5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.02. 2017
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Dovolená v ráji aneb Putování za Dodem

Dovolená v ráji aneb Putování za Dodem
19. 02. 2017 Vaše příběhy
Rájem je pro mne v dnešní době místo, kde vedle sebe bez problémů a šarvátek dokážou žít hinduisté, křesťané, muslimové a příslušníci všech možných náboženství. Od loňského listopadu je to pro mne  …více»

Je správné obětovat skvělé manželství pro vlastní rodinu?

Je správné obětovat skvělé manželství pro vlastní rodinu?
18. 02. 2017 Vaše příběhy
S manželem jsme se brali z lásky a já si myslela, že nás nic nemůže rozdělit. Vždyť jsme toho tolik spolu přežili a zvládli, že snad neexistovalo nic, co by nás mohlo rozdělit. Dokud ale neonemocněl  …více»

Damián

Damián
18. 02. 2017 Vaše příběhy
Tento příběh se stal, když byly naše děti ještě menší. Každý rok jsme chovali mimo slepic, kaček, hus a králíků také prase. Ten rok jsme měli v chlívku prasátko, kterému daly děti jméno Damián.  …více»

Lov na kočky

Lov na kočky
18. 02. 2017 Vaše příběhy
S Janou jsme bydlely ve stejném domě a byly jsme téměř stejně staré. Plácaly jsme na pískovišti společně bábovky, hrály si s panenkami a nakonec jsme nastoupily také do stejné třídy základní školy.  …více»

Malované štěstí

Malované štěstí
16. 02. 2017 Vaše příběhy
Mnozí z nás se plahočí za štěstím a zapomínají si všímat, jak čas rychle ubíhá, jak se měníme my sami a také věci a události kolem nás. Někdy skrze to hledání doslova zapomínáme žít, radovat se a  …více»
 

Volím těžší cestu

Volím těžší cestu
12. 02. 2017 Vaše příběhy
Marka jsem poznala na konci roku. Oba jsme byli sami, nezadaní, a rozuměli jsme si. A proto, když mě pozval k sobě na oslavu posledního dne v roce, souhlasila jsem.  …více»

Naši zvířecí miláčci

Naši zvířecí miláčci
12. 02. 2017 Vaše příběhy
Jako dítě jsem vyrůstala na vesnici a kolem mě bylo plno domácích zvířat. Babička měla kravičku, kozu a prasátko. Samozřejmostí byly slepice, husy a králíci. Jako hlídače jsme měli psa, ale mým  …více»

S tchyní na kordy

S tchyní na kordy
12. 02. 2017 Vaše příběhy
Za svůj život jsem se setkala s mnoha „cizími“ tchyněmi. Některé byly dračice, co své nevěstě neodpustily vůbec nic a další zase andělé, kteří partnerku svého syna velebili do nebe a všemožně jí  …více»

Babičko, vyprávěj

Babičko, vyprávěj
11. 02. 2017 Vaše příběhy
Asi všichni jsme měli jako děti rádi, když naše babička začala vzpomínat na své mládí a dětství. Všechny příběhy, které vyprávěla, se nám zdály neobyčejné, ale přitom velmi blízké, protože je zažila  …více»

Záchrana v pravou chvíli

Záchrana v pravou chvíli
7. 02. 2017 Vaše příběhy
Mám vnučku Katku. V šestnácti letech poznala svou první lásku, Davida. Moc jsem jí její lásku přála a Katka se mi také začala svěřovat s prvními dojmy zamilované dívky. Vlastně jsem ani nevěděla  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !