Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.02. 2018
Dnes má svátek Oldřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kultura

Výročí irského tance se skupinou Altan

Výročí irského tance se skupinou Altan
10. 03. 2007 Novinky
V pražské T-Mobile Aréně uskuteční oslava 10ti let irského tance v naší republice. Vystoupí zde nejlepší české soubory – hudební SHANNON a taneční RINCEOIRÍ a COISCÉIM. Zahraničním hostem bude skupina hrající tradiční irský folklór ALTAN …více»

Iva Bittová a Vladimír Godár koncertují v projektu Mater

Iva Bittová a Vladimír Godár koncertují v projektu Mater
9. 03. 2007 Kultura
Koncertním provedením projektu Vladimíra Godára a Ivy Bittové nazvaného Mater vyšperkovali pořadatelé festivalu Struny podzimu zveřejnění programu jeho letošního ročníku …více»

Pražské Quadriennale bude pro děti dobrodružnou výpravou

Pražské Quadriennale bude pro děti dobrodružnou výpravou
8. 03. 2007 Kultura
Mnohá překvapení čekají na návštěvníky Pražského Quadriennale, největší mezinárodní přehlídky scénografie a divadelní architektury. Pořadatelé Pražského Quadriennale chtějí …více»

Mistrovství ČR 2007 ve standardních tancích

Mistrovství ČR 2007 ve standardních tancích
8. 03. 2007 Kultura
Více než 175 párů tanečního sportu z celé České republiky bude soutěžit o prestižní tituly "Mistrů České republiky". Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep …více»

Cestovatel Jiří Kolbaba vystavuje Obrazy světa

Cestovatel Jiří Kolbaba vystavuje Obrazy světa
7. 03. 2007 Úspěšní lidé
Fotograf a cestovatel Jiří Kolbaba pořádá ke svému životnímu jubileu velkolepou výstavu fotografií z celého světa v klasickém i panoramatickém formátu. Výstava se koná pod záštitou …více»
 

Vratné lahve míří do kin

Vratné lahve míří do kin
7. 03. 2007 Novinky
Dlouho očekávaná rodinná komedie Vratné lahve scenáristy Zdeňka Svěráka a režiséra Jana Svěráka se chystá do kin. Již od 8.3. 2007 budete moci poprvé Vratné lahve shlédnout v kině. My Vám již nyní představíme hlavní hrdiny …více»

Večer pro dobrou věc ve znamení písniček

Večer pro dobrou věc ve znamení písniček
5. 03. 2007 Ze společnosti
Vlasta Korec a Česká Miss budou uvádět další Večer pro dobrou věc, který bude ve znamení písniček, povídání a tanečních kreací. Můžete se těšit na Vlastu Horvátha, Alici Springs, Filipa Jankoviče, Vladimíra Čecha a další známé osobnosti. …více»

Jiří Menzel se bude podepisovat pro POHODU

Jiří Menzel se bude podepisovat pro POHODU
1. 03. 2007 Kultura
Den před udílením výročních filmových cen Český lev 2006, v pátek 2. března, bude horký kandidát na ocenění Jiří Menzel v pražském divadle DISK podepisovat fotografie a upomínkové předměty ve prospěch občanského sdružení …více»

Hudba Pražského hradu

Hudba Pražského hradu
15. 02. 2007 Kultura
Kapralova Quartet (Rita Čepurčenko, Simona Hurníková, Světlana Jahodová, Margit Klepáčová) vznikl v roce 1995 s původním názvem Venus Quartet Prague …více»

Jazz na Pražském Hradě

Jazz na Pražském Hradě
13. 02. 2007 Kultura
Přijďte 26. února 2007 ve 20.00 hodin do Španělského sálu na Pražském Hradě. Hvězda současné světové jazzové scény bude mít v dalším koncertu cyklu Jazz na Hradě rovnocenné umělecké partnery v trojici domácích protagonistů Emil Viklický Trio. Renomované sólisty vyneslo na čelné pozice mezi naší elitou hudební nadání.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !