Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.01. 2018
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Pražská zeleň - z Dolních Počernic do Hostavic

Pražská zeleň - z Dolních Počernic do Hostavic
5. 06. 2017 Česká republika
V námětech na vycházky jsme se už dlouho nevěnovali pražské zeleni, a to je třeba napravit. Mnohokrát jsme se přesvědčili, jak pestrá a různorodá může být a stejně tomu bude i dnes.  …více»

Užijte si léto v Beskydech, v chaloupkách U Pařízků

Užijte si léto v Beskydech, v chaloupkách U Pařízků
1. 06. 2017 Česká republika
Chystáte se v létě na hory? Objevte krásy moravských Beskyd u slovenské hranice a vyzkoušejte při tom jedinečný komfort romantických valašských chaloupek ve Velkých Karlovicích.  …více»

Kobyliská střelnice

Kobyliská střelnice
28. 05. 2017 Česká republika
Kobyliská střelnice nacházející se na území Prahy 8 ve čtvrti Kobylisy je volně přístupný Památník protifašistického odboje. Památník je ukrytý za vysokými valy mezi panelovými domy a ulicemi  …více»

Mosty odnikud nikam

Mosty odnikud nikam
26. 05. 2017 Česká republika
Při putování naší zemí se setkáváme se širokou škálou památek, přírodních krás a zajímavostí. V posledních letech mě stále více lákají méně známé technické a industriální stavby s neobvyklou historií  …více»

Procházka Trojskou zámeckou zahradou

Procházka Trojskou zámeckou zahradou
25. 05. 2017 Česká republika
Trojská zámecká zahrada se rozkládá kolem Trojského zámku a je to určitě jedna z nejkrásnějších pražských zahrad. Zámeckou zahradu navštěvuji každý rok, většinou ve spojení s návštěvou Zoologické  …více»
 

Dovolená pro romantiky s wellness a jógou? Vyrazte do Beskyd

Dovolená pro romantiky s wellness a jógou? Vyrazte do Beskyd
24. 05. 2017 Česká republika
Chystáte se na dovolenou ve dvou a chcete si dopřát pořádnou porci romantiky a hýčkání? Objevte místo k tomu jako stvořené: Velké Karlovice. Tato půvabná horská obec zasazená do přírody Beskyd je  …více»

Předjaří na Pražském hradě

Předjaří na Pražském hradě
23. 05. 2017 Česká republika
Již pátým rokem se konala výstava Předjaří na Pražském hradě v Empírovém skleníku v Královské zahradě. Zahrada byla založena v roce 1534 na přání Ferdinanda I. Přes Jelení příkop byla krytým mostem  …více»

FARMA-PARK BLANÍK u Vlašimi

FARMA-PARK BLANÍK u Vlašimi
17. 05. 2017 Česká republika
Součástí Farmy Blaník je Farma-park, neboli „Podblanický ráj dětí a zábavy“. Je nejoblíbenějším areálem svého druhu u nás. Ve Farma-parku najdete také výběhy všech domácích zvířat a kromě klasických  …více»

Nechte se okouzlit jarní Prahou

Nechte se okouzlit jarní Prahou
15. 05. 2017 Česká republika
Jen málokteré roční období má takové kouzlo, jako právě jaro. Toto období je přímo stvořené pro návštěvu Prahy, která jindy bývá přeplněná turisty. Během celodenní procházky se dají krásně stihnout  …více»

Jeseníky

Jeseníky
14. 05. 2017 Česká republika
Jeseníkům se někdy říká Horský ráj, ale je to drsný kraj. Jsou to hory a místa s historickými, kulturními, ale především přírodními poklady, jsou Chráněnou krajinnou oblastí Jeseník, s nejvyšším bodem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !