Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 5. 2024

26. 05. 2024 | Televizní tipy
Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne! 

Textilní květináče jsou skvělou alternativou k terakovotým či plastovým a mnoha rostlinám pěstování v nich svědčí ještě lépe. Ukážeme, co a jak v nich pěstovat. Žena za ponkem se pustí do výroby konferenčního stolku z poloviny elektrikářské špulky s nohami z vodovodních trubek. Luboš Rychvalský pozve všechny do turecké kuchyně a ukáže, jak zpracovat slupku z cukety do chutných kaskarikas. Provedeme vás odzimováním bazénu, péčí o něj v průběhu sezony i nejčastějšími chybami, kterým je radno se vyhnout.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 5. 2024Zaměříme se na moderní budování sklepa, jeho využití a podmínky, které by v něm měly panovat. Třešně na našich zahradách často dosahují opravdu velkých rozměrů. Ukážeme, jak je (ne)řezat i jak na prevenci červivosti plodů. Minutový manžel v lekcích pro ženy poradí, jak vyměnit olej v zahradním traktoru. V rubrice Necvičák vás naučí extrémně jednoduchou hru, kterou pejska zabavíte rychle a téměř bez práce.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Další díl hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
sledujte v neděli 26. 5. 2024 v 11.55 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 5. 2024:

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 5. 2024
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 5. 2024
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 26. 5. 2024
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !