Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.01. 2022
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test – Krkonoše

Vědomostní test – Krkonoše
29. 07. 2019 Testy inteligence
Toto pohoří patří spolu s Šumavou k našim nejnavštěvovanějším – tím samozřejmě nechceme nijak snižovat krásu Jeseníků, Beskyd, Orlických hor a našich dalších pohoří. Každý má prostě rád „to své“. Možná patříte k milovníkům Krkonoš a tento test pro vás bude hračka, možná Krkonoše až tolik neznáte a pak pro vás třeba může být dnešní test i inspirací. Co tedy o Krkonoších víte? …více»

Vědomostní test - hrady a zámky – Evropa

Vědomostní test - hrady a zámky – Evropa
22. 07. 2019 Testy inteligence
Velká většina lidí při svých dovolených nevynechá místní nebo okolní pamětihodnosti – mezi nejoblíbenější patří návštěvy hradů a zámků. V Evropě jich je k vidění opravdu hodně, některé zapsané na seznam památek UNESCO. Určitě mnohé znáte. Pojďte si své znalosti vyzkoušet! …více»

Vědomostní test - Karel Gott

Vědomostní test - Karel Gott
15. 07. 2019 Testy inteligence
Nikdo nemůže ani v nejmenším pochybovat o tom, že Karel Gott je naše jednička – Pan zpěvák, který nemá co do úspěšnosti a obliby na hudebním poli rovnocenného „soupeře“. Protože nyní slaví významné životní jubileum, je vhodná příležitost připomenout si ho i v našem dnešním testu. Co o něm tedy víte? Pojďte se přesvědčit, jaké jsou vaše znalosti! …více»

Vědomostní test - Světová pohoří

Vědomostní test - Světová pohoří
08. 07. 2019 Testy inteligence
Jak jsme slíbili: jsou prázdniny, čas dovolených a my proto pokračujeme dalším tak trochu zeměpisným testíkem. Dáváte o prázdninách přednost aktivní dovolené v horách? Alpská i jiná světová či naše střediska, průzračná jezera, vysokohorská turistika… Jestliže jste jejich milovníci, pak pro vás jistě bude následující test hračka. …více»

Vědomostní test - Přímořská letoviska

Vědomostní test - Přímořská letoviska
01. 07. 2019 Testy inteligence
Jsou tu prázdniny a spousta z nás už si začíná vybírat dovolené také v práci. Protože u nás moře nemáme, vyrážíme za ním do světa. Každý má možná i své oblíbené letovisko, kam se rád vrací. A jak to máte vy – nejen s oblíbeným letoviskem, ale se svými znalostmi? Pojďte si to vyzkoušet, začínáme sérii prázdninových „cestovatelských“ testů! …více»

Vědomostní test - Václav Postránecký

Vědomostní test - Václav Postránecký
24. 06. 2019 Testy inteligence
V poslední době hodně vzrostl počet našich významných herců, kteří nás navždy opustili. Tuto smutnou statistiku bohužel rozšířil také Václav Postránecký – významný herec a dabér, režisér i oblíbený divadelní pedagog svůj boj o život prohrál 7. května. Pojďme si ho připomenout… …více»

Vědomostní test - Černobyl

Vědomostní test - Černobyl
17. 06. 2019 Testy inteligence
V těchto dnech jsme u nás mohli sledovat seriál HBO o známé černobylské jaderné havárii. Připomněl smutné výročí této katastrofy, na kterou si mnozí z nás pamatují a jiní o ní vědí už pouze z doslechu. Ke které skupině patříte a co o ní víte vy?  …více»

Vědomostní test - Waldemar Matuška

Vědomostní test - Waldemar Matuška
10. 06. 2019 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomněli výročí úmrtí Waldemara Matušky – výrazného zpěváka, který zanechal stopu také v českém filmu. Jistě budete souhlasit, že stojí za to si ho připomenout. V našem dnešním testu si tedy můžete vyzkoušet, co všechno o něm víte a co naopak nevíte nebo jste už zapomněli. …více»

Vědomostní test - Prvorepublikoví herci

Vědomostní test - Prvorepublikoví herci
03. 06. 2019 Testy inteligence
Není to tak dávno, co jsme vám na našich stránkách přinesli testík o slavných herečkách první republiky. Stejně slavní, obdivovaní a nezapomenutelní jsou ale také jejich kolegové - mužské hvězdy nejen stříbrného plátna. Pojďte si vyzkoušet, jak dobře je znáte! …více»

Vědomostní test - Legenda Čtyřlístek

Vědomostní test - Legenda Čtyřlístek
27. 05. 2019 Testy inteligence
Možná i vy patříte ke generaci, kterou v dětství provázel dnes již legendární Čtyřlístek. Pak také jistě víte, že tento časopis pro děti nedávno oslavil významné výročí. Ano, dodnes má své fanoušky a dodnes dělá radost nejen malým, ale už i dospělým příznivcům. Změnil se za ta léta jen minimálně. A co o něm víte vy? Chcete to zjistit? Tak se s námi pusťte do následujícího testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !