Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

S meteostanicemi Hyundai vyzrajete na počasí.

4. 10. 2011 | Technika
-Komerční sdělení-

Zlobí Vás nevypočitatelné počasí? S meteostanicemi Hyundai už nezmoknete, protože si budete počasí předpovídat sami! Meteostanice Hyundai zobrazují kromě venkovní teploty také teplotu uvnitř místnosti, vlhkost vzduchu, barometrický tlak, některé modely také východ a západ Slunce a Měsíce, fáze Měsíce a speciální meteostanice mají i další jedinečné funkce.

Třeba meteostanice s větroměrem, meteostanice s fotorámečkem nebo meteostanice se zahradnickou funkcí, která navíc hlídá zálivku Vašich květin. Ať už se jedná o speciální meteostanice, klasické modely nebo barevné varianty vhodné do moderních barevně sladěných interierů - meteostanice Hyundai jsou ideální i praktický doplněk interiéru nebo dárek opravdu pro každého.


meteostanice HyundaiOdborníci mohou vsadit na meteostanice Hyundai WS 2011 s větroměrem. Meteostanice nabízí opravdu reálný pohled na to, jak je venku, protože dokáže změřit rychlost větru. Sami nejlíp víte, že je rozdíl, když při dané teplotě fouká ostrý vítr nebo je bezvětří. Je to velký rozdíl, i když je venkovní teplota v obou případech stejná. I tuhle, tak zvanou „pocitově vnímanou teplotu – Wind Chill“ dokáže meteostanice změřit. Inu, není zima jako zima.

Pro cestovatele Hyundai nabízí meteostanici WS 2194 s připojením k internetu. Meteostanice nabízí čtyřdenní předpověď počasí z profesionálních webových stránek a s možností zacílit předpověď přímo dle vaší lokace. Na výběr jsou města v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Japonsku.

Meteostanice HyundaiBarevné meteostanice se hodí jako doplněk do barevně sladěných designových interiérů a některé novější modely navíc ukazují optimálního prostředí. Třeba právě meteostanice Hyundai WSC 2909. Kromě vnitřní i venkovní teploty (až ze tří čidel) zobrazují také vlhkost vzduchu, fáze měsíce a také předpověď počasí pomocí ikon. Nový ukazatel Comfort index z aktuální teploty a vlhkosti vypočítá - a na displeji jednoduše a přehledně zobrazí - zda máte doma optimální prostředí. Tyto nové meteostanice jsou k dostání v pěti barevných variantách, takže si můžete vybrat tu pravou a sladit ji do vašeho barevného bytu.

Meteostanice HyundaiZajímavým tipem pro zahradníky a milovníky květin je kompletně vybavená meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí. Meteostanice zobrazuje údaje až z pěti senzorů vlhkosti půdy, a tím Vám dovolí sledovat zálivku vašich květin (v balení dva senzory vlhkosti půdy). Senzor zobrazí i zvukově ohlásí, když je půda suchá a zajistí tak komfort Vašim květinám.

A ideální dárek nejen pro maminky, tetičky a babičky je třeba meteostanice Hyundai  WSC 2002, která kombinuje 3 v 1. Kromě zobrazování meteoúdajů funguje také jako fotorámeček nebo jako rádio. Meteostanice Hyundai WSC2032 černá nebo bílá s fotorámečkem pak kombinuje meteostanici a fotorámeček. Ze tří režimů zobrazení si můžete vybrat: zobrazení pouze meteoúdajů, kombinaci meteoúdajů a fotku v rohu nebo fotografie přes celou obrazovku s úhlopříčkou 18 cm.


Meteostanice Hyundai jsou vhodné opravdu pro každého!

A navíc je na meteostanice poskytována prodloužená záruka 40 měsíců.


Kompletní přehled meteostanic Hyundai na www.hyundai-electronics.cz, v cenách od 499 Kč.

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
noo jak vidím, tak nepřidali Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
třeba ještě pár minut přidají Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
štístko- úderem 22 hodiny možnost najít štístko končí a mě se nepodařilo sebrat ani jedno jediné, ach jo
Obrázek uživatelky
profil
štístko mám a ještě pokladSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak mě se zadařilo dvakrát, ale aktualizace u mě moc nezabrala. Ale jsem za ně moc ráda. Ta mi chyběla nejvíc. Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles