Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 42. díl - Děti v ohrožení

15. 09. 2020 | Televizní tipy
42. díl nového televizního seriálu Slunečná nese můžete sledovat 15.9. 2020. Janek s Týnou zabezpečují ozdravovnu. Janek to dělá jen pro formu, a Týně se to moc nelíbí. Jenže objeví u ozdravovny prasklý poklop, pod kterým je septik, nebo studna. Janek navrhuje, aby kolem natáhli pásku s označením NEBEZPEČÍ a Vilda začne poklop shánět.

Jenže netuší, že je Lída sleduje dalekohledem. A hned se snaží přemluvit ženské, aby poslaly svoje děti k ozdravovně. Ženské jí to odmítnou. Lída přemlouvá Rokytovou, aby za šest stovek zavolala z neznámýho čísla na policii, že někdo spadnul do studny u ozdravovny. Rokytová to udělá a druhý den ráno to přijde řešit Vetrák.

Slunečná - 42. díl - Děti v ohroženíHasiči zjišťují, jestli je někdo ve studni. Janek si je jistý, že ve studni nikdo není, ale musí uznat, že Lídu podcenil. Je to opravdu mimořádná mrcha. Hasiči jim přikáží, aby objekt zabezpečili pořádně. Janek se snaží sehnat Mariana, aby nasadil v ozdravovně žampiony. Začali by je prodávat a něco by vydělali. Slyší to Sylva a hned to za tepla vyslepičí Lídě. I to, že se Štěpán stěhuje od Sylvy k Lídě domů.

Marian Janka nepotěší, v ozdravovně se žampiony pěstovat nedají, ale mohli by tam léčit astma. Janek je nadšený a přikazuje přivézt doktora Koťu. Radim sděluje Lídě, že určil ozdravovnu jako objekt historického významu. Tím se celá věc komplikuje a Lída se tetelí radostí.

Koťa je z ozdravovny nadšený, navrhuje, aby to bylo i vzdělávací středisko, nejen léčebné, je specialista na dotační programy. Na to by mohli dostat víc dotací. Janek zajde za Lídou a řekne jí, že u ozdravovny nastražil fotopasti a je na nich Lída. Takže ať toho nechá, nebo předá fotky policii.

Nedělka vyzvídá, v jakém klubu Roza pracovala, takže mu nakonec řekne, že v Discotown klubu. Roza slyší, že si Nedělka telefonuje s nějakou ženou a když krátce na to odjíždí, tak je jí to podezřelé. Nedělka si zajde do klubu a zjistí, že Roza dělala kurvu. Nedělka přijede a Roza se konečně dozví, že kreslí pro policii portréty pachatelů. Ale je to jedno, protože Nedělka už o ni nemá zájem.

Julie se seznámí se slavným a nafoukaným moderátorem, který přijede na statek. Flirtují spolu a Julie se nechá od moderátora pozvat na večeři a odmítne Veterináře. Julie to s ním sice nemyslí vážně, ale líbí se jí, že s ní flirtuje známá osobnost. Jenže dostane studenou sprchu, protože když se vyfikne na rande tak zjistí, že Moderátor pozval taky Jarku z hospody. A jde s ní. Navíc se Julii vysměje do očí.

Týna zařídí, aby zavolala Martinovi a všechno se zase urovná.
Sylva zjistí, že je Vilém na statku a chce s ním mluvit, ale Vilda to odmítá. Lída cítí, že Sylva chce zdrhnout ze statku tak ji namotivuje tím, že jí dá na ruku 30 tisíc. A Sylva navrhne, že by měli začít připravovat svatbu. Vezme si Štěpána.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie L. Kodad

42. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 15.9. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !