Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Dasty a Ben, největší čtyřnohé lásky mého života

Dasty a Ben, největší čtyřnohé lásky mého života
18. 04. 2019 Vaše příběhy
Vždy jsem chtěla mít psa. No, já a má sestra, jsme chtěly nejen psa, ale i koně, opici, lva, tygra a další a další zvířata. Touha po psovi ale přetrvala až do dospívání. Rodiče psa do bytu nechtěli  …více»

Proč?

Proč?
18. 04. 2019 Vaše příběhy
Své děti jsem vždy vedla k lásce ke zvířatům. Měli jsme doma psy, kočky, křečky, jeden čas mi syn nosil domů i šneky. Dnes jsem už babičkou a moje vnoučata zvířata milují taky. Nedávno mi snacha p  …více»

Nikdy není nad vlastní…

Nikdy není nad vlastní…
7. 04. 2019 Vaše příběhy
Mám kamaráda Radka. Asi to nikdy s ústní hygienou nepřeháněl, protože ve svých padesáti letech zůstal téměř bez zubů. Já ho poznala už v době, kdy se počet zubů v jeho ústech rapidně blížil nule  …více»

Některé ztráty jsou trvalé

Některé ztráty jsou trvalé
6. 04. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se s Milanem seznámila, bylo vše tak krásné. Milan byl už osm let rozvedený. K rozvodu přispěla jeho žena tím, že postupně zadlužila celou rodinu. Když si Milan bral Simonu za ženu, byli  …více»

Dárek za všechny peníze

Dárek za všechny peníze
31. 03. 2019 Vaše příběhy
Snad v každé domácnosti se za život sejdou různí domácí pomocníci. Nejvíc se jich sejde asi v kuchyni. Jsou to různé toustovače, topinkovače, zmrzlinovače, šunkovary, jogurtovače, rýžovary, mlýnky  …více»
 

Skútr

Skútr
30. 03. 2019 Vaše příběhy
Byl čas, kdy jsem velmi toužila po skútru, malém vozítku, který zvládne městský provoz, moc nežere a celkově mi ulehčí život. Dokonce jsem si na něj začala šetřit. A pak jsem si přečetla pravidla  …více»

Na cibulku

Na cibulku
24. 03. 2019 Vaše příběhy
Dlouhé roky jsem měla dlouhé vlasy. Měla jsem svou kadeřnici, která mi o ně pečovala, často jsem ale chodila také do pánského holičství. To když jsem chtěla jen zastřihnout konečky nebo prostřihnout  …více»

Mačeta

Mačeta
23. 03. 2019 Vaše příběhy
Nedávno jsem dělala větší úklid doma. Člověku se za život nahromadí spousta věcí, a některé v domácnosti zůstávají i přesto, že jejich původní majitel je dávno pryč. Takto jsem si i já mohla  …více»

Rána osudu

Rána osudu
23. 03. 2019 Vaše příběhy
Naši dceru i syna jsme s manželem vždy vedli k lásce, pochopení, toleranci a úctě k druhým. Snad právě proto nám naše děti dělaly, až na pár okamžiků, jen samou radost. Pilně se učily, svěřovaly se  …více»

Vilém peče housky...

Vilém peče housky...
20. 03. 2019 Vaše příběhy
Moje další kamarádka mi vyprávěla o svém dobrodružném internetovém seznamování, všechna i ta předešlá, mají jedno společné, na netu na pořádného chlapa nenatrefíte.. Život přináší mnohé situace, někdy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !