Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 11.12. 2019
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 132. díl – Rodinná sešlost

23. 08. 2012 | Cesty domů
Cesty domů se opět vracejí na televizní obrazovky! Co přinese 132. díl? Ve vile Bernátových všichni žijí přípravou oslavy Lídiných šedesátin. O jaké překvapení se během ní postará Rudolf? A čím Lídu šokuje Vendy? Bára s Honzou se zase dali dohromady a právě se vrátili z romantické dovolené.

Na Báru doma čeká vzkaz od Romana Hamzíka. Chce, aby ho navštívila ve vězení. Jak se Bára rozhodne a co na to řekne Honza? Na kardiochirurgii byl s infarktem hospitalizovaný podnikatel Václav Janák. A jeho dlouholetá přítelkyně Helena Šeborová se marně dožaduje, aby ji za ním pustili. Podaří se jí to nakonec?

Cesty domů - 132. díl – Rodinná sešlostCesty domů - 132. díl:


Ve vile Bernátových všichni žijí přípravou oslavy Lídiných šedesátin. Pozvaní jsou i Kosíkovi, takže oslava bude velkolepá. Rudolf se výjimečně s nikým nehádá, zato se postará o pořádné překvapení. Jako dárek dá Lídě plány na přestavbu vily. Počítá v nich s tím, že se rodina časem ještě rozroste, a chce, aby všichni měli dost prostoru. Nepočítá ale s reakcí Lídy. Ta je naprosto šokovaná. Nechce nic měnit, chce mít po všech rodinných rozepřích a tragédiích konečně klid. Rudolf ale není jediný, kdo rodinu během oslavy zaskočí. S jakým nápadem přijde Vendy?

132. díl seriálu Cesty domů přinese jedno odpuštění. Bára Honzovi odpustila, vzala ho zpátky a odjela s ním na romantickou dovolenou, z níž se vrátili právě včas, aby stihli rodinnou oslavu. Z prosluněných vzpomínek Báru vytrhne nečekaný vzkaz od Romana Hamzíka. Na DVD, které jí přišlo poštou, ji Roman prosí, aby za ním přišla do vězení. Je na dně a obrací se na ni jako na jediného člověka, kterému věří. Za Bárou později přijde právník Karolíny a žádá ji o totéž. Vysvětluje, že jde především o Nikolku, která by chtěla vidět svého tátu. Bára se s Hamzíkem nechce stýkat, ale jeho dcerce by ráda pomohla. Nechá se nakonec přesvědčit a vypraví se za Romanem? A co na to řekne Honza?

Na hradišťské kardiochirurgii je s infarktem hospitalizovaný podnikatel Václav Janák. Jeho partnerku Helenu Šeborovou zastihne tato zpráva v Praze na společenské akci. Rychle spěchá za Václavem, ale cestou má problémy s Cesty domů - 132. díl – Rodinná sešlostpolicií, protože řídí pod vlivem alkoholu. Když se Helena konečně dostane do Hradiště, čeká ji šok. Václavovy děti Filip a Eva mezitím daly doktorům instrukce, ať informace o jejich otci podávají výhradně jim. Helena, která s Václavem žije patnáct let, se tak k němu po všech peripetiích, jež podstoupila, nemůže dostat. Podaří se jí to nakonec? A kdo jí nejvíc pomůže?

U Kači s Ríšou se po delší době objeví Ondra. Není mu moc do řeči a Kači má strach, že se mu něco stalo. Vysvětlení na sebe nenechá dlouho čekat. Ondrovi adoptivní rodiče Dvořáčkovi se rozešli. Otec si našel milenku, s níž čeká dítě. A matka se z toho zhroutila a začala pít. Ondra se o ni snaží starat a hlavně se snaží přesvědčit ji, aby se šla léčit. Ríša má o něj strach. Stres je to poslední, co Ondrova transplantovaná ledvina potřebuje. Vymyslí Kači, jak by mohla Ondrovi pomoct?

Cesty domů - 132. díl můžete sledovat
v pondělí 27.8. 2012 ve 20.00 hod. na Prima family


Zdroj, foto: Prima Family

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Už se těším na nové díly. Smajlík
Pěkný seriál.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles