Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.03. 2020
Dnes má svátek Soňa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

Zapomeňte na sezení s překříženýma nohama. Dejte je nahoru.

Zapomeňte na sezení s překříženýma nohama. Dejte je nahoru.
28. 03. 2020 Péče o tělo
Moderní způsob života je u mnohých z nás spojen s dlouhodobým sezením či stáním. Nedostatek pohybu a dlouhý čas strávený v jedné poloze přitom mohou být důvodem různých zdravotních komplikací  …více»

Tetování je možné šetrně odstranit laserem

Tetování je možné šetrně odstranit laserem
26. 03. 2020 Péče o tělo
Podobnou situaci zažívají kožní lékaři poměrně často: do ordinace přijde třicetiletý muž či žena a stěžuje si, že kvůli tetování z mládí má problémy v práci, nebo dokonce nemůže najít odpovídající  …více»

Má vysoký věk otce vliv na zdraví potomka?

Má vysoký věk otce vliv na zdraví potomka?
26. 03. 2020 Péče o tělo
Plodné období ženina života je poměrně zřetelně ohraničeno. Začíná takzvanou menarche, první menstruací, a končí menopauzou. Plodnost navíc po třicátém roce začíná klesat. Co naopak vzrůstá, je míra  …více»

Jak nejlépe pečovat o suchou pokožku

Jak nejlépe pečovat o suchou pokožku
25. 03. 2020 Péče o tělo
Lidé se suchou pokožkou mají v mládí výhodu v tom, že příliš netrpí na akné a jejich pleť vypadá většinou svěžeji a čistěji než pleť mastnější. S postupem věku je však suchá pokožka velmi citlivá,  …více»

Co trápí muže po padesátce?

Co trápí muže po padesátce?
21. 03. 2020 Péče o tělo
Půl století. Důležitý mezník v lidském životě, který s sebou ale bohužel často přináší i řadu zdravotních potíží. Na jaká onemocnění by si muži měli dát pozor a co mohou udělat pro to, aby zůstali  …více»
 

Zdraví prospěšné otužování

Zdraví prospěšné otužování
20. 03. 2020 Péče o tělo
Otužování příznivě ovlivňuje psychiku člověka, zlepšuje sebedůvěru a posiluje imunitu… Otužování patří do tzv. vodoléčby, kterou už dokonce v roce 1887 popsal ve své knize známý a uznávaný kněz  …více»

Až polovina českých řidičů špatně vidí

Až polovina českých řidičů špatně vidí
19. 03. 2020 Péče o tělo
Každý pátý člověk hůře vidí a každý třetí mívá občasné potíže se zrakem, které se zpravidla ve stáří mění na trvalé. Řada lidí navíc o své oční vadě vůbec neví, což může za volantem znamenat fatální  …více»

Posilte svou imunitu

Posilte svou imunitu
17. 03. 2020 Péče o tělo
Nestálé zimní počasí s chladným větrem a onemocněními na každém kroku je pro lidský organismus náročné. Jak účinně a dlouhodobě posílit imunitu, abychom se vyhnuli nachlazení? Jak zvýšit  …více»

UGO Očistný půst: Jarní restart, co má šťávu

UGO Očistný půst: Jarní restart, co má šťávu
11. 03. 2020 Péče o tělo
UGO startuje nový a odvážný program na jaro pro každého, kdo se letos chce vyhnout jarní únavě a umožnit tělu efektivně využít jeho přirozené samočistící schopnosti. Kombinace tří dnů na šťávách  …více»

Celulitida trápí i štíhlé ženy

Celulitida trápí i štíhlé ženy
6. 03. 2020 Péče o tělo
Celulitida je genetické postižení kůže a podkožní tkáně, které může postihnout ženy jakékoliv postavy. Výhodou u štíhlých žen je to, že celulitida není kombinovaná s nadváhou a proto je léčba  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kraslice