Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Naše přehradní nádrže

Vědomostní test - Naše přehradní nádrže
07. 10. 2019 Testy inteligence
U nás máme velké množství větších či menších přehradních nádrží a vodních ploch vůbec – mnohé z nich určitě znáte, možná jste je navštívili třeba na svých dovolených nebo cestách. Některé jsou hodné známé, některé méně, ale všechny mají své osobité kouzlo. Jak je znáte vy? …více»

Vědomostní test - Slavné hlášky z filmů

Vědomostní test - Slavné hlášky z filmů
30. 09. 2019 Testy inteligence
Jsou bezesporu filmy, které se nám zapsaly do paměti nebo přímo do srdce. Některé svým příběhem, jiné díky výbornému hereckému obsazení. A pak jsou tu hlavně komedie a hlášky z nich, které postupem doby zlidověly. Jak znáte slavné hlášky z českých filmů vy? Poznáte, ze kterých filmů jsou ty následující? …více»

Vědomostní test - Světová muzea a galerie

Vědomostní test - Světová muzea a galerie
23. 09. 2019 Testy inteligence
Možná jste si v létě v rámci dovolené udělali také výlet do některých světových muzeí nebo galerií. Určitě ale většinu z nich budete znát, i když jste je osobně nenavštívili a nejste ani velkým znalcem nebo milovníkem umění. Co myslíte, vyzkoušíte si své znalosti v našem testu? …více»

Vědomostní test - Příroda kolem nás

Vědomostní test - Příroda kolem nás
16. 09. 2019 Testy inteligence
V dnešním testu si – snad zábavnou formou – připomeneme přírodu kolem nás. Mnoho druhů zvířat, rostlin a vůbec věcí v přírodě už ani nevnímáme nebo se nad nimi ani nepozastavujeme, protože je považujeme za samozřejmost. Právě teď můžete zjistit, co vlastně o přírodě víte. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Naše slavná filmová místa

Vědomostní test - Naše slavná filmová místa
09. 09. 2019 Testy inteligence
Dnes jsme připravili test zejména pro velké filmové fanoušky – budeme se ptát na slavná filmová místa u nás. Udělejte si s námi výlet do filmového světa; po absolvování testu třeba některá z míst rádi navštívíte i doopravdy a věříme, že nebudete litovat. Jsou prázdniny, vydejte se na cesty! …více»

Vědomostní test - Bolek Polívka

Vědomostní test - Bolek Polívka
02. 09. 2019 Testy inteligence
V nedávné době oslavil Bolek Polívka významné životní jubileum. V televizi jsme si ho mohli připomenout v několika pořadech a filmech, na našich stránkách si ho připomeneme malým testem. Pojďte si vyzkoušet své znalosti! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Slovenska

Vědomostní test - Turistické cíle Slovenska
26. 08. 2019 Testy inteligence
U českých turistů patří Slovensko stále k oblíbeným cílům – na dovolené sem míří podle statistik ročně kolem půl milionu Čechů. Lákají nejen Tatry, jiná pohoří a národní parky nebo příroda vůbec, ale také termály a vodní nádrže, hrady a zámky, skanzeny, malebné vesničky a místa, kde jako by se zastavil čas. Co víte o Slovensku? Pojďte si své znalosti vyzkoušet s námi! …více»

Vědomostní test - Naše hrady a zámky

Vědomostní test - Naše hrady a zámky
19. 08. 2019 Testy inteligence
Máte už po dovolené a plánujete ještě alespoň nějaký výlet? Určitě budete souhlasit, že naše hrady a zámky patří mezi velmi oblíbené turistické cíle. Pojďte si je v našem testu připomenout, třeba se inspirovat k výletu a zkusit si, co všechno o nich víte. …více»

Vědomostní test - Typické pokrmy evropských zemí

Vědomostní test - Typické pokrmy evropských zemí
12. 08. 2019 Testy inteligence
K prázdninám a dovoleným patří kromě cestování také ochutnávání místních specialit. Jídlo je základní lidská potřeba i radost. Jiný kraj, jiný mrav... Co by byla škoda nechat si ujít při návštěvě evropských zemí? Jak znáte jejich typická jídla? Pojďte si své znalosti vyzkoušet s námi! …více»

Vědomostní test - Jak znáte Šumavu?

Vědomostní test - Jak znáte Šumavu?
05. 08. 2019 Testy inteligence
S lehkou nadsázkou se dá říci, že kdo nenavštívil Šumavu, jako by nebyl. Za poslední léta se z návštěvy tohoto pohoří stala téměř módní záležitost a turistická sezóna tu je nejen v létě, ale také v zimě a vlastně po celý rok. Spousta z vás určitě také patří k milovníkům Šumavy, a tak pro vás náš dnešní testík bude určitě hračka. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !