Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.01. 2020
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Vyděrač

Vyděrač
16. 01. 2020 Vaše příběhy
Na prahu padesátky jsem se rozvedla. Musela jsem, pokud jsem nechtěla tolerovat to, že je mi manžel nevěrný. Můj muž se rozvádět nechtěl. Měli jsme spolu dospělého syna a radost nám dělaly také dvě  …více»

Dušan

Dušan
14. 01. 2020 Vaše příběhy
Dušana jsem poznala na rehabilitaci. Marodila jsem tehdy s nohou a on tam byl s bolavou páteří. Čekali jsme v čekárně a on se se mnou dal do řeči. Povídal tehdy všeobecně o zdraví, a pak přešel  …více»

Vesnická idyla

Vesnická idyla
8. 01. 2020 Vaše příběhy
Žila jsem roky sama, a nevím, co se stalo, ale náhle jsem se zamilovala. Můj manžel mě po letech manželství opustil, protože si našel milenku a naše dcery už byly velké. Starší dcera žije v Anglii  …více»

Má láska z nemocnice

Má láska z nemocnice
7. 01. 2020 Vaše příběhy
Jako mladá holka, nebylo mi ještě ani osmnáct, jsem byla týden hospitalizovaná v nemocnici na chirurgii. Byla jsem po operaci slepého střeva. Když mě propouštěli domů, při poslední snídani, všimla  …více»

Služební cesta do Gentu

Služební cesta do Gentu
5. 01. 2020 Vaše příběhy
Díky své profesi mám čas od času příležitost jet na služební cestu. Tak jsem se dostala i do několika velmi zajímavých destinací. Nepředstavujte si, že je to něco jako zaměstnavatelem placená  …více»
 

Táta

Táta
5. 01. 2020 Vaše příběhy
Měl jsem dvacet pět let, když jsem se seznámil s Anetou. Byl jsem s kamarády na zábavě a ona tam byla s kamarádkami. Líbila se mi a tušil jsem, že je možná starší než já. Když mi ale prozradila, že  …více»

Pohřeb holuba

Pohřeb holuba
5. 01. 2020 Vaše příběhy
Můj pes Ben má už 14,5 roku. Mám ho od štěněte a za ty roky jsme se maximálně sžili. Zná to každý milující pejskař. Beník je skvělý. Nikdy se nepopral, on se ani prát neumí. Doprovází mě na  …více»

Dalekohled

Dalekohled
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Bydlím v panelákovém domě až úplně ve vrchním patře. Na sídlišti mám spoustu známých a přátel, jako například kamarádku Věrku bydlící v domě naproti. Věrka ke mně chodí často na pokec i na kafe. Byla  …více»

Karma

Karma
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Kdysi, jako mladá, hloupá holka jsem potkala pěkného kluka. Tehdy člověk řešil jen, jestli se mu kluk líbí, nebo ne. Byla jsem nezadaná a vlastně jsem ještě žádný vážný vztah v životě neměla. Pár  …více»

Vztah s ručením omezeným

Vztah s ručením omezeným
3. 01. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel můj Ondra, má osudová láska, na rakovinu, myslela jsem si, že to nedokážu přežít. Přestože jsme oba věděli, že už není šance na vyléčení, smrt zatnula drápy a vyrvala mi ho  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !