Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.08. 2019
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Jak dceru navštívil had

Jak dceru navštívil had
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Návštěvy bývají různé. Některé potěší, jiné poděsí. A právě ta horší se nedávno dostavila přes tzv. francouzské dveře do dceřiny kuchyně, a to docela pozdě večer za srpnového teplého počasí. Had  …více»

Náhubek

Náhubek
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Mám psa, Bena. Je to můj věrný kamarád a svou přízeň mi projevuje celých čtrnáct let, co ho mám. Doprovází mě celý svůj život na dovolených, výletech, chodíme spolu na výšlapy, sbíráme borůvky, houby  …více»

Botičky na dovolenou

Botičky na dovolenou
21. 08. 2019 Vaše příběhy
S předstihem jsme si s přítelem zakoupili dovolenou na Mallorce. Rozhodli jsme se tam jet až v říjnu. Dovolená byla levnější a v chladném období roku bude na Mallorce stále krásně. Vyhřejeme se a užij  …více»

Velká vlaková loupež

Velká vlaková loupež
19. 08. 2019 Vaše příběhy
Jeden čas jsem jezdila častěji vlakem. Dodělávala jsem si při práci vysokou školu a musela jsem zhruba dvakrát měsíčně jezdit do hlavního města na zkoušky. Cestu jsem si patřičně užívala. Pozorovala  …více»

Kam mizely hračky?

Kam mizely hračky?
17. 08. 2019 Vaše příběhy
Když jsme byly se sestrou malé, nedalo se cestovat a ve všech obchodech bylo totožné zboží. Bylo ho málo, a proto všechny děti měly stejné hračky, oblečení i sportovní potřeby. Byla to taková zvláštní  …více»
 

Už se nepřimluvím

Už se nepřimluvím
15. 08. 2019 Vaše příběhy
Příběh se stal před lety, to ještě neexistovala EET. Pracovala jsem v jednom malém krámku s galanterií. V krámku jsme měly, my tři prodavačky a paní vedoucí, jednu starou kasu, která byla společná  …více»

Polapený zloděj

Polapený zloděj
14. 08. 2019 Vaše příběhy
Vyrůstal jsem v době, kdy tramping byl na vzestupu a kdo netrampoval, jako by nebyl. I já se svým bratrem jsem strávil nejednu noc pod širákem, nebo jen pod celtou. Jednou se vrátili dva naši  …více»

Elektrické kolo

Elektrické kolo
13. 08. 2019 Vaše příběhy
Cyklistika patřila celý můj život k mým velkým koníčkům. Abych se udržoval aktivní a zároveň odlehčil svým kloubům, koupil jsem si ke svým šedesátým narozeninám elektrokolo. Výdaj to byl nemalý, ale  …více»

Vlaková linka 603

Vlaková linka  603
11. 08. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se přestěhoval před léty z Čech na Moravu, našel jsem si práci na šachtě. Jako muž jsem musel zabezpečit rodinu, a šachta nabízela nadstandardní platy a poskytovala mladým rodinám byty  …více»

Nevstupuj dvakrát do stejné řeky. A nebo ano?

Nevstupuj dvakrát do stejné řeky. A nebo ano?
11. 08. 2019 Vaše příběhy
Když se se mnou Petr rozcházel, myslela jsem si, že je to navždy. Po pěti letech o mě náhle přestal mít zájem. Vlastně jsme si nic závažného neudělali. Byli jsme hodně pracovně zatíženi a Petr po pěti  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !