Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Kdy se slaví Halloween v roce 2017?Kdy se slaví Halloween v roce 2017? Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.10. 2017
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pošta pro tebe 4.6. 2014

4. 06. 2014 | Televizní tipy
Ruda se navzdory minulým zkušenostem naučil žít. Zvedl se ode dna a buduje si svou novou rodinu. Na setkání ve studiu čeká dlouho a s nadějí. Marta z pořadu Pošta pro tebe ze dne 4.6. 2014 věří, že na čisté vztahy a krásné vzpomínky lze navázat. Jaromír by se rád po letech setkal se svou známou, kamarádkou, která mu kdysi dost pomohla, což tehdy nedokázal docenit.

Ruda z pořadu Pošta pro tebe ze dne 4.6. 2014 je poučený a hrdý muž. Hrdý na to, že přestože se v životě několikrát, a zdaleka ne vlastní vinou, dostal na dno, podařilo se mu napřímit se. Naučil se žít. Buduje si nové zázemí okolo svých nejbližších – ženy a dětí. Na některé tradiční rodinné vazby musel rezignovat, matka mu velmi ublížila. Našel si cestu k otci, i když s ním nevyrůstal. Teď hledá cestu ke svému strýci, otcovu bratrovi. I on kdysi od původní rodiny odešel, možná prožil podobné zklamání. Rudolf je přesvědčený, že strýc má stejnou „krevní skupinu“. Rád by dal svou rodinu dohromady.  

Pošta pro tebe 4.6. 2014Marta z pořadu Pošta pro tebe ze dne 4.6. 2014 je ve věku, kdy děti dávno odrostly, kdy si začíná velmi vážit času a vztahů, které pro ni mají, či měly význam. Vzpomíná na své krásné dětství. Tehdy byla bezstarostná a stále se smála. Věří, že na čisté vztahy a krásné vzpomínky lze navázat.

Jaromírovi z pořadu Pošta pro tebe ze dne 4.6. 2014 před pár lety změnila život těžká nemoc. Byla jedním z důvodů rozpadu jeho manželství, přišel o práci, o možnost seberealizace. Nezůstal naštěstí úplně sám. Blízká rodina ho podržela, našel si přítelkyni a snaží se zabavit prací, na kterou stačí. S nemocí se učí žít. Jinak vnímá čas, z minulosti se vynořují vztahy a hodnoty, jejichž význam narůstá. Rád by se po letech setkal se svou známou, kamarádkou, která mu kdysi dost pomohla, což tehdy nedokázal docenit. Cítí se být jejím dlužníkem...

Pořad Pošta pro tebe můžete sledovat 4.6. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Jan Kroupa

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky