Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Prevence sociálně patologických jevů na školách

Prevence sociálně patologických jevů na školách
16. 10. 2011 Zajímavosti
Naše děti vyrůstají v jiném prostředí, než na jaké jsme byli v jejich letech zvyklí my. Doba není ani lepší ani horší, je prostě jiná a člověk se jí musí přizpůsobit. Mobily a sociální sítě – ještě  …více»

Na skok do pohádky

Na skok do pohádky
15. 10. 2011 Zajímavosti
Pro všechny malé i velké se toto sobotní odpoledne na malou chvíli otevřel pohádkový svět. Překrásné okolí letovického zámku, konkrétně jeho zahrada, se stala rejdištěm čarovných bytostí nám všem  …více»

Super kurz

Super kurz
15. 10. 2011 Vaše příběhy
Na gymnáziu jsme byli supr parta. Nevím, zda to bylo tím, že jsme měli prostě kliku a sešli se ti správní lidé. Ale velký podíl na tom určitě měl sportovně zábavný – seznamovací kurz. Tohoto projektu  …více»

Geocaching – Hra na poklad pro děti i dospělé

Geocaching – Hra na poklad pro děti i dospělé
15. 10. 2011 Zajímavosti
Máte rádi dobrodružství, hledání pokladů, procházky a trochu napětí? Jste féroví, umíte držet tajemství a máte duši dítěte? Pak je úúúplně jedno, kolik je vám let, jestli jste sportovci nebo  …více»

Kletba nebo jen špatné rodinné návyky?

Kletba nebo jen špatné rodinné návyky?
14. 10. 2011 Zajímavosti
Neběží váš život jako po másle, občas zaskřípe, nebo je to stále jak z louže do bláta? Máte někdy ten pocit, že se vám smůla na paty přímo lepí? Pak je na místě, ptát se proč. Příčin může být několik  …více»
 

Zážitky z ekologické olympiády

Zážitky z ekologické olympiády
14. 10. 2011 Vaše příběhy
Biologie byla mým koníčkem už od školky. Kytičky, zvířátka, kameny… však to znáte. Začalo to zcela nevinou vášní pro kaktusy. Už ve třetí třídě jsem se zúčastnila své první přírodovědecké olympiády  …více»

Žijeme ve sci-fi?

Žijeme ve sci-fi?
13. 10. 2011 Zajímavosti
Znáte to, sednete si s přáteli a začnete vzpomínat na dětství. Co šlo tenkrát v televizi, jaké reklamy jste měli rádi a jaké hračky jste si přáli. Nikdy mi tohle téma nepřišlo dost zajímavé, abych o  …více»

Rodina a škola – spolupráce při řešení vzdělávacích problémů dětí

Rodina a škola – spolupráce při řešení vzdělávacích problémů dětí
13. 10. 2011 Výchova
Co dělat, pokud dítě nestačí tempu ostatních, potřebuje speciální přístup, pokud rodiče nesouhlasí s některými aspekty výuky? Stejně jako při řešení výchovných problémů i zde výrazně pomůže spolupráce  …více»

Svatební festival na zámku Průhonice

Svatební festival na zámku Průhonice
12. 10. 2011 Svatba
Světlé zdi zámku se zvedají nad exotickými dřevinami s barvícími se listy, zurčení fontány zvoní jako křišťálový zvon, dámy v elegantních šatech procházejí zdobenými sály provázeny hudbou smyčcového  …více»

Podzimní dekorace

Podzimní dekorace
12. 10. 2011 Vyrob si sama
Protože podzim je plný barev, plodů a padajícího listí, můžete si sama doma vyrobit nějakou pěknou dekoraci do bytu. Do dekorace můžete použít například přírodní materiály jako jsou větve, kůry, šípky  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !