Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 03.03. 2024
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Seriálovou postavu Sabiny Laurinové čeká v Sestřičkách smrt!

23. 05. 2021 | Televizní tipy
Svůj poslední natáčecí den po pěti letech v seriálu Modrý kód a návazných Sestřičkách má Sabina Laurinová už za sebou. Za jakých okolností její postava vrchní sestry Mery z příběhu z Nemocnice Rubava odejde, ale bylo dosud tajemstvím. Sabina Laurinová poslední chvíle před kamerami strávila se zatajeným dechem. Natočila totiž vlastní smrt.

Brzy by se mohla radovat ze svého prvního vymodleného dítěte. Místo narození jí ale scenáristé do osudu vepsali smrt. Seriálová postava Sabiny Laurinové, vrchní sestra Mery Tomášková, v 71. díle podlehne masivnímu krvácení způsobenému prudkým úderem do břicha. Diváky u obrazovky čekají nejdojemnější chvíle historie seriálu Sestřičky Modrý kód.

Seriálovou postavu Sabiny Laurinové čeká v Sestřičkách smrt!„Ano, je to tak, s postavou Mery jsem se opravdu po pěti krásných letech rozloučila. Její osud v seriálu se naplnil. S Mery jsem se skutečně sžila a budu na ni vzpomínat, stejně jako na spolupráci se všemi skvělými kolegy. Moc si vážím toho, že si Mery získala tolik diváckých příznivců. Jak se říká, něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,“ potvrdila Sabina Laurinová.

„Příběh postavy Sabiny Laurinové, vrchní sestry Mery, se skutečně v příběhu seriálu Sestřičky uzavírá tragicky. Bude to rozhodně nejemotivnější díl historie seriálu Sestřičky i Modrého kódu. Velmi dojemné bylo samotné natáčení, během kterého se slzelo nejen před kamerami, ale i za nimi. Bude to sice smutný, ale současně velmi krásný a dojemný díl,“ říká manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková.

Laurinová v seriálu Sestřičky a Modrý kód, který Sestřičkám předcházel, dohromady strávila pět let. Seriál Modrý kód začala Sabina Laurinová natáčet v létě roku 2016. Poprvé se coby vrchní sestra Mery představila divákům TV Prima 25. března 2017. Od té doby nechyběla v téměř žádném díle. „Nabídku na roli Mery jsem dostala, myslím si, necelý rok před začátkem natáčení. Seriál se držel v přísné tajnosti, a tak jsem ani nemohla dostat mnoho informací. Věděla jsem ale, že půjde o ojedinělý projekt z prostředí medicíny. Což skutečně byl.

Byla jsem si jistá prakticky hned, že tuto hezkou nabídku přijmu. Toto téma mě lákalo, i když jsem nikdy předtím v dlouhodobém seriálu nehrála. Do té doby jsem měla zkušenost s maximálně dvanáctidílným seriálem, a Modrý kód měl mít dílů osmdesát. Zdálo se mi to hodně,“ prozradila Sabina Laurinová. Dílů nakonec natočila 337.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Seriálovou postavu Sabiny Laurinové čeká v Sestřičkách smrt!:

Seriálovou postavu Sabiny Laurinové čeká v Sestřičkách smrt!
Seriálovou postavu Sabiny Laurinové čeká v Sestřičkách smrt!
Seriálovou postavu Sabiny Laurinové čeká v Sestřičkách smrt!
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !