Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.05. 2024
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Česká republika

Rodinné léto plné dobrodružství: Objevte zábavné a hravé aktivity Horského resortu Dolní Morava

Rodinné léto plné dobrodružství: Objevte zábavné a hravé aktivity Horského resortu Dolní Morava
22. 05. 2024 Česká republika
Plánujete nezapomenutelné léto, kdy se děti vyřádí, vy si odpočinete a společně si užijete hory zábavy? Vyrazte na Dolní Moravu, která opět chystá lákavé novinky. A kromě toho slaví druhé narozeniny  …více»

Navštívili jsme Úštěk

Navštívili jsme Úštěk
19. 05. 2024 Česká republika
Město Úštěk máte z Kalvárie Ostré doslova na dlani. Nachází se uprostřed romantické krajiny severních Čech mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Celé jeho okolí včetně řady stavitelských a historických  …více»

Kalvárie Ostré

Kalvárie Ostré
18. 05. 2024 Česká republika
Při dnešním putování bych vás všechny ráda pozvala na hranici Ústeckého kraje, kde se nachází jedna z dominant, kterou nemůže přehlédnout nikdo, kdo míří kolem města Úštěk do Litoměřic. My tudy jezdím  …více»

Národopisné muzeum Třebíz

Národopisné muzeum Třebíz
15. 05. 2024 Česká republika
Letošní jaro s sebou často nese příchuť léta a s ním v naší rodině máme spojené cestování. A tak se nám podařilo uskutečnit již pár pěkných výletů po naší vlasti. Již několikrát jsem ve svých star  …více»

Karosářské muzeum Vysoké Mýto

Karosářské muzeum Vysoké Mýto
19. 04. 2024 Česká republika
Město Vysoké Mýto založil kolem roku 1260 Přemysl Otakar II. na obchodní stezce spojující Čechy a Moravu. Nalezneme zde řadu památek, kamenné hradby s branami a věžemi, gotický chrám sv. Vavřince  …více»
 

Restaurace Royal v novém – exkluzivní gastronomický zážitek

Restaurace Royal v novém – exkluzivní gastronomický zážitek
18. 04. 2024 Česká republika
5* hotel Ensana Nové Lázně v Mariánských Lázních otevřel nově zrekonstruovanou restauraci Royal. O design restaurace se postarala architektka Nathalie Rothenburg, která vdechla novému prostoru  …více»

Pohádkový mlýn Černilov

Pohádkový mlýn Černilov
17. 04. 2024 Česká republika
Zima je zdá se nenávratně pryč a jaro se razantně přihlásilo o slovo – teplé dny lákají do přírody, sedět doma by byl opravdový hřích. I my s manželem jsme si zase více začali užívat výletů. Rádi se  …více»

Podél Vltavy na sever od Prahy

Podél Vltavy na sever od Prahy
11. 04. 2024 Česká republika
Putování po březích českých řek bývá většinou příjemné a díky profilu trasy fyzicky nenáročné. Pokud se taková pěkná, zpevněná cesta nachází přímo v metropoli nebo na jejím okraji, není divu, že je  …více»

České Benátky

České Benátky
9. 04. 2024 Česká republika
Někteří z nás se podívali do italských Benátek, které jsou opravdu jedinečné. U nás nic podobného neuvidíte, ale máme zase jiné Benátky – třeba ty nad Jizerou. Benátky nad Jizerou jsou malé městečko  …více»

Procházka po Ostravě

Procházka po Ostravě
6. 04. 2024 Česká republika
Když slyšíme název města Ostrava, většina z nás si představí horníky v dolech a těžký průmysl, možná také Stodolní ulici. Ostrava je ale město s hezkými a zajímavými stavbami a zákoutími plnými zeleně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !