Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.04. 2017
Dnes má svátek Marek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Takový slušný člověk to byl

Takový slušný člověk to byl
25. 04. 2017 Vaše příběhy
Takový slušný člověk to byl. Tolik jsme měli společného. A stačí moment slabosti, malé zaváhání, a jedné rodině slabost jednoho může nadobro zničit život. Může ji rozbít, pohřbít. Vidina něčeho, co se  …více»

Proč ráda čtu?

Proč ráda čtu?
23. 04. 2017 Vaše příběhy
Doposud nikdy jsem se nad otázkou, proč tak ráda čtu a mám ráda knížky, nezamyslela. Bude to asi tím, že čtení a knížky jsou pro můj život stejně důležité jako jídlo, hygienické návyky, spánek …  …více»

Jak jsme k Beníkovi přišli

Jak jsme k Beníkovi přišli
22. 04. 2017 Vaše příběhy
Byla jsem na své obvyklé denní procházce, na které mě pravidelně doprovází můj flekatý pejsek Beníček. Beník se ke mně dostal dost neobvyklým způsobem, který bych chtěla napsat a svěřit se čtenářům  …více»

Patologický hráč

Patologický hráč
21. 04. 2017 Vaše příběhy
Tak se u nás v rodině stala menší pohroma. Ne tedy u mě doma, ale u dcery. Má mladšího přítele, který byl ale od začátku rozumný, práce se nebál a do hospody nechodil. Nejraději seděl doma a hrál  …více»

Domácí mazlík

Domácí mazlík
20. 04. 2017 Vaše příběhy
Byl čtvrtek minulého týdne. S přítelem jsme se hloupě pohádali, kvůli tomu, že mi nepomáhá s úklidem. No jo, typický chlap. Naštval se a odešel neznámo kam. Já zůstala sama doma se synkem. Byla jsem  …více»
 

Jak jsem se stala montážním dělníkem

Jak jsem se stala montážním dělníkem
18. 04. 2017 Vaše příběhy
Po vystudování vysoké školy ekonomického směru jsem měla jediné přání – nevěnovat se ekonomice. Tolik mě škola zklamala a vzala mi vítr z plachet. „Půjdu klidně k lopatě, jen ne papírování,“  …více»

Dodržuj hygienická pravidla!

Dodržuj hygienická pravidla!
9. 04. 2017 Vaše příběhy
Je tomu zpátky asi dva roky, kdy jsme cestou z návštěvy navštívili nejmenované obchodní centrum. V dopoledních hodinách byla i celkem přijatelná doba k malému běžnému nákupu.  …více»

První jarní postřehy z přírody

První jarní postřehy z přírody
7. 04. 2017 Vaše příběhy
Kdo by odolal? Zvláště tam, kde v blízkosti je les, krásně vyšlapané polní cesty, a jen sem tam nějaký menší kopec. K tomu krásně svítí sluníčko, trošku vítr fouká a na teploměru je nádherných 15°C  …více»

Děsivý sen!

Děsivý sen!
2. 04. 2017 Vaše příběhy
Minulý týden jsem právě jeden sen o duchovi měla. Byla jsem u kamarádky doma, která měla na stolku položené fotografie svých příbuzných. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ti lidé na fotkách nebyl  …více»

U zápisu do školy

U zápisu do školy
2. 04. 2017 Vaše příběhy
A už to je tady. Zítra jdu s dcerou k zápisu do školy. A za měsíc jí bude šest let. Připadá mi to, že to uteklo strašně rychle. Zhruba za půl roku budu mít doma školačku. Dcera se do školy strašně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !