Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.01. 2017
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zajímavosti

27 důvodů, proč se těšit na stáří

27 důvodů, proč se těšit na stáří
17. 01. 2017 Zajímavosti
Dnešní doba prý vráskám a kolečkovým taškám nefandí. Rychlost, flexibilita, výkon, dynamika. Skloňujeme ve všech pádech. Mládí vpřed, že? Jenže to je jenom půlka pravdy. I stáří má své  …více»

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
15. 01. 2017 Zajímavosti
Povedlo se vám letos napéct mimořádně neodolatelné, krásné a chutné cukroví nebo dokonce každoročně sklízíte pochvalu a uznání od rodiny či známých za své originální cukroví? Pochlubte se svým uměním  …více»

Cítíte se po zimě bez energie? Je čas na jarní detox

Cítíte se po zimě bez energie? Je čas na jarní detox
13. 01. 2017 Zajímavosti
Přes zimu se naše tělo potýká s řadou negativních vlivů, je oslabováno chladným počasím, vystavováno prudkým změnám teplot a tudíž je čas připravit jej na další období. První jarní měsíce proto bývají  …více»

Šálek plný vášně

Šálek plný vášně
12. 01. 2017 Zajímavosti
V podzimních měsících se povětšinou rádi zahřejeme šálkem horkého čaje. Obyčejná klasika v podobě černého či zeleného čaje nám však může připadat trochu nudná a rádi sáhneme po nějakých výraznějších  …více»

Populární desková hra Labyrinth slaví 30 let

Populární desková hra Labyrinth slaví 30 let
6. 01. 2017 Zajímavosti
Labyrinth, jedna z nejúspěšnějších deskových her, ve které je úkolem každého hráče jako první najít v labyrintu cestu k jednotlivým pokladům, slaví 30 let od uvedení na trh. Za dobu své existence si  …více»
 

Práva cestujících

Práva cestujících
2. 01. 2017 Zajímavosti
Dnes opět jsem cestou z práce zůstala stát v hale nádraží a bezmocně hleděla na tabuli, kde postupně naskakovalo stále větší a větší zpoždění. Cesta místo deseti minut ve výsledku trvala hodinu a půl  …více»

Nepodceňujte jízdu v nepříznivých klimatických podmínkách

Nepodceňujte jízdu v nepříznivých klimatických podmínkách
30. 12. 2016 Zajímavosti
Listopadové období je nejen v lidových pranostikách, ale i v klimatických statistikách často spojené s prvním sněhem. Ne nadarmo se traduje, že Svatý Martin přijíždí na bílém koni. Nepodceňujte toto  …více»

Studium jazyků on-line – snadno a z pohodlí vašeho domova

Studium jazyků on-line – snadno a z pohodlí vašeho domova
27. 12. 2016 Zajímavosti
Angličtina, francouzština, ruština i méně obvyklá čínština a spousta dalších jazyků, to jsou nutné znalosti v kosmopolitní společnosti. Pokud se tedy chcete cítit všude ve světě jako doma, a ne jako  …více»

Jak pletení prospívá zdraví

Jak pletení prospívá zdraví
26. 12. 2016 Zajímavosti
V zahraničí doporučují lékaři svým pacientům s depresemi nejdříve kursy pletení, než jim předepíší antidepresiva. Pletení totiž báječně uvolňuje a posiluje pocit vlastní hodnoty. Vědci zjistili, že  …více»

Vyznáte se ve značkách kvality potravin?

Vyznáte se ve značkách kvality potravin?
25. 12. 2016 Zajímavosti
Jistě jste zaregistrovali, že se na potravinách objevují určitá loga, tzv. značky kvality. Které jsou ovšem na našich výrobcích nejčastěji? Pomůžeme vám objasnit, co konkrétně dané logo kvality  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !