Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Po sametové revoluci - r.1992

Vědomostní test - Po sametové revoluci - r.1992
24. 02. 2020 Testy inteligence
Jak všichni víme, rok 1989 se zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Jaké byly roky poté a konkrétně rok 1992, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi i dnes osvěžit paměť a vyzkoušet své znalosti o významných událostech v porevolučních letech …více»

Vědomostní test - Ordinace v růžové zahradě

Vědomostní test - Ordinace v růžové zahradě
17. 02. 2020 Testy inteligence
„Novácký“ seriál Ordinace v růžové zahradě (nyní Ordinace v růžové zahradě 2) se zařadil mezi naše nekonečné seriály a za léta vysílání si získal velké množství fanoušků. Možná k nim patříte i vy a rádi si vyzkoušíte znalosti o něm v našem dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1991

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1991
10. 02. 2020 Testy inteligence
Jak jsme před nedávnem psali, rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Jaké byly roky poté a konkrétně jaký byl rok 1991, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi opět osvěžit paměť a vyzkoušet své znalosti o událostech v porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Jiří Lábus

Vědomostní test - Jiří Lábus
03. 02. 2020 Testy inteligence
Nepochybujeme o tom, že znáte Jiřího Lábuse – herce a dabéra s nezaměnitelným hlasem, který se 26. ledna zařadil k osobnostem, které oslavily významné životní jubileum. Jak dobré jsou vaše znalosti o něm, to si můžete vyzkoušet v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jana Brejchová

Vědomostní test - Jana Brejchová
27. 01. 2020 Testy inteligence
Další z našich velmi známých hereckých tváří – Jana Brejchová – oslavila před nedávnem významné životní jubileum. I když už ji na televizních obrazovkách často nevídáme, je jednou z nejvýraznějších osobností českého filmu Jak Janu Brejchovou znáte?  …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1990

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1990
20. 01. 2020 Testy inteligence
Rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. A jaké byly roky poté? Pojďte si s námi osvěžit paměť v sérii testů, které jsme věnovali významným polistopadovým událostem v jednotlivých porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Jak znáte seriál Ulice?

Vědomostní test - Jak znáte seriál Ulice?
13. 01. 2020 Testy inteligence
Že my Češi jsme seriálový národ, to asi nikdo nezpochybňuje. Stejně jako fakt, že některé naše seriály jsou už doslova nekonečné – na televizních obrazovkách je sledujeme nepřetržitě několik let. Jedním z takových seriálů je Ulice. Jestli také patříte k jejím fanouškům, jistě si rádi projdete náš dnešní test. …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2019

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2019
06. 01. 2020 Testy inteligence
Konec starého roku a začátek toho nového bývá vždy důvodem k zamyšlení, bilancování a ke vzpomínkám – třeba na ty, kteří nás v uplynulém roce opustili. A právě o nich je náš dnešní test, i když všechny tyto známé osobnosti neobsáhne. Pojďte si s námi jako každý rok zavzpomínat na ty nejznámější. …více»

Vědomostní test - Nový rok

Vědomostní test - Nový rok
30. 12. 2019 Testy inteligence
Silvestr je za dveřmi a tradičně se připravujeme na oslavy konce roku a příchodu roku nového. Tyto oslavy si užívají lidé po celém světě, každá země má své způsoby a tradice. Jestli chcete vědět jaké (a nejen to), vyzkoušejte své znalosti v našem dnešním testu. Třeba se dozvíte i něco nového; tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Štědrovečerní tradice

Vědomostní test - Štědrovečerní tradice
23. 12. 2019 Testy inteligence
Vánoce mají své kouzlo nejen pro děti, ale i pro většinu dospělých. Kromě kouzla jsou tu ale také různé pověry, tradice a zvyky, které se dodržovaly po staletí a které se třeba dodnes v mnoha rodinách dodržují dál. Jistě znáte alespoň nějaké – ty další poznáte, když se pustíte do našeho testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !