Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pohádky o dveřích

3. 10. 2010 | Knižní tipy

Název knihy: Pohádky o dveřích
Autor: Michal Nesvatba
Ilustrace: Jaroslava Nesvadbová
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání:  2010
Rozměry: 210x300 mm
Počet stran: 80 str.
Cena: 251 Kč


Dveře jsou všude kolem nás, ale co o nich vlastně víme?
Že si je lidé podávají, že z nich někdo vystrkuje nos a že mají vždycky kliku (dokonce dvě). Umíte si představit, že by dveře mohly chodit, běhat nebo dokonce mluvit? Proč ne? O tom, co všechno se může stát, když se dveře začnou chovat jako lidé, vypráví krátké komiksové příběhy a pohádky Michala Nesvadby.


knihaOblíbený protagonista pořadů pro děti, herec,  scénárista a choreograf všech svých vystoupení Michal Nesvadba připravil zbrusu novou knížku, kterou pod názvem „Pohádky o dveřích“ vydává Nakladatelství Fragment. Na knižních pultech se tato kniha objeví již 21. září 2010!


Michal Nesvadba na vzniku knihy spolupracoval se svou maminkou výtvarnicí Jaroslavou Nesvadbovou, jejíž ilustrace doprovázejí jednotlivé pohádky. Kromě maminky se však na tomto knižním titulu podílel i jeho bratr Martin a dcera Josefína.


Kniha pohádek a krátkých komiksových příběhů je výjimečná především svým neobvyklým námětem – tj. příběhy o dveřích. Michal Nesvadba v ní dětem, kterým je knížka určena,  prozradí, co všechno se může stát, když se dveře začnou chovat jako lidé.


Křest knížky Pohádky o dveřích proběhne ve středu 6. října 2010 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR na Václavském náměstí v Praze z účasti autorů Michala a Jaroslavy Nesvadbových. 


Tuto knihu Pohádky o dveřích koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Fragment.

Vendi V.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
zvláštny názov, zaujímavý
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Bankovky