Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

13. komnata Moniky Kvasničkové

2. 05. 2014 | Televizní tipy
Nadaná herečka se prosadila už v dětských rolích, například v seriálu My všichni školou povinní. V pořadu 13. komnata Moniky Kvasničkové se dozvíte, že v dospělosti musela překonat těžkou krizi v podobě závislosti na alkoholu.

Monika Kvasničková zažila slávu reflektorů už jako malé dítě. Maminka byla gymnastka, tatínek fotbalista a prababička slavná kabaretní umělkyně Růžena Slavínská. Monika byla už jako děvčátko velmi hyperaktivní a hezká, herecky i pohybově nadaná. Není divu, že byla přijata na konzervatoř. V pátém ročníku dostala nabídku vystupovat v divadlech Semafor a Rokoko. Rozhodla se pro divadlo a skončila se studiem.

V pořadu 13. komnata Moniky Kvasničkové se dozvíte, že byla nejen slavným, hýčkaným dítětem, ale měla i své velké trápení, které se nejspíš odrazilo v celém jejím životě. Když jí 13. komnata Moniky Kvasničkovébyly tři roky, zemřela jí mladší sestřička. Udusila se peckou z hroznového vína. Rodiče to velmi těžce nesli a snažili se před Monikou toto téma vůbec neprobírat. Otec se po nehodě bál být s Monikou sám, aby se jí také něco nestalo. Toto trauma ovlivnilo jejich vzájemné vztahy, odcizili se.

Monika prožívala divoká léta, na škole i v divadle. V pořadu 13. komnata Moniky Kvasničkové se dozvíte, že k tomuto způsobu života patřil i alkohol. Po roce 1989 hrála ve filmech, v televizi, divadle, reklamách, ale to jí nestačilo a odjela do USA, kde se věnovala výtvarnému umění. Za nějakou dobu odjela do vzdálené Indie. Takové cesty vyhovovaly jejímu hledání podstaty bytí. V Indii se seznámila se starším mužem, který jí imponoval. Zřejmě právě absence otcovské lásky ji k němu přitahovala a v roce 1994 si jim narodil syn. Když mu byly tři roky, partnera Moniky na dlouhá léta zavřeli za pašování a držení drog. A tak Monika z pořadu 13. komnata Moniky Kvasničkové zůstala na všechno sama.

Únik od problémů hledala v alkoholu, který však časem namísto úlevy začal přinášet jen deprese a úzkosti. Monika věděla, že sama to nezvládne, proto se rozhodla pro léčení, což znamenalo odloučit se od syna, který zůstal u její maminky.

V pořadu 13. komnata Moniky Kvasničkové se dozvíte, že protialkoholní léčba byla úspěšná a Monika se zase vrátila k hraní, seznámila se se svým současným manželem. I když je světoběžnice, zdá se, že se konečně usadila a nalezla vnitřní klid a rovnováhu. Založila s manželem Klub Elfdream, rodinné centrum, které pomáhá v dětech rozvíjet kreativitu. Právě její zkušenosti s hraním, malbou a jinými aktivitami jí dávají možnost to, co umí, předávat dál.

Pořad 13. komnata Moniky Kvasničkové můžete sledovat 2.5. 2014 od 21 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku 13. komnata Moniky Kvasničkové:

13. komnata Moniky Kvasničkové
13. komnata Moniky Kvasničkové
13. komnata Moniky Kvasničkové
13. komnata Moniky Kvasničkové
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Jistě tento dokument stojí za to ho shlédnout.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles