Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.07. 2020
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zadarmo drahý

24. 05. 2019 | Vaše příběhy

Pojišťovny. Po revoluci se jich vyrojilo plno. Nabízejí různé druhy pojištění a předhánějí se v nabídkách. I samotné podmínky smluv se mění a vyvíjejí, a proto mají důvod znovu a znovu oslovovat své klienty. Nyní už nemusíte chodit na pobočku. Zástupce pojišťovny vás kontaktuje sám a navštíví vás doma. Na vás pak zbude jen rozhodnutí, zda vám nabízené podmínky vyhovují, zda je přijmete nebo odmítnete.

Manželovi končila smlouva a tak se u nás ohlásila paní z pojišťovny, aby provedla všechny úkony, které s touto skutečností souvisí. Měla přijít v 17 hodin, dorazila v 18 a ne sama. Přišel s ní i pán. Ten se hned hrnul dovnitř a počínal si tu jako doma.

Na zdvořilý dotaz, zda nemají žízeň, si pán poručil kávu s mlékem a neslazenou minerálku. Paní chtěla trochu vody. Káva s mlékem nebyl problém, ale minerálku pijeme jen slazenou.  Tu pán odmítl, stejně jako neslazený čaj. Když viděl, že neslazenou opravdu nedostane, spokojil se s vodou z kohoutku.

Zatímco paní hledala v počítači smlouvu a vyplňovala papíry, pán upíjel kávu a „rozdával rozumy“. Ze všech historek vždy vyšel jako ten nejlepší a utahoval si i ze své vedle sedící (a pracující) kolegyně i kolegů, které neznáme a o kterých jsme nikdy neslyšeli. Dobíral si i nás, že oslavovat ukončení smlouvy mlékem ještě nezažil. Určitě prý máme na zahradě švestky a při letošní velké úrodě ... Nás s manželem po chvíli přestalo bavit ho poslouchat a odpovídat mu. Naštěstí se brzy odmlčel.

Jednání se pomalu chýlilo ke konci, když nás zarazily zvláštní zvuky. Naše pohledy se stočily k pánovi, který spokojeně pochrupoval na gauči, kde seděl. Paní jen omluvně pokrčila rameny a pokračovala v práci. Pán se prospal a pak se zase plynule zapojil do hovoru. Nakonec se nezapomněl pochlubit, že u dané pojišťovny pracuje již 55 let a jen tak neskončí.

Při odchodu se velmi podivoval, když se dozvěděl,  že si manžel chce rozmyslet, zda uzavře novou smlouvu u této pojišťovny. Jeho slova byla: „Ale to bychom tu museli přijet ještě jednou!“


Aliceč - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Zadarmo drahý:

Zadarmo drahý
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
raději s pojistit jinde
Obrázek uživatelky
profil
Jsem hodně dříve narozená, ale nikoho do bytu nikdy nepustím, zvláště ne pojišťováky, svědky Jehovovy, podomní prodejce, vlastně NIKOHO koho neznám. Ještě že vás nevykradly
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík No teda! Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles