Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.11. 2017
Dnes má svátek Cecílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Svátky

Tipy na valentýnská přání z lásky - Valentýnky

Tipy na valentýnská přání z lásky - Valentýnky
8. 02. 2012 Svátky
Den sv. Valentýna je příležitostí, jak potěšit vaši drahou polovičku. Způsobů, jak vyjádřit lásku, je mnoho, tím nejjednodušším je poslat Valentýnské přáníčko. Tradice valentýnských přání vychází  …více»

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných
23. 01. 2012 Svátky
Slavit či neslavit Valentýna? Rozhodně nechceme nikoho nutit, aby svátek Valentýna uznával. Na druhé straně ale, proč neprojevit svou lásku a cit někomu, koho stejně milujeme. A i když mu tu lásku  …více»

Den matek 2011 - A je opět tady svátek všech maminek!

Den matek 2011 - A je opět tady svátek všech maminek!
21. 03. 2011 Svátky
Den matek je jistě krásným a významným svátkem, během kterého děkují všechny děti (bez rozdílu věku) svým maminkám za to, jak je mají rádi, jak je vychovaly nebo za spoustu dalších věcí, které  …více»

Svatý Valentýn - slavit, či neslavit?

Svatý Valentýn - slavit, či neslavit?
27. 01. 2011 Svátky
Blíží se 14. únor - svátek všech zamilovaných. V České republice se svátý Valentýn slaví od roku 1990 a podle statistik ho uznává asi polovina zadaných párů, asi 30 % mladých, nezadaných nad 15 let  …více»

Halloween na zámku

Halloween na zámku
27. 10. 2010 Svátky
Oslavy svátku Halloween se kvapem blíží a i na českých zámcích se chystá plno oslav, kam se můžete jít s dětmi pobavit. Možná trochu strašidelně, ale i zábavně! Přinášíme vám několik tipů, kde je  …více»
 

Halloween akce

Halloween akce
26. 10. 2010 Svátky
Oslavy svátku Halloween se kvapem blíží a na mnoha místech se chystají oslavy, průvody a strašidelné reje. Chcete se s rodinou pobavit v halloweenském duchu? Přinášíme vám několik tipů, kde je možno  …více»

Halloween - strašidelné kostýmy a dýně

Halloween - strašidelné kostýmy a dýně
19. 10. 2010 Svátky
Svátek Halloween se slaví dne 31. října většinou dětmi, které se rádi oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s pořekadlem, které se stalo tradicí - Trick or treat -Koledu nebo Vám  …více»

Světový den UFO

Světový den UFO
2. 07. 2010 Svátky
Dne 2. července se slaví Světový den UFO (World UFO Day) nebo-li Den neidentifikovaných objektů, které v roce 2001 poprvé vyhlásili ufologické organizace k výročí havárie UFO v Roswellu v roce 1947.  …více»

Den otců 2010 - slavte se svými táty, dědy, muži a přáteli

Den otců 2010 - slavte se svými táty, dědy, muži a přáteli
20. 06. 2010 Svátky
Den otců se slaví vždy třetí neděli v červnu, letos to připadne na 20. červen. Úplně první oslava Dne otců se konala v americkém městečku Spokane ve státě Washington 19. června 1910. Den otců  …více»

Světový den životního prostředí

Světový den životního prostředí
5. 06. 2010 Svátky
5. červen vyhlásilo valné shromáždění OSN Světovým dnem životního prostředí World Environment Day WED. Poprvé byl vyhlášen v roce 1972 ve Stockholmu na Konferenci OSN o životním prostředí, která  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !