Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Proč užívat probiotika

14. 10. 2014 | Dětské nemoci
-Komerční sdělení-

Dětský organismus je velmi křehký a s nadcházejícím podzimem bohužel přicházejí i nemoci, jejichž vyléčení si vyžádá užívání antibiotik. Na jednu stranu se po nich malým pacientům uleví, ale bohužel mívají tyto léky i negativní dopady. Naštěstí existuje způsob, jak dětem pomoci. Jakmile začne váš potomek užívat antibiotika, souběžně s nimi mu naordinujte
probiotika.

Antibiotika patří plným právem k největším objevům moderní medicíny a díky širokému spektru použití se řadí mezi nejpoužívanější léky, které zachránily již miliony životů. Jenže jak to bývá, mají i svá negativa. Ta se týkají bakterií, jež žijí v naší střevní mikroflóře a mají velký vliv na stav naší imunity. Antibiotika totiž ničí všechny bakterie bez rozdílu. Takže zbaví váš organismus nejen těch, které způsobily vaši nemoc, ale „hodných“ bakterií, které náš organismus potřebuje. Tento stav může vést k průjmům, ale podepíše se současně i na stavu naší imunity. Opakované užívání antibiotik pak může vést nejen k dlouhodobým střevním problémům, ale i k bolestem hlavy, alergiím, únavě, kožním problémům a dalším komplikacím. Řešením je dodat tělu v průběhu a po skončení léčby antibiotiky látky, jež vrátí organismus do formy.

doplněk stravy

Marťánci LaktobacilyZákladem jsou probiotika

Probiotika jsou živé organismy, které mají schopnost příznivě ovlivnit složení přirozené střevní mikroflóry, vytvářet některé vitaminy a posilovat imunitu. Tím přispívají celkově k našemu zdraví. Existují dva zdroje probiotik. Prvním jsou zakysané mléčné výrobky, které tento údaj uvádějí na obalu. Ty však obvykle obsahují málo aktivních kultur pro terapii probiotiky. Dalším zdrojem probatiky jsou doplňky stravy, jejichž užívání bývá mnohem efektivnější. Vybírejte však takové, jež mají deklarované množství kmenů a s jejich podáváním nepřestaňte ještě několik týdnů po užívání antibiotik.


Myslete na zdraví dětí

Dětské zdraví bývá náchylnější než nás, dospělých. Při užívání antibiotik jim proto doplňte potřebná probiotika prostřednictvím doplňku stravy Marťánci Laktobacily. Obsahují čtyři kmeny bakterií, jež jsou běžnou součástí střevní mikroflóry. Přípravek je součastně obohacen o vitamin D, který přispívá k podpoře imunity organismu. Marťánci Laktobacily mají lahodnou ovocnou chladivou chuť a jejich užívání si děti oblíbí. Jedná se totiž o prášek, který si děti nasypou přímo do úst. Není nutné je zapíjet vodou. 

Vitamíny a minerály

Užívání antibiotik negativně ovlivňuje vstřebávání vitamínu A, C a K a minerálních látek. Tyto vitamíny najdete v mnoha potravinách, jejichž konzumace je během užívání antibiotik doporučena. Patří sem například zelí, červená řepa nebo kysané okurky. Pokud si chcete být ale jisti, že užíváte dostatečné množství všech vitamínů a minerálů, sáhněte po multivitaminových přípravcích. Pro malé děti je vhodné užívání vitamínu C v kapkách.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
nemáte zkušenost s probiotiky biogaia pro 3 měsíční kojené miminko?
Obrázek uživatelky
profil
Tak u nás je ten důvod jasný - protože pomáhají. Nejčastěji je užíváme jen pokud je potřeba například proto, že někdo z rodiny užívá antibiotika - v takovém případě se bez probiotik podle mě nedá obejít, pokud člověk nechce dostat průjem nebo jiné trávicí potíže. My dospělí bereme biopron premium na radu paní lékárnice a dětem jsme po dobré zkušenosti koupili biopron laktobacily a fungují jim taky výborně.
Obrázek uživatelky
profil
Dávám vždy když bereme ATB, dokonce když je nějaká střevní chřipka tak dávám takySmajlíkBeru sebou i na dovolené (zahraničí) z důvodu změny prostředí a navíc malému chutnají bere to jako že dostal něco sladkého a ne nějaký lék...
Obrázek uživatelky
profil
Biopron je dobrý při ATB berem
Obrázek uživatelky
profil
Oboje vypadá moc zajímavě, díky za tipy holky.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles