Jak a proč posilovat svaly pánevního dnaJak a proč posilovat svaly pánevního dna Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.05. 2017
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Výlet do Prahy do botanické zahrady

Výlet do Prahy do botanické zahrady
21. 05. 2017 Vaše příběhy
Týden po mé návštěvě v Holandsku jeli zahrádkáři do Prahy, podívat se na motýlí líhnutí v botanické zahradě. Jelikož mám ráda kytičky a tuto zahradu v Troji jsem ještě nenavštívila, byla moje volba  …více»

Lhostejnost nadevše!

Lhostejnost nadevše!
20. 05. 2017 Vaše příběhy
Musím se pochlubit dnešním zážitkem. Tedy spíš ne pochlubit, ale spíš ukázat, jací lidé existují. Jsou dobří a zlí, ale tohle co se stalo byl docela vrchol drzosti! Chytala jsem se ke kamarádce, která  …více»

Lodní výlet s překvapením

Lodní výlet s překvapením
11. 05. 2017 Vaše příběhy
Před několika lety jsme trávili dovolenou v Itálii v oblasti Kalábrie v městečku Praia a Mare. Pobřeží omývá Tyrhénské moře a pláž v letovisku je z šedého vulkanického písku s drobnými oblázky  …více»

Neopětovaná láska

Neopětovaná láska
9. 05. 2017 Vaše příběhy
Začnu asi tím, že být zamilovaný je krásný, ba přímo úžasný pocit. Určitě se mnou budete souhlasit. Když Vás ten druhý ale nemiluje, pak poznání a procitnutí bývá o to horší a o to víc to bolí. Pokud  …více»

Když mi chutná...

Když mi chutná...
7. 05. 2017 Vaše příběhy
Když mi chutná, je mi všechno putna - pokračuje rčení, o jehož původu mi není pranic známo, i když prý bylo častým námětem vyšívaných obrázků, poblíž kuchyňského stolu. „No, jo, pane Jonáš“, mohl bych  …více»
 

Rodičovská dovolená jako příležitost pro změnu

Rodičovská dovolená jako příležitost pro změnu
6. 05. 2017 Vaše příběhy
Byla jsem vychovávaná v tom, že 8 hodin v zaměstnání je nutnost, která je nepříjemná, ale dá se na ni zvyknout. Když už člověk zaměstnání získá, je potřeba v něm držet „pusu a krok“, aby si ho člověk  …více»

Sluníčkový pozdrav z hor

Sluníčkový pozdrav z hor
6. 05. 2017 Vaše příběhy
Vystupujeme z autobusu v Horních Mísečkách těsně před devátou hodinou. Sluníčko již svítí, určitě bude krásný den. I meteorologové to slibují. Honem přezout do lyžáků, koupit permanentku a vyrazit  …více»

První máj - lásky čas

První máj - lásky čas
5. 05. 2017 Vaše příběhy
Na Prvního máje jsem čekala, že od manžela něco dostanu, jako každý rok. A tak jsem ze zvyku udělala pečenou husu, zelí a bramborový knedlík, protože to má manžel nejraději a chtěla jsem ho překvapi  …více»

Jak si vybrat partnera na dovolenou?

Jak si vybrat partnera na dovolenou?
5. 05. 2017 Vaše příběhy
Dovolené jsou sice ještě relativně daleko, nicméně už nyní je vhodné na ně myslet. Kromě klasického zařizování vyvstává i otázka, s kým jet. Pokud je člověk v partnerském nebo v manželském svazku  …více»

Všechno je špatně

Všechno je špatně
5. 05. 2017 Vaše příběhy
Minulý týden jsem se opět hrozně pohádala s přítelem a tentokrát jsem mu už opravdu sbalila všechny věci a rozešla jsem se s ním, i přesto, že jsem věděla, že to sama nezvládnu. Být sama s dítětem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !