Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.01. 2018
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nemoci

Intimní nepřítel žen vaginóza

Intimní nepřítel žen vaginóza
30. 07. 2017 Nemoci
Bakteriální vaginóza je jedním z nejčastějších onemocnění intimních partií žen. Statistiky často dávají na první místo mykózu, ale je to právě vaginóza, s níž se setkáváme mnohem častěji. Postižené  …více»

Proč vám natékají v létě nohy?

Proč vám natékají v létě nohy?
29. 07. 2017 Nemoci
Oteklé nohy dokáží znepříjemnit léto. Vysoké teploty jsou zátěží pro celý organismus a pro dolní končetiny zvlášť, jelikož se krev v nohách hromadí a způsobuje pocit tíhy, bolest a otoky. V kombinaci  …více»

Trápí vás záněty močového měchýře? Zkuste bylinky

Trápí vás záněty močového měchýře? Zkuste bylinky
26. 07. 2017 Nemoci
Zánět močového měchýře je poměrně časté onemocnění, zvláště u žen. V průběhu života ho zažije každá druhá žena. Nejčastějším vyvolavatelem zánětů močových cest, tzv. cystitidy, je baktérie Escherichia  …více»

Pět signálů, že srdce není v pořádku

Pět signálů, že srdce není v pořádku
20. 07. 2017 Nemoci
Naše srdce bije bez zastavení a odpočinku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a dokonce i ve chvíli, kdy odpočíváme, pracuje dál. Srdce je neúnavnou pumpou ženoucí krev a tím i nezbytný kyslík a živiny  …více»

Jak zvládnout parné letní dny s hypertenzí?

Jak zvládnout parné letní dny s hypertenzí?
19. 07. 2017 Nemoci
Léto už je již v plném proudu a všichni pravidelně odpočítáváme dny do začátku prosluněného víkendu či delší dovolené. Horké a slunečné letní dny jsou příjemné, mají však i svá rizika. Extrémně teplé  …více»
 

Kvasinkové rekordy

Kvasinkové rekordy
8. 07. 2017 Nemoci
Říkáte raději kandidóza, kvasinková infekce, mykóza nebo problém tam dole? A kolikrát do roka v souvislosti se sebou pojmenování a popsání tohoto onemocnění řešíte? Vedete si pečlivé záznamy o četnost  …více»

Vyhrajte boj se zácpou

Vyhrajte boj se zácpou
19. 06. 2017 Nemoci
Zácpa je nepříjemný zdravotní problém, který se vyskytuje poměrně často. Normální vylučování zbytků z organismu probíhá v intervalu osmnácti až čtyřiadvaceti hodin. Po této době dochází ke vzniku  …více»

Když se zblázní štítná žláza, sebeobviňování to nevyřeší!

Když se zblázní štítná žláza, sebeobviňování to nevyřeší!
10. 06. 2017 Nemoci
Žijeme v době, ve které jen málokdo řekne, že má dost času, není unavený, pamatuje si všechno, co má, nebo že se dokáže nerušeně soustředit na věci vyžadující jeho koncentraci. Mnoho lidí přepadají  …více»

Jaké jsou nejčastější příčiny nespavosti?

Jaké jsou nejčastější příčiny nespavosti?
9. 06. 2017 Nemoci
Poruchami spánku trpí velká část populace, průzkumy uvádí, že potíže pociťuje téměř každý druhý, vážnější problémy má zhruba 10 % z nich. Nespavost a poruchy spánku tak patří k druhému nejběžnějšímu  …více»

Děložní nádory neboli myomy

Děložní nádory neboli myomy
7. 06. 2017 Nemoci
Název zní děsivě, a navíc často o myomech vůbec nic nevíme. Dokud to nepotká nás či někoho blízkého… Přitom se problematika myomů týká až 40 % žen v plodném období! Odpovědi lékařů na otázky, které si  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !