Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.07. 2024
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o humorné čtení Malý šikanista a Dokud držím pohromadě

15.08. - 21.08. 2022 | Aktuální soutěže

Malý šikanista aneb Jak mámy přicházejí o iluze


Malý šikanista aneb Jak mámy přicházejí o iluze

Renáta Navrátilová


Taky jste si mysleli, že je těhotenství nejkrásnější období v životě ženy? Já tedy ano. Namísto toho je mi špatně, pálí mě žáha, jsem oteklá, nemůžu najít vlastní kotníky, manžel a pes se stěhují před mými náladami na balkon, a jak čas ukáže, místo roztomilého andílka porodím uřvaného paviána. A ty směšné představy a plány. Přiberu maximálně osm kilogramů. Prcek bude spáč po mně. Na všechno budu mít spoustu času. Řekněte mi někdo, jak jsem mohla být tak naivní?

Dokud držím pohromadě

Naposledy jsem se dobře vyspala, než jsem otěhotněla. Úsměvný deník hlavní hrdinky Alice, ve kterém s nadhledem a laskavým humorem popisuje epizody z průběhu svého těhotenství, porodu a posléze rodinné ho života ve čtyřech – matka, otec, dítě a pes Eddie. Ilustroval Prokop Wilhelm.


Dokud držím pohromadě

Marcela Mlynářová


Oblíbená autorka řady populárních knih opět vypráví nezaměnitelným způsobem o svých příhodách, o životních vrcholech, pádech a zvratech, zkrátka o všem, co přináší běžný život. K tomu je třeba přistupovat s humorem, nebojácně, s kuráží, na prožitých situacích si vždy najít něco dobrého a hlavně se nikdy nevzdávat. Neméně poutavě autorka popisuje i své dobrodružné cesty nejen po naší domovině.
Knihu doprovázejí půvabné ilustrace Terezy Budilové.Pravidla soutěže:
Soutěž o letní humožné čtení Malý šikanista aneb Jak mámy přicházejí o iluze
a Dokud držím pohromadě probíhá od pondělí 15. srpna do 21. srpna 2022. 
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jednu z knižních novinek Malý šikanista aneb Jak mámy přicházejí o iluze nebo Dokud držím pohromadě.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. srpna 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. září 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu najdete na stránkách Knižního klubu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !