Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 27.09. 2020
Dnes má svátek Jonáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Don

Don
27. 09. 2020 Vaše příběhy
Jela jsem na kole na svou pravidelnou projížďku za město. Jsem zvláštní cyklista, protože většinou jezdím po silnici, nikoli po cyklostezkách. Vím, že je to nebezpečné, ale po silnici se mi dobře  …více»

Bibi

Bibi
26. 09. 2020 Vaše příběhy
Bydlím v panelovém domě už spoustu let a jsem s bydlením spokojená. Mám dobré sousedy, s kterými udržuji přátelské vztahy. Proto jsem neváhala, když mě sousedka, nastupující do nemocnice na akutní  …více»

Krok správným směrem

Krok správným směrem
23. 09. 2020 Vaše příběhy
Vždy jsem byl velký jedlík. Žil jsem doslova pro jídlo. Nechápal jsem, že jiné lidi baví lézt po horách, plavat, jezdit na kole a jinak sportovat. Já měl místo tenisové rakety knedlík a místo výletů  …více»

Sourozenci

Sourozenci
22. 09. 2020 Vaše příběhy
Nikdy jsem nechápala, že nějaká matka upřednostňuje jedno dítě před druhým, stejně tak, jako jsem nemohla pochopit případy, kdy se rodiče přou po rozvodu o dítě, nebo ho používají jako hromosvod při  …více»

Pohádkář

Pohádkář
19. 09. 2020 Vaše příběhy
Příběh, který budu popisovat, se stal už před mnoha lety. Tehdy jsem byla mladou dívkou. V době, kdy jsem Petra potkala, jsem byla nezadaná. Protože jsme si rozuměli a Petr se mi hodně líbil, dá se  …více»
 

Malíř

Malíř
13. 09. 2020 Vaše příběhy
Má kamarádka má malého syna, Kubíka. Ten po prázdninách nastoupí do první třídy. Jako „velký“ kluk už chodí hrát si ven sám, s kamarády, a maminka s ním nemusí. Samozřejmě, že ho hlídá. Kubík je ale  …více»

Auto

Auto
12. 09. 2020 Vaše příběhy
Své první auto jsem si kupovala od kolegy v práci, Ivana. Věřila jsem mu, že mi nenabídne něco předraženého a upozorní na všechny nedostatky, udělá mi cenu a nic nezamlčí. Jsme přece kolegové. Ivan se  …více»

První školní den na vysoké

První školní den na vysoké
10. 09. 2020 Vaše příběhy
Na svůj první den na vysoké škole nikdy nezapomenu, to přísahám. Vybrala jsem si studium na pražské vysoké škole, to byla má podmínka. Původně jsem nechtěla na vysokou školu jít, lákala mě práce  …více»

Výlet do Štramberka

Výlet do Štramberka
6. 09. 2020 Vaše příběhy
Konečně se naše rodinka dostala na výlet. Nejdřív byly děti nemocné, pak jsem neměla volno já, poté zase manžel. Když jsme měli volno oba a děti byly zdravé, nikam se kvůli pandemii viru nesmělo  …více»

Roggie

Roggie
5. 09. 2020 Vaše příběhy
Po rozchodu s přítelem jsem měla krátce vztah s Viktorem. Byl to vlastně kolega z jiné expozitury firmy, ve které jsme oba pracovali. Už při posledním firemním dni po mně pokukoval, nyní, když jsme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !