Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2019
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 52. díl – Vídeňská káva

8. 05. 2011 | Cesty domů
Než budou známé výsledky jejího kompletního vyšetření, má Míla zdravotní dovolenou. Do práce nesmí, oddělení zatím povede podplukovník Mladý. Co se bude dál dít s kauzou Ctibor? Honza je vyděšený. Soňa měla autonehodu, při níž se zranil Ivan. Honza letí za kluky do bytu, kde teď žijí. Soňa ho uklidňuje, ale Honza o to víc trvá na svých požadavcích.

O kluky se bude dál soudit.  Rudolfovi otrnulo a stěhuje se zase z vily zpátky k Míle. Společně s Petrem zajdou také za Hlaváčkem. Jakou novinu pro něj mají tentokrát?

Sledujte padesátý druhý díl seriálu Cesty domů v pondělí 9. května ve 20.00 na Primě.


Než budou známé výsledky jejího kompletního vyšetření, Míla má zdravotní dovolenou a nesmí být v práci. Na její vystěhování z kanceláře přijde dohlédnout i Mílin oblíbený státní zástupce. Oddělení zatím povede podplukovník Mladý. Míle je jasné, že ten chce dát kauzu úplatného radního Ctibora k ledu, ale momentálně nemůže nic dělat. Pak se ale přihlásí nečekaný svědek. Ctiborova dcera a vdova po mladém automechanikovi Pekárková. Rozhodla se udělat všechno pro to, aby machinace svého táty zarazila. Aby nežila s pocitem, že její muž zemřel nadarmo.

Tereza si začíná uvědomovat, že některé okolnosti nejsou náhoda. Jak to, že se nadřízení dozvěděli o nemoci její šéfky, jak to, že horká stopa od Pekárkové byla na poslední chvíli zahlazena? Začíná jí být jasné, že všechny indicie vedou k Tomášovi.  Proč to dělá? Copak si neuvědomuje, že ohrožuje i Terezino místo? Tak dlouho jí trvalo, než si získala Honzovu a Vejnarovu důvěru, a teď má o všechno přijít? Jak dlouho bude trvat, než jim dojde, že práskačem je zřejmě Tomáš? A pokud to její kolegové zjistí, na čí stranu se Tereza přikloní?

Tomáš toho má na svědomí víc a v pravý okamžik umí odvést pozornost. V tu nejméně vhodnou chvíli Honzovi přizná, že měl autonehodu a naboural auto Soni, která právě vezla kluky. Honza strachy šílí a letí za nimi. V bytě, kde teď žijí s Romanem, není zrovna vítaný host. Ale pro jejich klid Honza navenek předstírá, že je všechno v pořádku. Ze svých požadavků ale neustoupí. Stále trvá minimálně na střídavé péči. Má šanci nad Soňou vyhrát?

Rudolf s Petrem jsou od svého výletu na hranice jako vyměnění. Rudolfovi se díky přiznání, že selhal, ulevilo. A Petr v sobě našel odvahu přemýšlet o budoucnosti s Pacinou. Ještě je tu ale Hlaváček a pomsta, na kterou oba myslí spoustu let. Hlaváček se uzdravil, takže přišel ten pravý čas. Petr s Rudolfem si ale uvědomí, že zastřelit ho by bylo moc jednoduché. Následky by nesli nejen oni, ale také jejich rodiny. Vymyslí proto něco jiného. Co řeknou Hlaváčkovi, až u něj zazvoní?

Šimon neváhal a uskutečnil svůj nápad. Dal do pořádku karavan a odstěhoval se do něj. Chybí mu v něm už jen maličkost – Vendy. Ta ale váhá. Ve vile jí nic nechybí a má strach o Lídu. Její sourozenci se taky odstěhovali a táta se vrátil zpátky k milence. Máma by ve vile zbyla úplně sama, jen se psem. Zůstane Vendy s ní, nebo ji Šimon přesvědčí, aby žila s ním v karavanu?Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 52. díl – Vídeňská káva:

Cesty domů - 52. díl – Vídeňská káva
Cesty domů - 52. díl – Vídeňská káva
Cesty domů - 52. díl – Vídeňská káva
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !