Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.09. 2018
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mistrovství České republiky v sudoku 2014

28. 04. 2014 | Kultura
Dovolujeme si vás pozvat na Mistrovství České republiky v sudoku 2014 jednotlivců a družstev a Mistrovství České republiky v sudoku juniorů 2014, spolupořádané občanským sdružením Hráčská asociace logických her a sudoku.

Šampionát se bude konat o víkendu ve dnech 3. a 4. května 2014 v Brně v prostorách Provozně-ekonomické fakulty Mendelovy univerzity - v budově Q, Zemědělská 1, Brno. Jedná se o dvoudenní turnaj, který bude začínat v dopoledních hodinách cca. od 10:00 a končit bude v odpoledních hodinách kolem 16:00.

Mistrovství České republiky v sudoku 2014Tento turnaj se bude sestávat z několika dílčích soutěžních bloků a zakončený bude finále. Luštit se budou kromě klasických 9x9 sudoku také nejrůznější alternativy. Například diagonální, nepravidelná, součtová, lichá a sudá sudoku.

Kromě soutěže jednotlivců je tentokrát zařazena i soutěž tříčlenných družstev (složení dle vlastního výběru) a s tím spojené zajímavé týmové bloky. Do soutěže týmů se budou započítávat i výsledky z kol jednotlivců.

Abyste se mohl(a) mistrovského turnaje v Brně zúčastnit, je potřeba nejpozději do 28. dubna 2014 do 23:59 hod. (pozdější potvrzení nemusí být akceptováno z důvodu kapacity sálu!) závazně potvrdit váš zájem o účast na národním šampionátu přihlášením na stránce pořadatele.

Čím dřív potvrdíte svoji účast, tím spíš se můžete do Brna těšit.
Abyste se mohl(a) přihlásit v přihlašovacím formuláři, je nutné si zřídit účet na stránkách pořadatele. Nemusíte se bát, vytvoření účtu je velice jednoduché a snadné a slouží zejména pro usnadnění komunikace s Vámi. Pokud jste se ještě neúčastnil(a) žádného reálného turnaje pořádaného sdružením HALAS, máte účast zdarma.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !