Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 13.07. 2020
Dnes má svátek Markéta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvířátka

Bearded kolie – roztomilá chlupatá kulička

Bearded kolie – roztomilá chlupatá kulička
12. 07. 2020 Zvířátka
Někdo má svoje oblíbené plemeno, jiné neuznává, a tak si dnes popovídáme o rase zvané Bearded kolie.Tento pejsek bývá často na výstavách, a to na nejvyšším stupínku. Je v podstatě jemně řečeno samý c  …více»

Něco málo o očkování psa

Něco málo o očkování psa
4. 07. 2020 Zvířátka
Očkování je důležitou součástí nejen lidí, ale i zvířat, například psů, koček či drůbeže a dalších. Dnes je to velmi vhodné, dřív se na to až tak nehledělo. Když se majitel dostaví například se psem  …více»

Když pes miluje pamlsky

Když pes miluje pamlsky
13. 06. 2020 Zvířátka
Každý pes miluje pamlsky. Nastává otázka, jestli je dávat kdykoliv, jen za odměnu nebo pro zdraví. Tohle je hodně sporné, každý může mít vlastní názor. Pamlsky mohou být dvojího druhu. Ty, které  …více»

Mokré krmivo: dodejte jídelníčku vašeho psa šťávu

Mokré krmivo: dodejte jídelníčku vašeho psa šťávu
11. 06. 2020 Zvířátka
Zdravá strava plná tělu prospěšných živin by měla tvořit jídelníček nejen každého z nás, ale také našich čtyřnohých přátel. A protože oni si obsah vlastní misky sami vybrat nemohou, je na nás, abychom  …více»

Psi a jejich strava v závislosti na věku

Psi a jejich strava v závislosti na věku
5. 06. 2020 Zvířátka
Když se podíváme na stravu pro psa, musí se to rozdělit podle věku. Jinak je tomu u štěněte, u mladého psa a pak i u tzv. psího seniora, dědečka, starouška, jak kdo chce. Neexistuje úplně jasná  …více»
 

Malátný a slabý pes? Něco není v pořádku

Malátný a slabý pes? Něco není v pořádku
3. 06. 2020 Zvířátka
Babesióza. Nic vám to neříká? Nejste jediní. Kdysi exotické onemocnění přenášené klíšťaty vyskytujících se jen v zahraničí se u našich pejsků vyskytuje stále častěji. Momentálně začínají „malé  …více»

Se psem v dlouhých chvílích: Buďte spolu aktivně

Se psem v dlouhých chvílích: Buďte spolu aktivně
21. 05. 2020 Zvířátka
V těchto dnech se více než kdy jindy ukazuje, jak úzce propojení jsme s přírodou a jak jsme závislí na zdravém pohybu pod širým nebem. A s přibývajícími slunečními paprsky můžete i vy spojit čas  …více»

Klíšťata hrozí lidem i zvířatům - nebezpečí infekcí roste!

Klíšťata hrozí lidem i zvířatům  - nebezpečí infekcí roste!
25. 03. 2020 Zvířátka
Poslední roky testování parazitů na přenositelné choroby ukazují, že každé čtvrté testované klíště bylo nakažené nakažené! Nejčastějšími chorobami, které přenášela, byla lymeská borelióza, babesióza  …více»

První pomoc psa: Uměli byste zachránit psí život?

První pomoc psa: Uměli byste zachránit psí život?
24. 12. 2019 Zvířátka
Vemte svého čtyřnohého kamaráda na kurzy první pomoci pro psy a naučte se, co dělat v krizových situacích. Víte, co obnáší psí první pomoc? Uvědomili jste si, že pokud se váš pes zraní, nikdo jiný  …více»

Prémiové a lahodné masové speciality pro všechny kategorie psů

Prémiové a lahodné masové speciality pro všechny kategorie psů
8. 10. 2019 Zvířátka
Psí misky si zaslouží trochu šťávy. Nové prémiové konzervy Brit Premium by Nature fungují nejen jako chutný a krásně voňavý doplněk granulí, ale také jako kompletní krmivo nebo odpolední svačinka  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !