Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.06. 2019
Dnes má svátek Leoš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Moudří lidé říkají, že dějiny se opakují

Moudří lidé říkají, že dějiny se opakují
8. 06. 2019 Vaše příběhy
Do prostorných stájí rodiny Thonet nesměle vstupuje časné ráno. Jezdecká kobylka, Syrma Salejka, arabský polnokrevník, neklidně stříhá ušima. Čeká na svou velitelku, na malou princeznu. Princezna  …více»

Pojistíme rychle váš byt – je to akutní

Pojistíme rychle váš byt – je to akutní
2. 06. 2019 Vaše příběhy
Článek Zadarmo drahý, který byl před časem uveřejněný na stránkách, mi připomněl historku z mého života. Také se to týká „kvalitní“ práce agentů pojišťovny.  …více»

Co Čech, to...

Co Čech, to...
24. 05. 2019 Vaše příběhy
- no, to si doplňte sami. Dříve (ještě za dob našich babiček) bychom si asi dosadili „muzikant“, v době hluboké totality také třeba „chalupář“ nebo „kutil“. Po pádu železné opony bohužel platilo  …více»

Zadarmo drahý

Zadarmo drahý
24. 05. 2019 Vaše příběhy
Pojišťovny. Po revoluci se jich vyrojilo plno. Nabízejí různé druhy pojištění a předhánějí se v nabídkách. I samotné podmínky smluv se mění a vyvíjejí, a proto mají důvod znovu a znovu oslovovat své  …více»

Úsměvná příhoda z přepravní kanceláře

Úsměvná příhoda z přepravní kanceláře
4. 05. 2019 Vaše příběhy
Cestování přináší nám mladším poznání, rozptýlení a zábavu. Cestování městskou hromadnou dopravou nám také šetří čas. Starší člověk se ale bez cestování, mám na mysli městskou hromadnou dopravu  …více»
 

Lítám si lítám

Lítám si lítám
3. 05. 2019 Vaše příběhy
Dárek, který dostal můj syn od manželky, mne vyděsil. Vysvětlil mi, že bude létat ve větrném tunelu a chtěl, abychom jeli s ním, kdyby se mu potom točila hlava, nebo mu bylo nějak zle, protože  …více»

Dasty a Ben, největší čtyřnohé lásky mého života

Dasty a Ben, největší čtyřnohé lásky mého života
18. 04. 2019 Vaše příběhy
Vždy jsem chtěla mít psa. No, já a má sestra, jsme chtěly nejen psa, ale i koně, opici, lva, tygra a další a další zvířata. Touha po psovi ale přetrvala až do dospívání. Rodiče psa do bytu nechtěli  …více»

Proč?

Proč?
18. 04. 2019 Vaše příběhy
Své děti jsem vždy vedla k lásce ke zvířatům. Měli jsme doma psy, kočky, křečky, jeden čas mi syn nosil domů i šneky. Dnes jsem už babičkou a moje vnoučata zvířata milují taky. Nedávno mi snacha p  …více»

Nikdy není nad vlastní…

Nikdy není nad vlastní…
7. 04. 2019 Vaše příběhy
Mám kamaráda Radka. Asi to nikdy s ústní hygienou nepřeháněl, protože ve svých padesáti letech zůstal téměř bez zubů. Já ho poznala už v době, kdy se počet zubů v jeho ústech rapidně blížil nule  …více»

Některé ztráty jsou trvalé

Některé ztráty jsou trvalé
6. 04. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se s Milanem seznámila, bylo vše tak krásné. Milan byl už osm let rozvedený. K rozvodu přispěla jeho žena tím, že postupně zadlužila celou rodinu. Když si Milan bral Simonu za ženu, byli  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !