5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.02. 2017
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyrob si sama

Vyrob si sama: Písmenka ze špuntů

Vyrob si sama: Písmenka ze špuntů
22. 12. 2016 Vyrob si sama
Korkové špunty od vína jsem už zkoušela využít všelijak. Jednou jsem Vám již ukazovala, jak se dají vyrobit korkové podtácky a teď bych se s Vámi ráda podělila o zajímavé hraní a sestavování písmenek  …více»

Vyrob si sama: Malovaná trika

Vyrob si sama: Malovaná trika
16. 12. 2016 Vyrob si sama
Máte rádi originální módu, oblečení i věci do domácnosti? Nemůžete si ale vybrat v obchodech nebo se Vám věci zdají příliš drahé? Pak si je vyrobte sami. Není to nic těžkého ani drahého a záleží na  …více»

Vyrob si sama: Korálkový náhrdelník

Vyrob si sama: Korálkový náhrdelník
15. 12. 2016 Vyrob si sama
Udělejte si krásný masivní náhrdelník, který zaujme. Blíží se nám Vánoce a tak posílám tip na dáreček vlastní tvorby, který nikdy neurazí. Anebo udělejte radost sami sobě. Udělejte si šperk na blížící  …více»

Vyrob si sama: Bílého anděla

Vyrob si sama: Bílého anděla
13. 12. 2016 Vyrob si sama
Anděl neodmyslitelně patří jak k Mikuláši a čertovi, tak i k období Vánoc. Pro někoho je anděl symbolem klidu a míru, naděje či radosti. Postavičky andělů, ať už malých nebo větších, stojících nebo  …více»

Vyrob si sama: Hvězdu z papíru

Vyrob si sama: Hvězdu z papíru
12. 12. 2016 Vyrob si sama
A jsou tu po roce opět Vánoce... Doba adventu láká k velkému úklidu a následné výzdoby svého příbytku. Tím více ty, kteří mají doma malé ratolesti, ať už vlastní dětičky, či vnoučátka… Vždyť Vánoce j  …více»
 

Vyrob si sama: Kaleidoskop

Vyrob si sama: Kaleidoskop
4. 11. 2016 Vyrob si sama
Víte, že slovo kaleidoskop pochází z řečtiny a je možné ho volně přeložit jako „přístroj, kterým lze vidět krásné obrázky“? Zajímá vás, jak uvnitř funguje? Z jakých obyčejných drobností vzniká ta  …více»

Vyrob si sama: Lucerničku

Vyrob si sama: Lucerničku
3. 11. 2016 Vyrob si sama
Udělejte si s dětmi originální lucerničku z materiálů, které má téměř každý doma. Bude krásnou dekorací, která se navíc na toto podzimní listopadové období velmi hodí. Na výrobu lucerničky potřebujeme  …více»

Vyrob si sama: Obal na telefon

Vyrob si sama: Obal na telefon
25. 10. 2016 Vyrob si sama
Dostala jsem krásný nový mobilní telefon, měla jsem z něj obrovskou radost, to je samozřejmé. Proto si na něj dávám pozor a chci, aby mi co nejdéle vydržel. Vypravila jsem se tedy do obchodu, koupit  …více»

Vyrob si sama: Dýni z papíru

Vyrob si sama: Dýni z papíru
18. 10. 2016 Vyrob si sama
A je to tady! Podzim už se nám projevil naplno. Ranní inverze, mlhy, spadané listí. Přichází listopad a s nimi i dušičky. Nebo dnes tak často tlačený svátek Halloween. Chtějí taky vaše děti vyřezávat  …více»

Vyrob si sama: Labuť z ručníků

Vyrob si sama: Labuť z ručníků
14. 10. 2016 Vyrob si sama
Jdete na svatbu? Nebo na kolaudaci nového bytu, nebo jen přemýšlíte nad originálním dárkem pro svého blízkého či známého? Já se vám pokusím popsat, jak elegantně a zajímavě poskládat ručník a osušk  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !