Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.03. 2017
Dnes má svátek Gabriel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Shrek

Shrek
19. 03. 2017 Vaše příběhy
Po špatných zkušenostech s muži jsem žila dost dlouho sama. Dostatečně dlouho na to, abych si uvědomila, že nemám potřebu ani touhu to měnit. Byla jsem to nakonec vždy já, která pronesla osvobozující  …více»

Není doktor jako doktor

Není doktor jako doktor
19. 03. 2017 Vaše příběhy
Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s naší obvodní lékařkou ještě z dob, kdy lékař byl přidělen a nebylo možné ho změnit. V čekárně se čekalo dlouhé hodiny a i když šel někdo na poslední  …více»

Říká se, že první lásky jsou ty nejhezčí

Říká se, že první lásky jsou ty nejhezčí
18. 03. 2017 Vaše příběhy
Můj první přítel, Miloš, byl velmi žárlivý. Byl to ale můj první kluk a milovala jsem ho. A tak jsem snášela jeho takřka každodenní výčitky a žárlivé scény, kdy mě podezříval z nevěry i tehdy, když  …více»

Téměř detektivní příběh o jedné kabelce

Téměř detektivní příběh o jedné kabelce
18. 03. 2017 Vaše příběhy
O mojí tetě jsem psala už dříve. Jak si uvědomuji, byla zdrojem mnoha úžasných historek. Toto je jedna z nich. Teta celý život pracovala v obchodě, vypracovala se až na uznávanou vedoucí, kterou  …více»

Čekání na jaro

Čekání na jaro
18. 03. 2017 Vaše příběhy
Ta zima snad neskončí. Takhle se rozčilovala minulý týden naše babička při pohledu na čerstvě napadlý sníh. Přitom před pár dny jsme společně se sluníčkem přivolávali jaro. Já vyprala a schovala větši  …více»
 

Moje milovaná maminka

Moje milovaná maminka
12. 03. 2017 Vaše příběhy
Jsme 3 sourozenci, já jsem nejstarší, po 4 letech se narodil bratr Honza a pak další bratr Petr. Naše maminka byla moc hodná, život ale vůbec lehký neměla. Příběh, který zde popisuji, mě moc tíží  …více»

Jak jsem pracovala na kolejích

Jak jsem pracovala na kolejích
12. 03. 2017 Vaše příběhy
Hned po absolvování školy jsem nastoupila do účtárny podniku, který měl na starosti opravu starých a výstavbu nových kolejí v našem regionu. V kanceláři nás bylo pět žen, ze kterých jsem byla  …více»

Dárek z Chytrého konta

Dárek z Chytrého konta
11. 03. 2017 Vaše příběhy
Jak už to tak v životě bývá, jednou jsi dole, jednou nahoře - slova známé písničky, tak já jsem momentálně dole. Život mi připravil hodně, někdy jsem měla pocit, že už to neunesu, ale bohudík unesla.  …více»

Moje poslední cigareta

Moje poslední cigareta
10. 03. 2017 Vaše příběhy
Pamatuju si naprosto přesně, kdy jsem vykouřila svoji první cigaretu. Bylo to na vysoké škole po státnici z jednoho povinného neoblíbeného předmětu společného základu (pamětníci budou vědět, jak to  …více»

Den, kdy rychlý šíp nedoletěl

Den, kdy rychlý šíp nedoletěl
7. 03. 2017 Vaše příběhy
Příběh, o kterém zde píšu, se stal už dávno. Tenkrát jsem byl mladý a se svými vrstevníky jsem hrál v amatérském divadelním spolku. Hráli jsme většinou pro dětské publikum, a v našem místním divadle  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !