Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.04. 2020
Dnes má svátek Erika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyrob si sama

Vyrob si sama: Podzimní věnec

Vyrob si sama: Podzimní věnec
19. 09. 2018 Vyrob si sama
Krásné větve, které nechtějí pustit poslední letní listy Podzim je Katiino oblíbené roční období a věnec, který vystihuje roční období, se nám velice líbí. Jak se barvy kolem nás mění ze zelené  …více»

Vyrob si sama: Skřítky ze šišek

Vyrob si sama: Skřítky ze šišek
9. 12. 2017 Vyrob si sama
V obchodech se nachází nepřeberné množství předmětů, které nás vybízí, abychom si je koupili. Ať už pro sebe nebo jako dárky pro své nejbližší. Jsou to věci potřebné i takové, které jsou spíše pro  …více»

Vyrob si sama: Postavy Mikuláše, čerta a anděla

Vyrob si sama: Postavy Mikuláše, čerta a anděla
6. 12. 2017 Vyrob si sama
Blíží se Vánoce, advent a s ním i doba postav Mikuláše, čerta a anděla. Děti se zpravidla na tyto postavy těší, stejně jako na celé nadcházející období, občas se jich i lehce obávají. Však i my  …více»

Vyrob si sama: Miniaturní kamenný domeček

Vyrob si sama: Miniaturní kamenný domeček
14. 09. 2017 Vyrob si sama
Vyrobte si krásnou dekoraci do své zahrady, anebo si vyzdobte třeba jen balkon krásným, miniaturním, kamenným domečkem. Udělejte radost třeba dětičkám, výrobou domečku pro trpaslíčka či třeba pro  …více»

Vyrob si sama: Jedlou kytici pro muže

Vyrob si sama: Jedlou kytici pro muže
3. 07. 2017 Vyrob si sama
Už jste určitě někdy šli na oslavu narozenin nějakému muži. Chlapi si obvykle nepotrpí na květiny, ale tato zaručeně překvapí a potěší, protože voní po dobrém jídle. Udělejte radost pánům perfektní  …více»
 

Vyrob si sama: Jak využít ponožky

Vyrob si sama: Jak využít ponožky
20. 06. 2017 Vyrob si sama
Ráda bych se s vámi podělila o nápad, který se mé dceři velmi zalíbil, vzhledem k tomu, že se jí líbí krásná česká pohádka o „ponožkožroutech“. Když jsem ji přistihla, jak mi bere ponožky a hraje si  …více»

Vyrob si sama: Čarodějku z papíru

Vyrob si sama: Čarodějku z papíru
29. 04. 2017 Vyrob si sama
Tvoříte rádi s dětmi? Tady máte jednoduchý nápad na výrobu čarodějky aneb Čarodějka 3x jinak. ČARODĚJKA Z TVRDÉHO PAPÍRU: Na tuto čarodějku je potřeba jen trochu nadšení a barevné pastelky či fixy  …více»

Vyrob si sama: Masku čarodějky

Vyrob si sama: Masku čarodějky
28. 04. 2017 Vyrob si sama
Blíží se konec dubna a všichni se těší na příchod května. S tímto obdobím je spojena řada tradicí. Před námi je magická noc z 30. dubna na 1. května. Otvírají se jeskyně s poklady, pálí se čarodějnice  …více»

Vyrob si sama: Kuřátko z papíru

Vyrob si sama: Kuřátko z papíru
11. 04. 2017 Vyrob si sama
Udělejte si s dětmi jednoduchou a hezkou dekoraci. Baví Vás tvořit, nebo vaše dětičky? Zabavte se při jednoduché výrobě velikonoční dekorace. Dám vám tip na výrobu hezkého kuřátka z papíru. Je to  …více»

Vyrob si sama: Velikonoční dekoraci Jaro už volá

Vyrob si sama: Velikonoční dekoraci Jaro už volá
28. 03. 2017 Vyrob si sama
Sluníčko nás ráno tahá ven z postelí… plnými doušky si užívám hřejivé paprsky dopadající na má zmrzlá po teple dychtící záda. Říkám si, jakou už mají paprsky sílu… úžasné. Táhne mě to ven na zahrádku  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !