chovatele a pěstitele i všechny, které zajímají moderní trendy v bydlení. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem přináší do vašich domácností pravidelně každý týden chvíle pohody v nedělní poledne.

Žena za ponkem v dílně tentokrát upcykluje starý globus, ze kterého vyrobí stylový lustr nejen do dětského pokojíčku. Zahradník po ruce ukáže, jak se pustit do sázení česneku, aby zdravě rostl i bez chemie. V naší kuchyni se Beze ztrát zpracují staré tortilly a spadaná jablka, ze kterých budou jablečné taštičky. Vánoce jsou za rohem, a tak poradíme, jak postupovat při předvánočním úklidu, a především jak si ho usnadnit.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 11. 2023Říká se, že co nestihneme na zahradě na podzim, to na jaře už nedoženeme. Budeme se proto věnovat (ne)rytí půdy a celkově její přípravě. Poradíme, jak začít s výchovou psa, jaké povely musí umět i které pomůcky mohou s výcvikem pomoci. Před zimní sezonou, než vyjedete na hory, se zaměříme na servis snowboardů. Minutový manžel v Lekci pro ženy ukáže, jak ošetřit různé venkovní povrchy, aby se lépe udržovaly.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, veterinářkou Míšou Riedlovou, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Další díl hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ sledujte v neděli 26. 11. 2022 v 12.55 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 11. 2023:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 11. 2023
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 11. 2023
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 11. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !