Dětský den 2018 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2018 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti Víte, kolikátého je Den otců v roce 2018?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2018? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 28.05. 2018
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní tipy

Pokoje pro princezny 21. století

Pokoje pro princezny 21. století
30. 11. 2009 Televizní tipy
Mít doma dospívající dcery, které si přejí změnit své dosavadní pokojíky v dámské budoáry, není zrovna jednoduché. Designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter se však této výzvy nebáli. …více»

S Italem v kuchyni: Emanuele a dámská jízda

S Italem v kuchyni: Emanuele a dámská jízda
29. 11. 2009 Televizní tipy
Italský kuchař v dalším díle pohostí sousedku Elišku a její kamarádku Janu Krausovou. Diváci Primy znají Janu jako ambiciózní Natálii, šéfovou Davida Matáska v seriálu Přešlapy.  …více»

Polepšovna mazlíčků 13. Niky

Polepšovna mazlíčků  13. Niky
28. 11. 2009 Televizní tipy
Ve třináctém dílu unikátního časosběrného pořadu televize Nova Polepšovna mazlíčků poznáme devítiměsíčního jezevčíka Nikyho, který je velce fixován na majitele, především na svou paničku. Je jim …více»

Dům snů 11: Mračna, hádky a obrovský šok

Dům snů 11: Mračna, hádky a obrovský šok
25. 11. 2009 Televizní tipy
V jedenáctém dílu unikátního soutěžního pořadu s prvky reality show Dům snů už atmosféra na stavbě pořádně zhoustne.Posledním třem párům naplno dojde,že kamarádství a srandičky definitivně nahradí boj …více»

Pikantní podzim na TV Paprika

Pikantní podzim na TV Paprika
25. 11. 2009 Televizní tipy
Pod hlavičkou Paprica Piccante bude TV Paprika prezentovat všechno, co právem nese označení „cool“, vše, co z hlediska úrovně, novosti a svěžesti patří k tomu nejlepšímu. …více»
 

Film Archiv - dvě oběti jednoho archivního záznamu

Film Archiv - dvě oběti jednoho archivního záznamu
22. 11. 2009 Televizní tipy
Původní televizní film odhaluje stíny naší totalitní minulosti i jejich dozvuky v současnosti. Stárnoucí filozof Josef Brzek (František Němec), který se zabývá překladem Aristotela, chce zjistit, …více»

Polepšovna mazlíčků 12. Corra

Polepšovna mazlíčků  12. Corra
21. 11. 2009 Televizní tipy
Ve dvanáctém dílu unikátního časosběrného pořadu televize Nova Polepšovna mazlíčků poznáme osmiměsíční fenku dobrmana Corru, která útočí na vše kolem, co ase hýbe. Majitelé čekají dvojčata, přesto …více»

Televizní premiéra filmu Sněženky a machři po 25 letech

Televizní premiéra filmu Sněženky a machři po 25 letech
21. 11. 2009 Televizní tipy
Televize Nova uvede v sobotu 21. listopadu ve 20 hodin premiéru filmu režiséra Viktora Tauše Sněženky a machři po 25 letech, na jehož vzniku se také podílela. Příběh o setkání bývalých spolužáků,  …více»

Zemský ráj to napohled – příběh z let totality, který rozveselí i dojme

Zemský ráj to napohled – příběh z let totality, který rozveselí i dojme
19. 11. 2009 Televizní tipy
Mrazivá komedie scenáristky Terezy Boučkové a režisérky Ireny Pavláskové o tom, jak se dalo žít v 70. letech a zároveň se nenechat zmrazit. Autenticky vyprávěný příběh o obdivuhodné hrdinčině síle  …více»

Dům snů 10: Už si myslí, že jsou doma

Dům snů 10: Už si myslí, že jsou doma
18. 11. 2009 Televizní tipy
V desátém dílu unikátního soutěžního pořadu s prvky reality show Dům snů převezmou funkci vedoucího páru modří Dana a Honza, do kuchyně se dobrovolně přihlásí šedý Robert. Začínají dokončovací práce, …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Vstupenka