Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.01. 2021
Dnes má svátek Miloš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Na skok do Prahy

Na skok do Prahy
17. 01. 2021 Česká republika
Snad není nutné psát, že Praha je město nekonečných možností. Přijdou si v ní na své milovníci historie, architektury, starých pověstí, kultury, koncertů, divadel a spousty jiných radovánek. Také my  …více»

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci
13. 01. 2021 Česká republika
Jindřichův Hradec je považován za jedno z nejhezčích měst na jihu Čech. Leží zhruba 50 km severovýchodně od Českých Budějovic poblíž řeky Nežárky a rybníku Vajgar. V desátém století zde stávalo  …více»

Prohlídka pohádkového zámku Červená Lhota

Prohlídka pohádkového zámku Červená Lhota
9. 01. 2021 Česká republika
Červená Lhota je renesanční vodní zámek ve východní části jihočeského kraje nedaleko Jindřichova Hradce. Zámek stojí na skalnatém ostrově uprostřed rybníka. Tvoří ho čtyři křídla kolem čtvercového  …více»

Návštěva u Kinských

Návštěva u Kinských
5. 01. 2021 Česká republika
Zámek Karlova Koruna byl původně reprezentační venkovská rezidence rodiny Kinských. Nechal si ho postavit František Ferdinand Kinský. Nyní patří mezi významné barokní stavby. Pojmenování Karlova  …více»

5 skvostů ukrytých přímo v centru českých měst. Omrkněte je zvenčí!

5 skvostů ukrytých přímo  v centru českých měst. Omrkněte je zvenčí!
27. 12. 2020 Česká republika
Mrazivé počasí zrovna neláká na pobyt v přírodě, pevnou půdu pod nohami nabízí spíš městská dlažba. Co dělat, když je všechno zavřené, ale doma už nevydržíte sedět? Využijte dny volna, nabalte si  …více»
 

Procházka po Liberci

Procházka po Liberci
25. 12. 2020 Česká republika
Liberec se nachází v Liberecké kotlině Žitavské pánve mezi dvěma horskými masívy. Nejvyšším bodem je vrchol Ještědu (1012 metrů nad mořem). První zmínka o Liberci pochází z roku 1352. O rozvoj města  …více»

Nýznerovské vodopády a okolí

Nýznerovské vodopády a okolí
23. 12. 2020 Česká republika
Pokud milujete krásnou přírodu, určitě byste měli navštívit okres Jeseník. Ten nabízí spoustu přírodních krás, které dnes už jen tak někde nenajdete. Důkazem mohou být Nýznerovské vodopády nacházející  …více»

Fotoreportáž z Kbel

Fotoreportáž z Kbel
18. 12. 2020 Česká republika
Kbely byly až do roku 1967 samostatnou obcí, součástí Prahy se staly v lednu 1968. Současné pojmenování Kbel je Městská část Praha 19. Následujícím textem navazuji na přiložené fotografie míst, která  …více»

Letiště Praha – Kbely

Letiště Praha – Kbely
11. 12. 2020 Česká republika
Letiště Praha – Kbely je vojenské letiště. Při letišti fungují od roku 1922 Vojenský technický ústav letectva a protivzdušné obrany a od roku 1968 Letecké muzeum Kbely. V areálu letiště stojí vodárens  …více»

Výlet za kladrubskými bělouši

Výlet za kladrubskými bělouši
10. 12. 2020 Česká republika
Obec Kladruby nad Labem je známá díky Národnímu hřebčínu. Již od šestnáctého století se zde chovají starokladrubští koně – bělouši. Vraníci stejného plemene chovají ve Slatiňanech. V roce 1995 byl  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !