Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.01. 2017
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Trable s tchyní

Trable s tchyní
15. 01. 2017 Vaše příběhy
Když jsem se vdávala, má budoucí tchyně byla právě v psychiatrické léčebně. Je to smutné, ale po porodu třetího dítěte, mladšího bratra mého muže, se u ní projevila psychická nemoc, která nevymizela  …více»

Kvítko

Kvítko
14. 01. 2017 Vaše příběhy
Dovolte, abych Vám představila projekt rozvoje azylového bydlení a sociální rehabilitace pro Plzeňský kraj s cílovou skupinou oběti domácího násilí bez výjimky pohlaví.  …více»

Tchyně

Tchyně
14. 01. 2017 Vaše příběhy
Když jsme se s Petrem seznámili, žila jsem ještě u rodičů a Petr u mámy. Jeho táta byl už tři roky po smrti. Rozuměli jsme si a začali jsme spolu chodit.  …více»

Tak nevím, byl to zázrak?

Tak nevím, byl to zázrak?
13. 01. 2017 Vaše příběhy
Dlouho jsem přemýšlela, zda mám o této skutečnosti napsat, ale myslím, že tím dodám sílu věřit i těm, kdo víru už ztrácejí a nebo ztratili. Jako většinou každá žena, která se vdá, jsem toužila po  …více»

Mrazivá cesta za přáteli

Mrazivá cesta za přáteli
12. 01. 2017 Vaše příběhy
V mrazech, které nyní panují, jsem se vydala s kamarádem navštívit naše společné známé. Koupili jsme lahvinku a jeli do sousedního města, kde naši přátelé bydlí. Sotva jsme přijeli na autobusové  …více»
 

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik
10. 01. 2017 Vaše příběhy
V současné době skoro všechny děti prvního stupně základní školy navštěvují v rámci hodin tělesné výchovy kurzy plavání. Je to tím, že plavecké bazény jsou už ve všech větších městech a také proto,  …více»

Absurdity života

Absurdity života
10. 01. 2017 Vaše příběhy
Procházela jsem se městem, měla jsem volný den. Když jsem míjela stánek s gofry, zarazila mě cedulka za okýnkem. Stálo na ní: „KLEPEJTE!“ No, a tak jsem se zastavila a poslušně klepala na okýnko. Za  …více»

Diamantové houby

Diamantové houby
8. 01. 2017 Vaše příběhy
Od doby, kdy se tento příběh stal, už uplynulo hodně vody v potůčku, který teče kolem chaty v malebném údolí Nízkých Tater, kam jsme jezdili na dovolenou každý rok. Tato chata patřila manželovým  …více»

Náš nový mazlík

Náš nový mazlík
8. 01. 2017 Vaše příběhy
Ťapka zní spíše pro fenečku než pro pejska, ale jméno se nám pro našeho tvorečka hodilo. S našim prvním Ťapkou jsem vyrůstala. Naši si pejska pořídili, když jsme byly se sestrou hodně malé, takže si  …více»

Pocta kamarádce

Pocta kamarádce
8. 01. 2017 Vaše příběhy
Tento můj příběh patří nejstatečnější ženě, kterou jsem měla čest ve svém životě poznat. Neletěla v kosmické lodi do vesmíru, neobjevila žádný nový prvek, ani vynález, neslezla nejvyšší horu světa,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !