Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.02. 2019
Dnes má svátek Oldřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Brigáda

Brigáda
16. 02. 2019 Vaše příběhy
Když jsem studovala ještě vysokou školu, využívala jsem tzv. prezenční formu studia. Znamenalo to být ve škole téměř denně, ale přece jen jsem měla několik dní v týdnu volných. U mě to konkrétně  …více»

Neodkládejme setkání...

Neodkládejme setkání...
16. 02. 2019 Vaše příběhy
Bez přátel, známých a kamarádů by byl náš život šedivý a smutný. Jejich výběr nám přichystal osud sám. Seznámili jsme se za dětských let, v práci, na cestách, v zaměstnání. Mnohé z těchto vztahů  …více»

Za dobrotu na žebrotu

Za dobrotu na žebrotu
10. 02. 2019 Vaše příběhy
Nedávno jsem se vracela z práce. Vyjdu z budovy, kde pracuji, a venku hned za vrátnicí zpozoruji, jak ve větru lítá papírek nápadně podobný bankovce. Byla to tisícikoruna. Za ní letěla další, a pak  …více»

Delfíni a lidé - přátelé?

Delfíni a lidé - přátelé?
10. 02. 2019 Vaše příběhy
Nedávno se na internetu objevilo video, na kterém nedaleko pláží surfovali delfíni společně s člověkem. Bylo fascinující sledovat tyto mořské tvory, jak vlnami ladně proplouvají a občas se i objeví  …více»

Téměř ženou amerického generála...

Téměř ženou amerického generála...
13. 01. 2019 Vaše příběhy
Tento příběh je volným pokračováním příběhu Jak jsem dala kopačky milionaři, který mi vyprávěla kamarádka. Zažila tedy další trable s nápadníky a t.č. nové známosti nevyhledává. Proč, to záhy  …více»
 

Ať žijí vynálezy mého otce

Ať žijí vynálezy mého otce
10. 01. 2019 Vaše příběhy
Také si občas obouváte převážně sportovní obuv tak, že si ji nerozvazujete a pouze nazujete s pomocí obouvací lžíce? Tak možná znáte ten problém, kdy se do obuvi dostanete, ovšem jazyk vám zaleze  …více»

Spravedlivá odplata

Spravedlivá odplata
8. 01. 2019 Vaše příběhy
Ženil jsem se ve dvaceti. Já vím, že když žena čeká dítě, říká se tomu, že „musí“. Já ale hlavně chtěl! Vlasta studovala medicínu a byla tak šikovná, že si atestace dokázala udělat i na mateřské. Já  …více»

O naší babičce, na kterou jsou lumpové krátcí

O naší babičce, na kterou jsou lumpové krátcí
5. 01. 2019 Vaše příběhy
Má babička bydlela po smrti mého dědy sama v domečku na kraji města. Rodiče ji sice přemlouvali, že si babičku vezmou k nám domů, babička byla ale v domečku zvyklá, milovala svou zahrádku, sousedy  …více»

Thajské reminiscence

Thajské reminiscence
3. 01. 2019 Vaše příběhy
Moc ráda poslouchám vyprávění dětí o jejich cestovatelských zážitcích, destinacích apod. Vždy jsem je obdivovala, ale nějak jsem se nehlásila k tomu, že bych si chtěla variabilní dovolenou vyzkoušet  …více»

Rybízové víno

Rybízové víno
3. 01. 2019 Vaše příběhy
Seznámili jsme se v říjnu. Pavel byl sám už několik let a mně manžel zemřel před pěti lety. Měla jsem sice jeden vztah předtím, než jsem Pavla poznala, byl to ale vyžírka a alkoholik. Takže náš vztah  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !