Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Srdce zmámené láskou

Srdce zmámené láskou
20. 02. 2008 Knižní tipy
Milenectví je sice jedinečný a neopakovatelný příběh, ale je vždy riskantní. Vývoj lásky nemůžeme předvídat. Zamiluji-li se, nikdy nevím, jak to dopadne. A jakmile se pokusím lásku ovlivnit tak, aby co nejdéle přetrvala, začnu se jevit …více»

Velká kniha JŮ a HELE

Velká kniha JŮ a HELE
20. 02. 2008 Knižní tipy
„Ahoj, kamarádi, máme vás rádi!“ zaznělo od Jůheláků z televizní obrazovky poprvé už před šestadvaceti lety. Od té doby několik generací dětských diváků prožívalo nedělní dopoledne ve společnosti Jů, Hele, Mufa a  …více»

Kniha Ryba z Havaje je doplněna o CD

Kniha Ryba z Havaje je doplněna o CD
20. 02. 2008 Knižní tipy
Na Havaji, tam se mají, mají rybu, nemá chybu, jako z ráje nádherná je, samé pruhy v barvách duhy..... Tento půvabný text a dalších 16 písniček napsala Zora Jandová a zhudebnil Zdenek Merta. …více»

100 nejlepších kašiček pro malé děti

100 nejlepších kašiček pro malé děti
19. 02. 2008 Knižní tipy
V prvním roce života rostou děti pravděpodobně nejrychleji za celý svůj život. Právě proto je v tomto období tak důležitý jejich jídelníček.  …více»

Jak zabít manžela a další šikovné tipy do domácnosti

Jak zabít manžela a další šikovné tipy do domácnosti
14. 02. 2008 Knižní tipy
Všichni manželé si myslí, že jsou bohové. Jen kdyby jejich partnerky nebyly ateistky… Ale ještě nikdy žádná žena nezastřelila svého manžela, když právě vysával koberec, přestože veškerý vzájemný respekt je dávno ten tam. Vždyť život by neměl …více»
 

Deník zoufalého otce a Příručka pro zoufalé matky

Deník zoufalého otce a Příručka pro zoufalé matky
12. 02. 2008 Knižní tipy
Deník zoufalého otce vypráví příběh Sama, který ztratil práci a neochotně souhlasí s tím, že zůstane doma, bude pečovat o rodinu a jeho žena se vrátí zpátky do práce. Záhy však pozná, že mateřská dovolená není žádná hračka …více»

Knižní novinky vydavatelství IKAR – Reflexologie a Moderní lékař

Knižní novinky vydavatelství IKAR  – Reflexologie a Moderní lékař
2. 02. 2008 Knižní tipy
Reflexní terapie stimuluje pomocí specifických masážních technik body na chodidlech s cílem vyvolat prospěšnou odezvu v jiných částech těla a spustit v něm jeho vlastní, zcela přirozený léčebný potenciál. …více»

Harry Potter a relikvie smrti - sága se uzavírá

Harry Potter a relikvie smrti - sága se uzavírá
31. 01. 2008 Knižní tipy
Harry Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron– tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který  …více»

MUDr. JAN CIMICKÝ – životní zpověď i osudová setkání

MUDr. JAN CIMICKÝ – životní zpověď i osudová setkání
29. 01. 2008 Knižní tipy
Životní zpověď známého psychiatra osobností ze světa showbyznysu vám přiblíží nejen zajímavosti z jeho osobního života, ale i perličky z mnohaleté praxe. Kniha obsahuje i celou řadu zajímavých psychotestů pro vás i vaše blízké.  …více»

Téma na román aneb Causa Karel a Vendula

Téma na román aneb Causa Karel a Vendula
28. 01. 2008 Knižní tipy
V pondělí 21. ledna 2008 vyšla u příležitosti nadcházejícího ročního výročí tragické smrti skladatele Karla Svobody kniha „Téma na román aneb Causa Karel a Vendula – neautorizovaná zpověď“,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !