5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o ilustrovaný průvodce životem Proč o tom nemluvíme!?

11.12. - 17.12. 2023 | Aktuální soutěže
Zoner press
Proč o tom nemluvíme?!

Ilustrovaný průvodce životem

Na jakou nejosobnější věc jste se zeptali internetu? Ilustrátorka Hazel Meadová provedla rozsáhlý průzkum, na jehož základě vytvořila barevnou, pozitivní a otevřenou knihu o všem, co se nás bytostně dotýká, ale v čem občas trestuhodně tápeme – o našich skrytých touhách, pochybách, o potřebě sebepéče a v neposlední řadě i o vtahu k sobě samým a našemu okolí. Kniha obsahuje stovky objasňujících a vysvětlujících ilustrací a je tak zábavným, otevřeným a inkluzivním průvodcem po zásadních životních otázkách. Jedná se vlastně o jakýsi program citové výchovy, který by se měl vyučovat všude!

Proč o tom nemluvímeCo kdyby existovala kniha, která by se zabývala zásadními životními ponaučeními? Jistě, formální vzdělání vás vybaví potřebnými znalostmi například o fotosyntéze. Ovšem když přijde na to, jak rozpoznat případného nadějného životního partnera, překonat smutek milované osoby (nebo svůj vlastní), jak se připravit na vyšetření děložního čípku nebo jak se naučit sebeobraně, většina z nás naprosto tápe.

Autorka s využitím nejnovějších výzkumů, rozhovorů s odborníky a svých typických ilustrací zpochybňuje tabu, která nás nutí mlčet. Protože odpovědi na zásadní životní otázky jsou málokdy černobílé, odpovídá na ně barevně, přístupným způsobem a úvahami plnými pochopení. Kniha Proč o tom nemluvíme?! (Why aren't we talking about this?!) se zabývá záležitostmi, na které se bojíme zeptat, a přitom je zoufale potřebujeme znát a mluvit o nich, abychom lépe přijímali druhé i sami sebe. Je to odvážná výzva zapomenout na „normálnost“ a naučit se lidi přijímat v jejich jedinečnosti.


Pravidla soutěže:
Soutěž o ilustrovaný průvodce životem Proč o tom nemluvíme?! probíhá od pondělí 11. prosince do neděle 17. prosince. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají ilustrovaný průvodce životem Proč o tom nemluvíme?! od nakladatelství Zoner Press.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. prosince, výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 23. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách nakladatelství Zoner Press
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !