Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 25.06. 2017
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Jak jsem poznala lásku svého života

Jak jsem poznala lásku svého života
25. 06. 2017 Vaše příběhy
Byla jsem měsíc po rozchodu s manželem, rozchod po šesti letech. Máme spolu 3letou holčičku. Rozešli jsme se, nás vztah úplně přestal fungovat, když se narodila dcera. Manžel zapomněl, že má rodinu,  …více»

Prospěchář

Prospěchář
24. 06. 2017 Vaše příběhy
Když jsem začala pracovat v oné výrobní firmě, špatně jsem zvládala svou pozici. Po letech strávených v kanceláři jsem najednou pracovala ve výrobním podniku jako řadový dělník. Pozice jako taková mi  …více»

Den otců

Den otců
23. 06. 2017 Vaše příběhy
Byl Den otců a já jsem si vzpomněla na jeden příběh. Nestal se nám nikomu doma, ale stal se mojí dobré kamarádce, jejímu manželovi a jejich dvěma dětem. Když se ten Den otců blížil, maminka poradila  …více»

Jak jsem dala kopačky milionáři

Jak jsem dala kopačky milionáři
17. 06. 2017 Vaše příběhy
Rozvedla jsem se na prahu šedesátky za dost dramatických okolností. Dva roky po něm jsem se dávala do kupy, pak mi začalo být samotné smutno a zašla jsem si občas za nějakou „kulturou“. Na posledním  …více»

Kuřáci pod okny

Kuřáci pod okny
16. 06. 2017 Vaše příběhy
A už tohle řeším snad po desáté. Mám malé dítě a jsem ráda, když na chvíli usne, abych si mohla dělat svoje věci nebo si číst knížku anebo spát taky. Přes den je to super a jde to. Syna dávám spinkat  …více»
 

Bouřka v Tatrách

Bouřka v Tatrách
4. 06. 2017 Vaše příběhy
Celá naše rodina má velmi ráda turistiku. Odmala jsme k ní s manželem vedli i naše děti. Zpočátku se spíše nosily, později jsme jim přizpůsobovali délku tras a teď už ony přizpůsobují délky výletů  …více»

Aupair - život na farmě

Aupair - život na farmě
27. 05. 2017 Vaše příběhy
Hodně lidí se ptá, jak vlastně vypadá au-pair život nebo život na farmě. Každý si myslí, že práce au-pair je jen o válení se na gauči, koukání na pohádky, jídlo a spaní. Tak já vám teď řeknu, jak  …více»

Jak na šmejdy?

Jak na šmejdy?
27. 05. 2017 Vaše příběhy
Pojem nebo slovo šmejdi, je už delší dobu skloňovaný v médiích napříč celou republikou. Byly doby, kdy se tím nikdo nezaobíral, a přesto už oni samotní existovali. Měli předváděcí akce, dávali k tomu  …více»

Výlet do Prahy do botanické zahrady

Výlet do Prahy do botanické zahrady
21. 05. 2017 Vaše příběhy
Týden po mé návštěvě v Holandsku jeli zahrádkáři do Prahy, podívat se na motýlí líhnutí v botanické zahradě. Jelikož mám ráda kytičky a tuto zahradu v Troji jsem ještě nenavštívila, byla moje volba  …více»

Lhostejnost nadevše!

Lhostejnost nadevše!
20. 05. 2017 Vaše příběhy
Musím se pochlubit dnešním zážitkem. Tedy spíš ne pochlubit, ale spíš ukázat, jací lidé existují. Jsou dobří a zlí, ale tohle co se stalo byl docela vrchol drzosti! Chytala jsem se ke kamarádce, která  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !