Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.12. 2017
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Proč Ben přestal žrát?

Proč Ben přestal žrát?
9. 12. 2017 Vaše příběhy
Můj pes Ben není žádný zelenáč. Je to už pořádně vyzrálý a světa znalý pes. Má dvanáct a půl roku a mnohdy jeho ostřílenost životem překvapí i mě. Poslední dobou jsem si všimla, že Ben baští méně.  …více»

Vojtíšek neposeda

Vojtíšek neposeda
8. 12. 2017 Vaše příběhy
Jmenuji se Sárinka a právě v neděli mi bylo 5 let. Maminka i babička říkají, že ten čas velmi rychle běží a než se nadějeme, budou mě doprovázet do školy. Když jsem přišla na svět, byl v rodině pejsek  …více»

Lesní bar

Lesní bar
2. 12. 2017 Vaše příběhy
Letos v říjnu jsme trávili několik dnů v Jeseníkách. Byla jsem ráda, že bylo hezké počasí a my se mohli vydat do Lipové Lázní a dál do části Horní Lipová, kde je již několik let tento zajímavý bar n  …více»

Jak jsem naučila svůj mobil mluvit

Jak jsem naučila svůj mobil mluvit
2. 12. 2017 Vaše příběhy
Měla jsem velmi náročnou pracovní noc. Něco jsem zpracovávala na počítači pro firmu, a ráno zase soukromě. Dá se říct, že jsem jela patnáct hodin v kuse, oči mě pálily, hlava bolela, jak jsem se musel  …více»

Výlet do slovenských opálových baní aneb Tam, kde končí svět

Výlet do slovenských opálových baní aneb Tam, kde končí svět
29. 11. 2017 Vaše příběhy
Letos v červnu jsme s mojí mamkou a mými dětmi strávily jako obvykle dva krásné týdny na Slovensku. Jezdíme už několik let na stejné místo, do nádherné Demänovské doliny. Ale o tomto kouzelném místě  …více»
 

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno
28. 11. 2017 Vaše příběhy
Pracovala jsem jako administrativní síla na pracovní smlouvu. Pak se nám narodila dcerka Karolínka. Byla jsem na mateřské a můj muž vydělával peníze, aby uživil nás tři. Když mi skončila mateřská  …více»

Ten, kdo vymyslel domestikaci psa, byl génius

Ten, kdo vymyslel domestikaci psa, byl génius
26. 11. 2017 Vaše příběhy
Nikdy nepřestanu být vděčná našim předkům, které napadlo domestikovat si psa. I když jsem pevně přesvědčená o tom, že kdyby si před mnoha a mnoha lety domestikovali třeba krokodýly, jednoho bych  …více»

Ben a poštovní příhoda

Ben a poštovní příhoda
26. 11. 2017 Vaše příběhy
Pes je součástí života nás, pejskařů. A my naopak jsme důležitou součástí života našich psů. Alespoň tak, myslím si, by to mělo vypadat u správného chovatele čtyřnohého mazlíčka.  …více»

Jak jsme jeli do Uherského Hradiště aneb Výlet vichřici navzdory

Jak jsme jeli do Uherského Hradiště aneb Výlet vichřici navzdory
22. 11. 2017 Vaše příběhy
Minulou neděli sehrál náš oblíbený fotbalový klub, pražská Slavia, utkání v Uherském Hradišti. Hned jak jsem zjistila, že čas výkopu je už v 15:45, a ne jako obvykle v 17-20 hodin, rozhodla jsem se,  …více»

Nepodceňujte časopisy

Nepodceňujte časopisy
19. 11. 2017 Vaše příběhy
Končilo léto a byl jeden z posledních parných dní. Rozhodla jsem se ho s několika přáteli strávit u přehrady. Naskládali jsme se do dvou aut, protože nás bylo celkem sedm, a jelo se. U vody bylo dobře  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !