Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.02. 2020
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Pokroková doba

Pokroková doba
23. 02. 2020 Vaše příběhy
Rozbil se mi počítač. Pustila jsem ho, ale obrazovka zůstala černá, nespustil se, ani nehučel. Byla jsem zoufalá stejně, jako vždy, kdež počítač stávkuje. Mám ho sice asi čtyři roky, ale jsem s ním  …více»

Nezvládnutý rozchod

Nezvládnutý rozchod
22. 02. 2020 Vaše příběhy
Po náročném pracovním dni jsem s chutí usnula. Uprostřed noci mě probudilo vyzvánění telefonu. Neznámé telefonní číslo zvonilo právě tak dlouho, než mě probudilo, a pak telefon utichl. Váhala jsem,  …více»

Martin

Martin
15. 02. 2020 Vaše příběhy
Šla jsem z práce a měla jsem dobrou náladu. Šéfová mě pochválila, byl Mikuláš, předvánoční čas. Stromečky ve městě už svítily. Z reproduktoru na náměstí se linuly písně pojící se k adventu. Bylo mi kr  …více»

Počty někdy nevychází

Počty někdy nevychází
14. 02. 2020 Vaše příběhy
Romana jsem znala ze sousedství. Potkávali jsme se v obchodě, při venčení našich mazlíčků, měl stejně jako já fenku jorkšíra, a pak i na autobusové zastávce. Já jela do naší firmy, kde jsem pracovala  …více»

Jarek

Jarek
4. 02. 2020 Vaše příběhy
V práci jsme měli kolegu, Jarka. Když jsem do zaměstnání před dvěma lety nastoupila, brala jsem Jarka jako příjemného muže. Byl ochotný pomoci, choval se galantně. Po několika týdnech mi nemohlo unikn  …více»
 

Slečna na hlídání

Slečna na hlídání
2. 02. 2020 Vaše příběhy
Na své první vnouče jsem se těšila tak, jako každá babička. Když se má dcera Lenka dozvěděla, že je těhotná, měli jsme z toho všichni radost. Zdálo se, že radost má i Lenčin přítel Martin. Začala se  …více»

Zavařování dýně

Zavařování dýně
1. 02. 2020 Vaše příběhy
Před Vánoci jsem byla v lázních a když jsem se vrátila domů, čekala na mě veliká dýně na zavařování. Sama jsem ji nevypěstovala, tak jsem ji alespoň nechávala dojít na sluníčku a když se mě soused  …více»

Zbabělec

Zbabělec
1. 02. 2020 Vaše příběhy
Říká se, že když chceš poznat, jaký je tvůj nový přítel, máš jít na večeři s jeho bývalou přítelkyní, případně bývalou manželkou. Je to krásné a pravdivé tvrzení, kterého se my ženy, když jsme zamilov  …více»

Markétino svědomí

Markétino svědomí
24. 01. 2020 Vaše příběhy
S Markétou jsem vyrůstala pomalu jako se sestrou. Horákovi totiž bydleli ve stejném domě, jako my. A tak jsem s malou Markétkou Horákovou plácala na pískovišti bábovky, později jsme se spolu učily  …více»

Vyděrač

Vyděrač
16. 01. 2020 Vaše příběhy
Na prahu padesátky jsem se rozvedla. Musela jsem, pokud jsem nechtěla tolerovat to, že je mi manžel nevěrný. Můj muž se rozvádět nechtěl. Měli jsme spolu dospělého syna a radost nám dělaly také dvě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !