Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.01. 2021
Dnes má svátek Zora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Za kulturou na letiště Praha

4. 07. 2011 | Kultura

Od 1. června do 21. září bude v odletové hale Terminálu 2 Letiště Praha k vidění výstava unikátních fotografií českého cestovatele a fotografa Jiřího Kolbaby nazvaná SVĚT NA DOSAH. Jiří Kolbaba navštívil dosud více než 120 zemí světa. Jeho snem je navštívit, poznat a pochopit další země, vzdálené kultury a přátelské domorodce.


Tento projekt je zaměřen zejména na prezentaci fotografií nových destinací z letního letového řádu Letiště Praha. „Cestující si budou moci prohlédnout například jedinečné snímky z Francie, dále budou k vidění fotografie z Itálie, Ukrajiny, Ázerbájdžánu, Jižní Koreji nebo exotických Spojených arabských emirátů," uvádí Stanislav Zeman, z Letiště Praha.


svět na dosah výstavaDesítky fotografií Jiřího Kolbaby umožní nahlédnout pod pokličku také řady dalších krásných míst z celého světa. V blízkosti výstavy vznikl také unikátní kulturní projekt - stálá promítací místnost CINEMA TIME. Cestujícím i ostatním návštěvníkům letiště se tímto otevřela zcela nová a výjimečná možnost využití volného času.


Denně od 10:00 do 23:00 zde čekají desítky filmových titulů z celého světa, které se budou promítat jak v tematických, tak smíšených cyklech. Pamatováno je na všechny věkové kategorie diváků. Jako unikátní raritu umístilo Letiště Praha v prostorech kinosálu kopii historického letadla AVIA BH 25.


Výstava potrvá od 1. června do 21. září v prostorách Terminálu 2 Letiště Praha


Zdroj: Prg.aero


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !