Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.04. 2018
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Brno - vila Tugendhat

Brno - vila Tugendhat
9. 08. 2017 Česká republika
Po přečtení knihy Skleněný pokoj od Simona Mawera jsem toužila vilu Tugegedhat vidět. Trvalo to pár roků a v březnu letošního roku jsem udělala rezervaci – páni – první volný termín o víkendu byl až k  …více»

Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí
6. 08. 2017 Česká republika
Město s 27 tisíci obyvatel leží na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Dnešní Valašské Meziříčí vzniklo spojením dvou sousedních měst Meziříčí a Krásno, stalo se tak v roce 1923. Proto v něm najdeme  …více»

Velké noční ohňové show v Šiklově Mlýně

Velké noční ohňové show v Šiklově Mlýně
3. 08. 2017 Česká republika
5. srpna se v areálu Šiklův mlýn koná již 21. ročník oblíbené Velké noční ohňové show. Show se světelnými, laserovými a zvukovými efekty, při které se obvykle tají dech. V Rodeo aréně se předvedou  …více»

Kroměříž trochu jinak

Kroměříž trochu jinak
27. 07. 2017 Česká republika
Po naší krásné vlasti cestujeme rádi, a - jak často píšu - pořád je co objevovat. Někdy se vracíme i na místa známá, protože se nám líbí, chceme je prozkoumat podrobněji a v neposlední řadě bývá  …více»

Vyražte na výlet za českými a moravskými studánkami a vyhrajte

Vyražte na výlet za českými a moravskými studánkami a vyhrajte
25. 07. 2017 Česká republika
Ještě v minulém století bylo na našem území evidováno okolo 10 tisíc studánek. V průběhu překotných změn 20. století mnohé z nich postupně zpustly či přímo zanikly a jejich počet se snížil na méně  …více»
 

Přehrada Desná a přehrada Souš

Přehrada Desná a přehrada Souš
22. 07. 2017 Česká republika
Přehrada Desná známá pod názvem Protržená přehrada byla vybudována na říčce Bílá Desná. Přehrada Souš leží na říčce Černá Desná. Výstavba obou přehrad probíhala souběžně.  …více»

Brána svobody u Mikulova

Brána svobody u Mikulova
21. 07. 2017 Česká republika
Stojím na pěšině uprostřed luk a polí, na dohled od mikulovského Svatého kopečku, na jehož vrcholku svítí opravená kaple sv. Šebestiána. Je to nádherný pohled, nepravidelné ostrůvky odstínů zeleně,  …více»

Výtvarné umění pod širým nebem

Výtvarné umění pod širým nebem
21. 07. 2017 Česká republika
Karlín uspořádal Festival m3 / Umění v prostoru, web nabídl mapku, kde jsou dílka umístěna, tak jsem vyrazila. Co mne čeká jsem netušila. Cestu za Uměním v prostoru jsem začala u stanice metra  …více»

Praha - město, které mám ráda

Praha - město, které mám ráda
20. 07. 2017 Česká republika
Praha, hlavní a největší město Česka, město s dlouho historií, město se starou i novou architekturou, město, na které má asi každý svůj názor. Je to ale i mé město… Město, kde jsem se narodila, ve  …více»

Broumovsko - malebná krajina a nenáročný výlet za zvířátky

Broumovsko - malebná krajina a nenáročný výlet za zvířátky
17. 07. 2017 Česká republika
Jako každý rok zajíždíme na dovolenou na Broumovsko. Je to moc krásná a malebná krajina. spousta lesů, kopců a skal. Kdo si honem nemůže uvědomit kde to je, tak Vám poradím. Teplické skály, Babiččino  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !