Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.05. 2022
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o ochranný Zimní krém a Regenerační bylinnou koupel SynCare

17.01. - 23.01. 2022 | Aktuální soutěže
SynCare








Chraňte si svou kůži


V zimě je zásadní nezapomínat na ochranu pokožky, a to především na nekrytých částech těla. A co dělat v extrémních mrazech?

Z meteorologického hlediska za arktický den pokládáme stav, kdy maximální denní teplota nestoupne nad -10° C. Avšak z kosmetického pohledu i celodenní mráz je nezbytné označit za stav nebezpečný. Jak dlouho pobývat venku při mrazech? Platí zásada, že děti by neměly při denních teplotách do -5° C být venku déle jak 1 hodinu a při -10° C by raději měly zůstat doma. Pochopitelně mimo nezbytné přesuny. Dospělí snášejí při odpovídajícím oblečení a kosmetické péči teploty do -10° C bez většího rizika přibližně 2 hodiny. Rychlá změna teploty představuje pro kůži velké riziko Na pozvolný pokles nebo vzestup teplot se kůže dokáže celkem dobře aklimatizovat

Ziomní krém SynCare


Ochranný zimní krém se skvalanem


Nový Zimní krém SynCare
je určený pro intenzivní ochranu pokožky před mrazem a chladem. Zvláště suchá a citlivá pleť v zimě trpí. Je vysušená, často svědí nebo dokonce štípe a má sklon k začervenání. Velmi citlivě reaguje nejen na vítr nebo chlad, ale snadno ji podráždí také střídání teplot.

Zimní krém SynCare posiluje ochrannou bariéru pokožky a tím zvyšuje její odolnost a zamezuje podráždění. Jeho základem je pokožce přirozený lipid skvalan, který spolu s vitamíny chrání pokožku před negativními vlivy zvenčí, zabraňují její iritaci a předčasnému stárnutí. Díky obsaženým UVA a UVB filtrům je krém ochranným štítem také proti zimnímu slunci především na horách. Zimní krém SynCare obstojí i v extrémních podmínkách a je vhodný také pro jemnou pokožku dětí.



Regenerační bylinná koupel SynCareRegenerační bylinná koupel SynCare


Potřebujete si odpočinout a dodat energii?
Dopřejte si bylinnou koupel s mořskou solí.


Máte za sebou náročný den a cítíte potřebu vypnout? Dopřejte si regenerační bylinnou koupel SynCare s přídavkem mořské soli a nechte se hýčkat.  Obsažené ingredience uvolní tělo, zklidní nervy a vyladí Vás do pohody.  

Ovesné vločky a lněné semínko krásně zregenerují pokožku, květy levandule zklidňují podrážděnou mysl a novou energii dodá úžasné aroma pomerančového oplodí mísící se s poupaty hřebíčkovce a mořskou solí. Koupel má hojivé účinky a odstraňuje stres i fyzickou únavu.


Pravidla soutěže:
Soutěž o ochranný Zimní krém SynCare a Regenerační bylinnou koupel SynCare probíhá od pondělí 17. ledna do neděle 23. ledna 2022. 
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají ochranný Zimní krém SynCare a Regenerační bylinnou koupel SynCare.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. ledna 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 24. února 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SynCare
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !