Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Soutěžící reality show VyVolení byli evakuováni!

Soutěžící reality show VyVolení byli evakuováni!
25. 09. 2007 Televizní tipy
Štáb reality show VyVolení – Noví hrdinové musí řešit další problém. V sobotu večer se snažila René odlehčit napjatou atmosféru před Duelem. Použila práškový hasicí přístroj a zahrála si na Soptíka, když hasila neexistující oheň …více»

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem

O češtině, fundovaně, leč s vtipem a humorem
25. 09. 2007 Knižní tipy
Opravdu umíte dobře česky? Nikdy nezaváháte nad tím, jak se co píše nebo vyslovuje, jak máte oslovit příjmením a vyjádřit zdvořilost, nečiní vám problém číslovky, zájmena, skloňování ani časování? A co příval nových slov – rozumíte všem? A rozumíte si s každým Čechem …více»

Nový večerníček pro děti – doktor Animo

Nový večerníček pro děti – doktor Animo
24. 09. 2007 Televizní tipy
Nový večerníčkovský seriál – doktor Animo startuje 26.října 2007 na obrazovkách České televize. Doktor Animo je nový kreslený seriál známého režiséra a výtvarníka Pavla Koutského, kterému předcházel  …více»

Muzikál MAMMA MIA se skladbami skupiny Abba poprvé v Praze

Muzikál MAMMA MIA se skladbami skupiny Abba poprvé v Praze
23. 09. 2007 Kultura
MAMMA MIA ! - celosvětově známý muzikál založený na skladbách skupiny Abba bude mít svoji českou premiéru v Sazka Areně 10. – 18. října 2007 v rámci mezinárodního turné.  …více»

Z jednoho dvě

Z jednoho dvě
23. 09. 2007 Knižní tipy
První chytrá kuchařka s recepty, které šetří nejen čas, ale i suroviny a energii. Trik je prostý: jeden den uvaříme a druhý den připravíme jiný chutný pokrm z toho, co nám zbylo z předešlého dne.  …více»
 

Novoměstský hrnec smíchu

Novoměstský hrnec smíchu
23. 09. 2007 Kultura
V Novém Městě nad Metují se chystá už 29. ročník festivalu (22. září – 29. září 2007) české filmové a televizní komedie – Novoměstský hrnec smíchu, jehož prezidentem je Pavel Zedníček.  …více»

Lucie Bílá – vydává nové CD Woman

Lucie Bílá – vydává  nové CD Woman
22. 09. 2007 Úspěšní lidé
Podobně jako v případě minulého bestselleru Jampadampa nechala i nyní Lucie Bílá vydání nového řadového alba uzrát dlouhé čtyři roky. Nové album s názvem Woman je na světě a podle prvních ohlasů uzrálo velmi dobře, což v rádiích …více»

Sly Rabbits vydávají debutovou desku

Sly Rabbits vydávají debutovou desku
21. 09. 2007 Úspěšní lidé
Po třech vydaných singlech přichází česká funky kapela Sly Rabbits (Mazaní králíci s vydáním debutového alba s názvem There´s No Life Without Ideals, jež vyšlo 18.9.2007 …více»

Kulturní večer s Farmářem Johnem

Kulturní večer s Farmářem Johnem
21. 09. 2007 Úspěšní lidé
Promítání filmu „The Real Dirt on Farmer John“ proběhne v Praze ve středu 26. září od 18 hodin v Kině Aero, Biskupcova 31, Praha 3 za osobní účasti autora a hlavní postavy filmu, Johna Petersona – Farmáře Johna.  …více»

Ladislav Chudík točí Nemocnici na kraji města

Ladislav Chudík točí Nemocnici na kraji města
21. 09. 2007 Televizní tipy
Ladislav Chudík vyhověl prosbě producentů seriálu a vrátil se k velké radosti tvůrců a zajisté i diváků ke své roli primáře Sovy v Nemocnici na kraji města – nové osudy.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !