Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Bečovská botanická zahrada

Bečovská botanická zahrada
26. 05. 2022 Česká republika
Mám pro Vás pozvánku do krásného místa u nás na západě Čech. Že existuje nějaký Bečov nad Teplou, to už jste možná slyšely v televizi nebo rozhlase. S tímto místem je spojen nález Relikviáře svatého  …více»

Zlatá ulička - malebné zákoutí Prahy

Zlatá ulička - malebné zákoutí Prahy
19. 05. 2022 Česká republika
Zlatá ulička se nachází v areálu Pražského hradu u starého purkrabství, mezi věžemi Bílou a Daliborkou. Založena byla asi v druhé polovině šestnáctého století, bydleli zde hradní střelci a zlatotepci  …více»

Poutní místo Sepekov

Poutní místo Sepekov
18. 05. 2022 Česká republika
Rádi navštěvujeme různé památky – hrady a zámky, historická města nebo například známá i méně známá poutní místa. A právě jedním z těch méně známých je barokní poutní areál v jihočeském Sepekově,  …více»

Léto v Beskydech s wellness i zážitky? Rezervujte teď za nejlepší cenu

Léto v Beskydech s wellness i zážitky? Rezervujte teď za nejlepší cenu
6. 05. 2022 Česká republika
Malebná příroda Beskyd s neporušenými lesy, dřevěnými chaloupkami a stády ovcí na úbočích hor, úžasný wellness, skvělé jídlo a hlavně: božský klid. Láká vás přesně taková letní dovolená? Máte ji  …více»

Palác Koruna - budova s významnou minulostí

Palác Koruna - budova s významnou minulostí
4. 05. 2022 Česká republika
Palác Koruna najdete na rohu Václavského náměstí a ulice Na Příkopech. Dříve tu stával dům U Spivků s vyhlášenou Vídeňskou kavárnou. V šedesátých letech minulého století se zde scházeli čeští  …více»
 

Palác Lucerna - zašlá sláva

Palác Lucerna - zašlá sláva
30. 04. 2022 Česká republika
Palác Lucerna se nachází mezi ulicemi Štěpánská a Vodičkova v Praze. Poznáte ho podle znaku lucerničky visící nad vchodem. Je to první pasážová stavba v Praze a od roku 2017 je národní kulturní  …více»

Katedrála svatého Víta - dominanta Pražského hradu

Katedrála svatého Víta - dominanta Pražského hradu
26. 04. 2022 Česká republika
Trojlodní gotická katedrála svatého Víta je největším a nejvýznamnějším pražským chrámem. Je to duchovní symbol českého státu. Katedrála se stavěla více jak 500 let, základní kámen položil roku  …více»

Návštěva Soběslavi

Návštěva Soběslavi
25. 04. 2022 Česká republika
Jezdíváme rádi do jižních Čech. Také loni jsme tam trávili dovolenou. Nejprve jsme byli na pár dnů v Jindřichově Hradci a pak jsme se přesouvali k naší kamarádce do Bernartic. A právě při přesunu  …více»

Zámek Choltice

Zámek Choltice
19. 04. 2022 Česká republika
Sezóna na našich hradech a zámcích brzy začne, ale než se tak stane, můžeme si tyto památky užít i bez prohlídky s průvodcem. Procházka po zámeckém parku nebo zahradě, často také prohlídka zámeckého  …více»

Zážitky a zříceniny hradů

Zážitky a zříceniny hradů
18. 04. 2022 Česká republika
Lidé cestují na různé výlety k relaxu a získávání zážitků. Jedním z vyhledávaných cílů jsou zříceniny. Ačkoliv torza hradů mohou působit jako nezajímavé ruiny, mají své kouzlo. Jednak je možné je  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !