Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 17.08. 2017
Dnes má svátek Petra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Změna

Změna
17. 08. 2017 Vaše příběhy
Má maminka si jako starší člověk nerada zvyká na nové věci. Má ráda už zaběhnuté, roky používané pomocníky v domácnosti, zůstává stále u stejné zdravotní pojišťovny a využívá stejné dodavatele služeb  …více»

Studovaný neznamená bohatý

Studovaný neznamená bohatý
16. 08. 2017 Vaše příběhy
Svého syna jsem vychovávala sama. Jeho otec záhy zemřel a syn pobíral sirotčí důchod. Velmi dobře se učil, lépe řečeno – učení mu šlo samo. Ukončil základní školu a dostal se na střední. V tu dobu  …více»

Léčebný pobyt v Konstantinových Lázních

Léčebný pobyt v Konstantinových Lázních
15. 08. 2017 Vaše příběhy
S manželem jsme prožívali celkem klidný život. Milovali jsme každodenní několikakilometrové procházky lesem, které nás nabíjely psychicky i fyzicky. V létě jsme trávili dovolenou většinou na Šumavě,  …více»

Můj největší nález

Můj největší nález
15. 08. 2017 Vaše příběhy
Nikdy jsem nic pořádného nenašla. Denně se setkávám se zprávami, že lidé našli velký objem peněz, nebo mobilní telefon, či někde zapomenutý celý notebook. Já nic. Když odmyslím zakutálenou korunu  …více»

Svatba podruhé

Svatba podruhé
13. 08. 2017 Vaše příběhy
Kdybych tohle neslyšela na vlastní uši, nikdy bych tomu nevěřila. Ale jak jsem se ujistila, tak že i úplně neuvěřitelné věci se můžou stát a jsou pravdivé. Moje kamarádka se vdávala a moc se na svatbu  …více»
 

Dvakrát do stejné řeky nevstupuj

Dvakrát do stejné řeky nevstupuj
13. 08. 2017 Vaše příběhy
Bylo to už loni, co jsem se seznámila s Danielem. Při jedné vyjížďce na kole jsem si všimla muže přede mnou. Jel také sám a zpocený a unavený zastavil u odpočívadla na nedávno vzniklé cyklostezce  …více»

Snad do třetice

Snad do třetice
12. 08. 2017 Vaše příběhy
Letos v létě jsem měla zajištěnou dovolenou v Egyptě. Poukaz jsem si koupila společně s kamarádkou již na začátku roku, kdy byly ceny velmi příznivé. Těšila jsem se moc. U moře jsem byla pouze v  …více»

Důležitá stopa

Důležitá stopa
8. 08. 2017 Vaše příběhy
Před více než dvaceti lety, bylo mi čerstvě po dvacítce, jsem jela po operaci poprvé do lázní. A protože to bylo poprvé a já se bála, že tu potkám jen samé babičky a budu se nudit, nabídla jsem své ka  …více»

Láska ze střední školy

Láska ze střední školy
3. 08. 2017 Vaše příběhy
Tehdy jsem byla hodně mladá, ještě jsem studovala střední školu, když jsem se zamilovala až po uši do kluka, který byl už v maturitním ročníku. Radim se ale líbil i ostatním děvčatům, která o něj  …více»

Sukýnka

Sukýnka
2. 08. 2017 Vaše příběhy
Když se v našem městě objevil ten inzerát, že hledají prodavačku do nedalekého obchůdku (v těch prostorách bylo už kdeco, včetně pohřební služby), nenechalo mě to klidnou. Přestože jsem už nějakou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !