Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 27.01. 2021
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoční soutěž LEGO: darujte úžasný svět

16.11. - 22.11. 2020 | Aktuální soutěže

LEGO Frozen


Ať už vaše děti milují cokoliv, určitě existuje stavebnice LEGO®, která odpovídá jejich zálibám.

Hledáte vánoční dárek, který si vaše dítě zamiluje a který ho zabaví na dlouhé hodiny? Stavebnice LEGO® jsou perfektní volbou, ať už se vaše dítě baví rychlá auta, miluje zvířata, sní o princeznách, kariéře superhrdiny či nejraději hraje hry. Stavebnice LEGO oslavují kreativitu stavění a nekonečné možnosti hraní.  Síla hry se stavebnicemi LEGO spočívá nejen ve spojování kostiček, ale také ve spojování celé rodiny během stavění. Vytvořte si vlastní příběhy, užívejte si nekonečné možnosti stavění a buďte spolu. Ale hlavně se bavte!

Každý velký příběh začíná v dětském pokoji

Stavebnice LEGO® umožňují hrát si naplno, vymýšlet příběhy bez hranic, stavět zcela unikátní vozidla, zapojit do hry princezny, superhrdiny a všechna zvířata světa i dosud nevídané tvory. Milují vaše děti příběhy? Se stavebnicemi LEGO si užijí vyprávění příběhů a budou si hrát naplno. Mohou vytvořit vlastní verzi oblíbeného filmu nebo přijít s něčím zcela novým a velkolepým.

Vyhrajte nyní pro vaše malé stavitelé stavebnici na motiv milované filmové pohádky Ledové království. 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a budou mít štěstí, si užije vánoční svátky společným přehráváním jednoho z nejoblíbenějších dětských příběhů od studia Disney se setem LEGO® Elsa a její kouzelný ledový palác.
LEGO Disney Elsa a její kouzelný ledový palác

Pravidla soutěže:
Soutěž o Disney LEGO®  Elsa a její kouzelný ledový palác probíhá od pondělí 16. listopadu do 22. listopadu 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Disney LEGO® Elsa a její kouzelný ledový palác

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách LEGO
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !