Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Cestování vlakem na vozíku

Cestování vlakem na vozíku
2. 01. 2015 Vaše tipy
Dobrý den, cestování vlakem na vozíku není jen tak... Proto jsem se rozhodla podělit se s Vámi o svou zkušenost s cestováním vlakem SC Pendolino. Na konci července jsme se s mou mamkou rozhodly udělat  …více»

Křížem krážem šumavským podhůřím

Křížem krážem šumavským podhůřím
1. 01. 2015 Česká republika
Stalo se dobrým zvykem, že cestou z vícedenního pobytu na oblíbené Šumavě přibrzdíme v jejím podhůří, abychom navštívili nějaké méně známé a turisty spíše opomíjené místo. Je to vítané zpestření  …více»

Kokořínskem na dvoje pokličky

Kokořínskem na dvoje pokličky
26. 12. 2014 Česká republika
„Uprostřed ourodné roviny leží hluboké, ouzké, na mnoho mil však dlouhé oudolí. Cestující rozlehlou rovinou nenaděje se před sebou ležícího dolu; až najednou přišed na okraj jeho a uleknutý zastaviv  …více»

Na kole Polabím – Z Mělníka do Roudnice nad Labem

Na kole Polabím – Z Mělníka do Roudnice nad Labem
26. 12. 2014 Cykloturistika
Při našich cyklotoulkách Polabím jsme již křížem krážem projezdili a dostatečně prozkoumali oblast mezi Sadskou, Poděbrady, Nymburkem, Lysou a Brandýsem nad Labem. Je čas popojet dále, a tak si vás  …více»

Z kolejiště na sochy

Z kolejiště na sochy
23. 12. 2014 Česká republika
Našeho pokračování po sochách Michala Olšiaka jsem se dočkala poměrně brzy. Už jsem nečekala, že bychom mohli letos nějakou sochu navštívit. Myslela jsem, že nám počasí už žádný výlet nedovolí, ale n  …více»
 

Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová Ves
22. 12. 2014 Česká republika
Kolem obce vede krásná cyklistická stezka táhnoucí se údolím řeky Moravy z Kroměříže do Břeclavi. Od řeky Moravy je ves oddělena pásem lužního lesa. Z údolí, ve kterém Ostrožská Nová Ves leží, vidíme  …více»

Königstein

Königstein
19. 12. 2014 Evropa
V Saském Švýcarsku, 15 kilometrů od českých hranic, se nad hladinou řeky Labe vypíná na stolové hoře jedna z největších horských pevností v Evropě – pevnost Königstein. Pevnost má rozlohu 9,5 ha a je  …více»

Mariina vyhlídka

Mariina vyhlídka
16. 12. 2014 Česká republika
Po náročné cestě k Pravčické bráně, kterou jsme absolvovali předešlého dne, jsme si vybrali ještě náročnější cestu na Mariinu vyhlídku. Autem jsme dojeli do jedné z nejstarších obcí Českého Švýcarsk  …více»

Nejkrásnější okruh Žďárskem aneb moje bouřková teorie

Nejkrásnější okruh Žďárskem aneb moje bouřková teorie
12. 12. 2014 Cykloturistika
Letošní dovolenou jsme trávili po čase opět nedaleko Žďáru nad Sázavou, na samotě Branty. Kouzelný kraj lesů, vod a strání máme rádi z mnoha důvodů, třeba proto, že se po husté síti lesních a polních  …více»

Výlet na kole za sochami

Výlet na kole za sochami
11. 12. 2014 Cykloturistika
Hodně dlouho jsem si plánovala výlet za sochami známého sochaře Michala Olšiaka. Abych výlet mohla vůbec absolvovat, čekala mě dlouhá příprava, ale výsledek byl super. Vyhledala jsem si všechny sochy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !