Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Velikonoční výlet do Malenovic

Velikonoční výlet do Malenovic
12. 05. 2021 Česká republika
Jaro o sobě už dalo vědět pěkným počasím, a tak jsem se vydala na malý výlet do Beskyd. Navštívila jsem Malenovice. Obec Malenovice se nachází v krásném prostředí Beskyd a část obce leží přímo  …více»

Jsme zpět, Visto! Návštěvníci znovu vyrážejí za nejlepší rodinnou dovolenou v Česku

Jsme zpět, Visto! Návštěvníci znovu vyrážejí za nejlepší rodinnou dovolenou v Česku
7. 05. 2021 Česká republika
Wellness hotel Vista konečně znovu ožívá smíchem a cupitáním dětských nožek. Po vynucené pauze se rodiny opět vrací za společnými chvílemi zábavy a odpočinku uprostřed podmanivé horské krajiny Dolní  …více»

Kokořínsko aneb další tip na výlet

Kokořínsko aneb další tip na výlet
29. 04. 2021 Česká republika
Jeden les ve středních Čechách vás zavede do české historie, kterou Václav Levý vytesal doslova do skály. Je tomu téměř 200 let, kdy mladičký sochař, v duchu ideálů národního obrození, vytesal  …více»

Poutní místo Homol

Poutní místo Homol
27. 04. 2021 Česká republika
V rámci našich výletů po bližším i vzdálenějším okolí bydliště jsme po několika letech s manželem usoudili, že je opět čas zavítat na poutní místo na Homoli. Není od nás tak daleko a v čase nouzového  …více»

Výprava do historie, hrad Kost

Výprava do historie, hrad Kost
23. 04. 2021 Česká republika
Kde hrad leží? Nachází se v přírodní rezervaci Údolí Plakánek v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Na rozdíl od jiných hradů nebyl vystavěn jako dominanta na kopci, byl ale umístěn do zalesněného  …více»
 

Rolava, místo naplněné tajemstvím

Rolava, místo naplněné tajemstvím
22. 04. 2021 Česká republika
V době, kdy nebylo ještě cestování zakázáno, jsem zavítal do Krušných hor. V jejich západní části, zhruba dva kilometry severně od městečka Přebuz, jsem navštívil zaniklou obec Rolava. Zaniklý svět  …více»

Tři výlety v Moravskoslezském kraji

Tři výlety v Moravskoslezském kraji
30. 03. 2021 Česká republika
Loňské léto nám nevyšlo úplně podle našich představ. Kvůli nemoci jsme museli zrušit objednanou dovolenou. A tak když to pak šlo, dělali jsme nedělní výlety po našem Moravskoslezském kraji.  …více»

Procházka po Janských Lázních

Procházka po Janských Lázních
13. 03. 2021 Česká republika
Město Janské Lázně se nachází na úpatí Černé hory. Je to město mnoha tváří – lázeňské, sportovní a rekreační. Teplý pramen tu byl objeven v roce 1006 Janem z Chockova. Využívat se začal ke koupelím  …více»

Procházka po Stezce korunami stromů

Procházka po Stezce korunami stromů
3. 03. 2021 Česká republika
Stezek korunami stromů je v České republice několik. Navštívili jsme tu u Janských Lázní. Je prý nejdelší stavbou tohoto druhu v Evropě. Měří 1511 metrů, vyhlídková věž je ve výšce 45 metrů  …více»

Vysoký zámek Plumlov

Vysoký zámek Plumlov
27. 02. 2021 Česká republika
Vysoký zámek byl postaven 1680 – 1690 Janem Adamem z Lichtenštejna, třetím majitelem plumlovského panství. Jan Adam se začal zprvu zabývat myšlenkou na opravu a přestavbu plumlovského hradu. Jeho otec  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !