Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.10. 2019
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Trable s melounem

Trable s melounem
29. 09. 2019 Vaše příběhy
Můj přítel ke mně přijel na kole. Než zazvonil na můj domovní zvonek, stavil se do nedalekého hypermarketu, kde měli melouny v akci, a jeden koupil. Protože ten den nebyly malé melouny k mání, musel  …více»

Pozor na srážku s blbcem!

Pozor na srážku s blbcem!
28. 09. 2019 Vaše příběhy
Nastoupila jsem do nového zaměstnání poté, co firma, ve které jsem pracovala několik let, ukončila svou činnost. Původně jsem hledala práci odpovídající mému vzdělání, nebo alespoň práci pro  …více»

Záchrana života

Záchrana života
22. 09. 2019 Vaše příběhy
Celý život jsem měla spíše samaritánskou povahu. Vždy jsem pomáhala znevýhodněným, ve škole jsem se kamarádila s dětmi, které ostatní šikanovali, pomáhala jsem starším lidem, soucítila  …více»

Pizza

Pizza
21. 09. 2019 Vaše příběhy
Byli jsme s přítelem na procházce a po ní jsme se stavili do pizzerie na pizzu. Během pochutnávání si na slané pochoutce jsem si povšimla, jak majitel pizzerie vynáší něco ven za pizzerii. V krabici  …více»

Hadí dobrodružství v Beskydech

Hadí dobrodružství v Beskydech
19. 09. 2019 Vaše příběhy
Již od dob, kdy byla Sárinka schopna sama ujít víc než pár kroků, a také se náležitě kochat nabízenými zážitky, podnikáme spolu naše „babské“ výlety. Do přírody, do muzeí, za bludnými balvany  …více»
 

Vskutku neobvyklý houbařský úlovek

Vskutku neobvyklý houbařský úlovek
26. 08. 2019 Vaše příběhy
Příznivé houbařské podmínky zlákaly i mě a mé dvě kamarádky k návštěvě lesa. Ač důchodkyně, vybavily jsme se košíčky a vyrazily na výlet. Vláček nás odvezl do blízkého lesa. Užívaly jsme si krásné  …více»

Paní Eliška

Paní Eliška
23. 08. 2019 Vaše příběhy
Čekala jsem, jako vždy, na výpis z kreditní karty. Už dávno jsem si všimla, že onen výpis nedoručuje Česká pošta, která doručuje většinu zásilek. Roznáší ho soukromá firma. Mě ale zajímala ona. Byla  …více»

Jak dceru navštívil had

Jak dceru navštívil had
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Návštěvy bývají různé. Některé potěší, jiné poděsí. A právě ta horší se nedávno dostavila přes tzv. francouzské dveře do dceřiny kuchyně, a to docela pozdě večer za srpnového teplého počasí. Had  …více»

Náhubek

Náhubek
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Mám psa, Bena. Je to můj věrný kamarád a svou přízeň mi projevuje celých čtrnáct let, co ho mám. Doprovází mě celý svůj život na dovolených, výletech, chodíme spolu na výšlapy, sbíráme borůvky, houby  …více»

Botičky na dovolenou

Botičky na dovolenou
21. 08. 2019 Vaše příběhy
S předstihem jsme si s přítelem zakoupili dovolenou na Mallorce. Rozhodli jsme se tam jet až v říjnu. Dovolená byla levnější a v chladném období roku bude na Mallorce stále krásně. Vyhřejeme se a užij  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !