Jak a proč posilovat svaly pánevního dnaJak a proč posilovat svaly pánevního dna Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.05. 2017
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zajímavosti

Po pěti letech...opět v Londýně

Po pěti letech...opět v Londýně
20. 05. 2017 Zajímavosti
Před několika lety mi na stránkách Chytré Ženy byl uveřejněn článek, zachycující postřehy a dojmy ze zájezdu našeho pěveckého sboru do Londýna. Tenkrát jsme si všichni mysleli, že se naše další cesta  …více»

Jak pečovat o diamantové šperky?

Jak pečovat o diamantové šperky?
17. 05. 2017 Zajímavosti
Diamanty jsou nejtvrdšími přírodními látkami na zemi, což vyvolává dojem jejich naprosté nezničitelnosti. I přesto se o ně musíme náležitě starat. Při nošení na sebe váží okolní mastnotu, uvolnit se  …více»

5 tipů Jak poznat dobrý tábor

5 tipů Jak poznat dobrý tábor
13. 05. 2017 Zajímavosti
Informujte se, kdo je pořadatelem tábora a jestli je důvěryhodný. Zda na něho existují reference, má nějakou historii či může případně doložit dobrozdání, živnostenský list nebo zápis v obchodním  …více»

Nepodceňujte spánek svých školáků a předškoláků

Nepodceňujte spánek svých školáků a předškoláků
13. 04. 2017 Zajímavosti
Délka spánku u předškoláků by měla být v průměru 10-12 hodin denně. U školáků na prvním stupni základní školy pak 8-10 hodin. Nedostatečný nebo nekvalitní spánek má za následek zhoršení paměti  …více»

Dětské hry pro nejmenší

Dětské hry pro nejmenší
11. 04. 2017 Zajímavosti
Občas se říká, že člověk, i když je v dospělosti, tak zůstává uvnitř malým dítětem. Nejlépe by se to dalo vidět, když už je někdo rodič. To pak, ať už chce nebo ne, se musí pustit i do hraní a i se  …více»
 

Vše, co potřebujete vědět o chlebu, aneb Desatero kvalitního chleba

Vše, co potřebujete vědět o chlebu, aneb Desatero kvalitního chleba
6. 04. 2017 Zajímavosti
Chléb je základní lidská potravina již po tisíce let a také symbol života. Pro náš organismus má optimální složení – pouze o chlebu a vodě vydržíme žít poměrně dlouhou dobu. Dneska navíc můžeme  …více»

Umíte číst z obalů potravin?

Umíte číst z obalů potravin?
1. 04. 2017 Zajímavosti
Současná doba nám přinesla do obchodů s potravinami neskutečný fenomén – a to nepřeberné množství potravin. Na jednu stranu výhoda, máme z čeho vybírat, řekneme si, ale je to opravdu taková výhoda  …více»

Já a léčivé byliny...

Já a léčivé byliny...
27. 03. 2017 Zajímavosti
Do mnou, dlouhé roky odebíraného časopisu, byl vložen, v rámci náboru čtenářstva, zdarma jiný. Dělává se to, jak vidíte, neuvádím titul ten ani onen, reklamu nečekejte. Co je ale podstatné, v tom nábo  …více»

Dnes je Světový den vody

Dnes je Světový den vody
22. 03. 2017 Zajímavosti
Voda je základ života na zemi. Bez vody bychom přežili jen pár dní. Pitné vody je na světě reálný nedostatek -přesto si ji nevážíme a plýtváme s ní. Její důležitost nám má připomínat právě 22. březen  …více»

Blíží se zápis do školy – nejvyšší čas naučit děti držet správně tužku

Blíží se zápis do školy – nejvyšší čas naučit děti držet správně tužku
17. 03. 2017 Zajímavosti
Letos poprvé se zápisy dětí do škol posunuly až na duben. Zbývá tedy ještě pár týdnů na to, abychom budoucí prvňáčky naučili dovednostem, bez nichž se ve škole neobejdou. Mezi ty základní patří  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !