Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Elektřina zlevňuje. Platíte za ni méně?

Elektřina zlevňuje. Platíte za ni méně?
1. 08. 2015 Finance
Pokud vaše účty za elektřinu neklesají, měli byste uvažovat o změně dodavatele. V porovnání s loňským rokem totiž nejlepší nabídky zlevnily o sto- až tisícikoruny. Mezi nejnižšími a nejvyššími  …více»

Plavecké pomůcky, které vaše děti zabaví i něco naučí

Plavecké pomůcky, které vaše děti zabaví i něco naučí
31. 07. 2015 Výchova
Chystáte se s dětmi k moři nebo jen tak k rybníku? Pak jistě řešíte, jaké plavecké pomůcky jim sbalit do kufru nebo tašky a bedlivě je zvažujete – zavazadla nejsou nafukovací…  …více»

Jak vybrat zmrzlinu

Jak vybrat zmrzlinu
31. 07. 2015 Zajímavosti
Základ smetanových, tvarohových nebo jogurtových zmrzlin tvoří mléčný tuk. Dále jsou zmrzliny vodové, ovocné, sorbety nebo s rostlinným tukem, u kterých je větší část mléčného tuku nahrazena  …více»

Zakletá popelnice

Zakletá popelnice
30. 07. 2015 Vaše příběhy
Příhoda, kterou nyní popíši, se stala mé sousedce. Je dost úsměvná, ale když se nad tím zamyslíme, tak nás smích přejde. Moje sousedka je starší paní, která používá zubní protézu. Jednou si chtěla  …více»

Umíte smysluplně trávit čas se svými dětmi?

Umíte smysluplně trávit čas se svými dětmi?
27. 07. 2015 Výchova
Alarmující procento dětí tráví svůj čas ve společnosti elektronických přístrojů spíše než se svými rodiči. Chytré technologie sice v mnohém rodičovskou roli usnadňují a otevírají dříve nepoznané  …více»
 

Léto budiž pochváleno

Léto budiž pochváleno
27. 07. 2015 Vaše příběhy
No nevím... Sedím na balkoně, dívám se po rozsvícených světlech v domech a bytech rozesetých kolem toho našeho domu na panelovém sídlišti. Je skoro půlnoc – nepůjdu se mejt, nepozhasínám... Co bude  …více»

Nájem bytu očima zákona

Nájem bytu očima zákona
27. 07. 2015 Finance
Smlouva o nájmu patří mezi typy smluv, které upravují práva a povinnosti při přenechání věci do užívání jiné osobě. Právně nájem upravuje nový občanský zákoník ve svém druhém dílu. Vedle nájmu tu  …více»

Plavba na ostrov Korčula

Plavba na ostrov Korčula
26. 07. 2015 Vaše příběhy
Letošní dovolenou jsme trávili v Chorvatsku v Makarské. Z nabízených výletů jsme se rozhodli pro lodní výlet na ostrov Korčula s prohlídkou historického města Korčula. Je to prý jedno z nejkrásnějších  …více»

Jak jsme málem jeli k moři

Jak jsme málem jeli k moři
26. 07. 2015 Vaše příběhy
Tento příběh je z let, kdy naše děti měly asi 8 a 10 let. Pracovali jsme v závodě, kde byla možnost výběru dovolené v různých částech republiky a také ve stanovém kempu v Rumunsku. Nabídka dovolené  …více»

Dcera v tanečních

Dcera v tanečních
26. 07. 2015 Vaše příběhy
Dcera chodila do tanečních před třemi roky. V současné době chodí děvčata i chlapci do tanečních kurzů ve stejném věku. Někdy to je výhoda, protože se znají ze školy a přihlašují se společně skoro  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !