Dětský den 2019 - kam s dětmi vyrazitDětský den 2019 - kam s dětmi vyrazit Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.05. 2019
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

ARAKAIN oslaví 25 let

ARAKAIN  oslaví 25 let
29. 03. 2007 Novinky
Legendární rocková skupina Arakain oslaví 20. dubna 2007 čtvrtstoletí své existence neopakovatelným vystoupením s Plzeňskou filharmonií. Těšit se můžete nejen na stávající sestavu, ale také na bývalé členy Aleše Brichtu a Lucii Bílou. …více»

Na Smrtnou neděli se loučíme se zimou

Na Smrtnou neděli se loučíme se zimou
28. 03. 2007 Svátky
Podle tradice začínala doba postní pohyblivým svátkem (letos byl 21. února), takzvanou Popeleční středou, také zvanou Škaredá. Touto začínalo již od 7. století přísné čtyřicetidenní období půstu. …více»

Nepropásněte 20% slevu na zajímavá divadelní představení

Nepropásněte 20% slevu na zajímavá divadelní představení
28. 03. 2007 Kultura
Jste zváni do divadla Pod Palmovkou na novou inscenaci Smutek sluší Elektře či divadelní adaptaci OSTŘE SLEDOVANÝCH VLAKŮ …více»

Paličkovaná krajka může zdobit i interiér

Paličkovaná krajka může zdobit i interiér
28. 03. 2007 Domácnost
Historie paličkované krajky se váže zejména k Itálii, která byla už ve středověku krajkářskou velmocí, z níž se toto umění rozšířilo po celé Evropě. Nejstarší zprávy o krajkách …více»

Jste to co jíte pomáhá hubnout slepé dívce

Jste to co jíte pomáhá hubnout slepé dívce
28. 03. 2007 Novinky
Již dnes můžete na televizi Prima sledovat pořad Jste to co jíte. Dnešní díl však bude výjimečný. Tým pořadu Jste to co jíte se bude snažit pomoci zhubnout mladé dívce, která je od narození slepá. …více»
 

5 proti 5 – nejkurióznější odpovědi

5 proti 5 – nejkurióznější odpovědi
28. 03. 2007 Novinky
Rodinný soutěžní pořad 5 proti 5 sledují diváci každý všední den na televizi Prima. Princip soutěže 5 proti 5 je jednoduchý, základním úkolem dvou týmů je uhodnout nejčastější odpovědi na otázku dopředu položenou stovce …více»

Novinky ze ZOO Ostrava

Novinky ze ZOO Ostrava
26. 03. 2007 Novinky
Přinášíme Vám březnové novinky ze ZOO Ostrava, kde mají hned několik nových přírůstků. Jedná se o antilopy losí, které můžete obdivovat v pavilonu afrických kopytníků a mládě velblouda dvouhrbého. …více»

Hra vášní v divadle Rokoko

Hra vášní v divadle Rokoko
26. 03. 2007 Kultura
Hra vášní anglického dramatika Petera Nicholse slavila před několika lety velké úspěchy na londýnských jevištích. Jak by také ne - přináší totiž věčné téma krize střední věku a smysluplnosti manželského svazku …více»

Slavnostní křest „Kuřecí lokomotivy“

Slavnostní křest „Kuřecí lokomotivy“
26. 03. 2007 Ze společnosti
Na pražském Hlavním nádraží byla pokřtěna „Kuřecí lokomotiva“. Společnost Railreklam za významné podpory Českých drah zrealizovala reklamní nástřik další, v pořadí již 16. celodekorované reklamní lokomotivy. Stroj v barvách projektu Pomozte dětem, …více»

Nová kniha Mozek v plamenech pro lepší paměť

Nová kniha Mozek v plamenech pro lepší paměť
26. 03. 2007 Výchova
Představujeme Vám novou knihu Mozek v plamenech. Tato kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Zároveň kniha obsahuje mikropovídky psané právě na základě této metody. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !