Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Třetí řada cyklu Krotitelé dluhů – od září 2010

3. 09. 2010 | Televizní tipy
Příběhem zdravotní sestry, která zadlužila celou rodinu, vstupuje na obrazovky České televize už třetí řada cyklu Krotitelé dluhů. Od 7. září 2010 ji vysílá ČT1 každé úterý ve 21.45 hodin. Cyklus Krotitelé dluhů připravuje Televizní studio Brno České televize ve spolupráci se společností  FRAME100R.

V pořadu, jehož první dvě řady úspěšně odvysílala Česká televize v roce 2009, řeší tým finančních poradců konkrétní, svízelné ekonomické problémy rodin i jednotlivců. Jejich osudy zpočátku působí bezvýchodně. Lidé se doslova topí v dluzích, které nejsou schopni splácet. Poradci pak nejenže hledají řešení, jak z těchto situací ven, ale odhalují i jejich příčiny a poukazují na chyby, kterých se lidé dopustili. Formát Krotitelů dluhů kombinuje klasickou publicistiku s prvky reality show. Zvyšuje se tak atraktivnost pořadu, který zdaleka není jen o číslech, grafech či tabulkách, ale o konkrétních osudech lidí.

Do třetí řady cyklu se přihlásilo 290 zájemců. Tvůrci nakonec vybrali a natočili 16 příběhů. V jednom z nich budou poradci řešit například milionové dluhy z podnikání, v jiném hledat pomoc osamělému sirotkovi z dětského domova a v jednom z dílů dojde dokonce i na žádost o poskytnutí dotace z Evropské unie.

Pod vedením Tomáše Prouzi bude v nových 16 dílech lidem radit tým finančních poradců ve složení: David Kučera, Jan Harbáček, Martina Zavadilová a Petra Kozlová.

Na cyklu se podílejí režiséři: Radovan Slánský, Roman Šantúr, Jakub Motejzík, Zbyněk Fiala, Adam Olha a Jakub Vlachynský. Scenáristé: Michaela Strnad, Lenka Králová, Lucie Horáčková, Miloslav Dvořák a Kateřina Hrochová.

1. díl – 7. 9. 2010
Příběh rozvedené matky tří dospělých dětí, která nechtěla zůstat sama. Zdravotní sestra po rozvodu trpěla nedostatkem financí, a tak se půjčky velmi rychle staly součástí jejího života. Pak se znovu zamilovala  … Celkový účet za nevydařený devítiletý vztah s pochybným partnerem dnes činí skoro milion osm set tisíc korun. Kvůli strachu ze samoty se neváhala zadlužit natolik, že dnes už vůbec nezvládá svým závazkům dostát. Topí se v moři dluhů a hrozí, že s sebou do vody stáhne i své již dospělé děti, sestru a rodiče.

Zdroj: Česká televize

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !