Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Udělejte si radost

Udělejte si radost
26. 01. 2013 Vyrob si sama
Miluju knihy, miluju básně, miluju sonety Williama Shakespeara. V dnešní době internetu jsou klasické knihy až příliš drahé, místo aby je zlevnili, jsou nám čím dál nedostupnější. Lidé se raději  …více»

Aby černá nebyla tak smutná

Aby černá nebyla tak smutná
25. 01. 2013 Vyrob si sama
Mám ráda hodně černou barvu, například už jen proto, že na ní fleky nejsou hned tak vidět. Už jsem psala článek, jak si můžete ozdobit bílé nebo jakékoliv světlejší jednobarevné triko, ale jde to také  …více»

Jak jsem se naučila plést

Jak jsem se naučila plést
25. 01. 2013 Vaše příběhy
V poslední době se na stránkách Chytré ženy stalo jakousi módou zakládat diskuze, i když já osobně si myslím, že diskuzí je už založených dost, stačí si jen najít "tu svou". Ale nechci nikomu  …více»

Čarodějnice

Čarodějnice
24. 01. 2013 Vaše příběhy
Dobrovolnice Thomayerovy nemocnice urovnala svému mladému pacientovi z onkologie Josífkovi podušku a přísně se zahleděla do jeho utrápeného obličeje. „Samozřejmě že vím, jak jste na tom. Víme to oba  …více»

Překvapení od manžela aneb čím nás obdarovávají naše drahé polovičky

Překvapení od manžela aneb čím nás obdarovávají naše drahé polovičky
24. 01. 2013 Vaše příběhy
Chci vám napsat o dárcích od manželů, určitě to většina z vás zná a u kafíčka bychom se nad jednotlivými historkami hodně nasmály. Začnu ale z jiného konce. Řidičák mám spousty let, ale jezdit jsem  …více»
 

Vyrob si sama aneb aby vše ladilo

Vyrob si sama aneb aby vše ladilo
24. 01. 2013 Vyrob si sama
Mám ráda, když je vše spolu sladěné. Je-li tomu naopak, velmi mě to rozhodí :D, jenže ani v dnešní době nejde sehnat vše dle mých představ, a tak jsem si opět musela sama pomoci, zapojit fantazii a  …více»

Vyrob si sama: Držák na šperky

Vyrob si sama: Držák na šperky
23. 01. 2013 Vyrob si sama
I když nejsem milovník šperků, nějaké mám a varianta, že se mi válí a motají do sebe, mě celkem vždy vytáčela. Hledala jsem po různých internetových obchodech nějaké stojánky či krabičky, ale vše mi  …více»

Barva očí se mění až do tří let

Barva očí se mění až do tří let
23. 01. 2013 Zajímavosti
Barva očí se mění až do tří let. Zelené oči jsou téměř vzácnost, hnědé má skoro každý. Řada nastávajících rodičů přemýšlí nad vzhledem svého dítěte, mimo jiné i nad barvou jeho očí. Tu ale není  …více»

Příběhy z ušáku - Jak jsem tlačila až vytlačila

Příběhy z ušáku - Jak jsem tlačila až vytlačila
23. 01. 2013 Vaše příběhy
Ne, nelekejte se. Tento příběh pojednává o docela namáhavé činnosti, se kterou se každý den potýká nespočet žen, tet a babiček. Ale ani mužský rod není ušetřen. Máme první větší sněhovou nadílku  …více»

Mobil

Mobil
22. 01. 2013 Vaše příběhy
Profesor Bedřich, zahloubaný do Publia Ovidia, sebou trhl, když na psacím stole zapípal mobil. „Co je to, Livie?“ pohlédl vyčítavě na svou krásnou ženu. „Ještě pořád sis na ten handy nezvykl,“  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !