Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 08.04. 2020
Dnes má svátek Ema
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Nová doba, nový koníček

Nová doba, nový koníček
5. 04. 2020 Vaše příběhy
Tak jsem si i já ušila svou první roušku. Ale začnu od počátku. Když to vypuklo a zlověstný vir nesoucí smrt došel i k nám do naší země, rozhodla jsem se roušku si koupit. Objednala jsem si ji u firmy  …více»

Pracovní vesta

Pracovní vesta
5. 04. 2020 Vaše příběhy
Nastoupila jsem do nové firmy. Firma, ve které jsem dosud pracovala, skončila svou činnost a já coby svobodná matka studující slečny musela pracovat. Práci v nové firmě jsem přijala, ač plat zde  …více»

Pomoc v nouzi nejvyšší, když zavřou i holiči

Pomoc v nouzi nejvyšší, když zavřou i holiči
5. 04. 2020 Vaše příběhy
Včera za mnou domů přišel můj spolupracovník s prosbou, jestli bych ho nemohla ostříhat. „Holič je zavřený a já už přes vlasy ani nevidím,“ řekl. „Proč si hlavu celou nevyholíš? Strojek doma máš  …více»

Věřme, bude lépe!

Věřme, bude lépe!
4. 04. 2020 Vaše příběhy
Ležel tam, šťavnatý, čerstvý, svěže zelený a vybízející ostatní, aby si ho koupili. Byť bychom si ho v běžné situaci rádi koupili, protože nám poskytuje množství vitamínů, nikdo ho nechtěl. Někteří  …více»

Naděje umírá poslední

Naděje umírá poslední
4. 04. 2020 Vaše příběhy
Jako mladá svobodná maminka jsem nastoupila do práce, když dceři byly čtyři roky. Nebylo to lehké, odcházet do práce od tak malého dítěte, když jsem neměla nikoho, kdo by mi pomohl s vyzvedáváním  …více»
 

Když slábne tělo i duch

Když slábne tělo i duch
3. 04. 2020 Vaše příběhy
O pomůcce pro starší občany, kterým slábne paměť, a sice kombinaci K + M +B /nejde o biblické tři krále!/ jste asi slyšeli. Čteme KLÍČE, MOBIL, BRÝLE. Pro mě, bohužel, málo písmen. Já mám osobní  …více»

Tleskám

Tleskám
2. 04. 2020 Vaše příběhy
V době, kdy píšu tento článek, ještě stále bojujeme se zlou nemocí. Nemusím nikomu připomínat její název, nemusím o ní psát detaily, protože toto je nemoc, kterou vyslovujeme my a všichni kolem nás  …více»

Doba roušková?

Doba roušková?
1. 04. 2020 Vaše příběhy
Přiznám se, že mne ani ve snu nenapadlo, že zažiji pandemii, jakou nezažili ani naši rodiče, narozeni před 2.světovou válkou. Samozřejmě, obyvatelstvo trápily nemoci jako černý kašel, spála, záškrt  …více»

Dlouhá cesta za lepším zítřkem

Dlouhá cesta za lepším zítřkem
1. 04. 2020 Vaše příběhy
Nedávno jsem tady četla článek o tom, jestli je oprávněné, aby zubaři vybírali pokutu za to, když se pacient nedostaví bez omluvy k vyšetření, na které byl objednán. Dovolte, abych tady zmínila  …více»

Mé seznamování, Radek

Mé seznamování, Radek
29. 03. 2020 Vaše příběhy
Jednoho dne mi na můj registrovaný profil na seznamce přišla krátká odpověď od Radka. Na první pohled se mi líbil. Odepsala jsem mu a už jen čekala, co vyleze právě z tohoto adepta na seznámení.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kraslice