Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Klub tygrů - série knih od Thomase Breziny

6. 06. 2011 | Knižní tipy

Název knihy: Klub Tygrů – Bezhlavý jezdec
Autor: Thomas Brezina
Překladatel: Dagmar Steidlová
Nakladatelství: Fragment
Formát: 120 x 180 mm
Vázaná vazba
Rok vydání: 2011
Počet stran: 120 str.
Cena: 158 Kč


V novém zábavním parku Hurikán nastalo pozdvižení. Objevuje se tu záhadný bezhlavý kovboj. Kdykoliv se jezdec bez tváře zjeví, dojde k nějaké katastrofě: k požáru ve westernovém městečku, k poruše na horské dráze, právě když na ní návštěvníci sedí hlavou dolů, nebo k poplachu v říši žraloků. Co svými činy sleduje?


knihaNa stopě mu jsou kamarádi z Klubu Tygrů - Biggi, Luk a Patrik. Jak je možné, že jim stále uniká? Vládne snad nadpřirozenými silami, nebo je celý neviditelný? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!


Ukázka z knihy:


Jezdec byl pryč. Stejně záhadně, jako se prve objevil. „Ten revolver přece jen nebyla hračka,“ poznamenal Luk. „Jinak by si ho přece nebral!“ „Ale odkud se tu vzal a kam zase zmizel?“ nechápal Patrik. Nepřiznával to rád, ale i když byl samý sval, naháněla mu strašidla a tajemné vzkazy docela strach. Od westernového městečka k nim kdosi přijížděl na koni. Byl to černý kovboj. „Všechno v pořádku?“ chtěl vědět. „Slyšel jsem výstřel.“ Tygři mu vyprávěli o záhadném objevení a zmizení bezhlavého jezdce.


Název knihy: Klub Tygrů – Hlas ze záhrobí
Autor: Thomas Brezina
Překladatel: Dagmar Steidlová
Nakladatelství: Fragment
Formát: 120 x 180 mm
Vázaná vazba
Rok vydání: 2010
Počet stran: 128 str.
Cena: 158 Kčkniha


Biggi uprostřed vyučování zaslechne tajemný hlas ze záhrobí, který jí vyhrožuje a vyděsí jí až k smrti. Ostatní Tygři jí nevěří až do chvíle, kdy se s hrůzným přízrakem setkají tváří v tvář. Co se to děje? Podivné chování některých spolužáků přivede Tygry na horkou stopu. Jakmile však zjistí, kdo je původcem záhadných zjevení, půjde jim o život... Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!


Název knihy: Klub Tygrů – Pobřeží koster
Autor: Thomas Brezina
Překladatel: Dagmar Steidlová
Nakladatelství: Fragment
Formát: 120 x 180 mm
Vázaná vazba
Rok vydání: 2010
Počet stran: 128 str.
Cena: 158 Kč


Kamarádi z Klubu Tygrů, Biggi, Patrik a Luk, nesedí doma ani o zimních prázdninách. Tráví je u Karibského moře u Lukova strýce Berta v místech, kde kdysi řádili krutí piráti na Pobřeží koster. Dobrodružství začíná odhalením stop novodobých pirátů v tajemném majáku a pokračuje v ponurých podzemních chodbách, kde kamarádi najdou pirátský hrob i mapu k pokladu. Najdou poklad děti, nebo se ho zmocní jejich nebezpeční protivníci? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

kniha
Ukázka z knihy:


To je divné, pomyslela si Biggi, zavřela okno a odšourala se zpátky do postele. Zabalila se celá do deky, aby na ni komáři nemohli, a za chvilku
už zase spala. Klub Tygrů trávil zimní prázdniny u Lukova strýčka Berta, který měl nádherný dům na malém karibském ostrůvku.


Tyto knihy ze série Klubu tygrů koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Fragment.


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
mám 8 letého syna a tyto knihy od Thomase Breziny čte moc rád, už jich několik máme, kdo má rád dobrodružství jsou to pěkné knihy.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky