Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Dolní Morava má nové cyklistické zážitky pro rodiny, začátečníky i zkušené bikery

Dolní Morava má nové cyklistické zážitky pro rodiny, začátečníky i zkušené bikery
15. 05. 2023 Česká republika
Kam za aktivní dovolenou pro celou rodinu? Vyrazte na Dolní Moravu, která láká na zážitky uprostřed horských kopců. Letos si tu můžete užít rovnou 27 kilometrů trailů pro začínající i zkušené bikery  …více»

Skanzen Vysoký Chlumec

Skanzen Vysoký Chlumec
11. 05. 2023 Česká republika
Při našem středočeském putování nás zaujal kopec, který se nám již zdálky několikrát ukázal. Dle mapy jsme zjistili, že se jedná o Vysoký Chlumec, který nabízí skanzen. A tak jsme se sem vydali  …více»

Strážnice zve k výletu

Strážnice zve k výletu
9. 05. 2023 Česká republika
Pomalu se nám blíží léto, prázdniny. Většina z nás začíná plánovat své dovolené. No a tak přicházím i se svým tipem k návštěvě jižní Moravy a to do malého města Strážnice, kde se nám s mužem velmi líb  …více»

Za lázeňskými prameny do Poděbrad

Za lázeňskými prameny do Poděbrad
2. 05. 2023 Česká republika
Jedno z měst a míst, kam se vydáváme minimálně jednou do roka jsou středočeské lázeňské Poděbrady. Město ležící na břehu Labe proslavil král Přemysl Otakar II., který zde v letech 1262 - 1268 zbudoval  …více»

Chebský hrad

Chebský hrad
30. 04. 2023 Česká republika
Chebský hrad je unikát mezi českými hrady. Hrad Cheb je jedinou štaufskou císařskou falcí na našem území a může se pochlubit dokonale zachovalou patrovou hradní kaplí, která je právem označována za po  …více»
 

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí
28. 04. 2023 Česká republika
V putování po Středočeském kraji jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, města, které nabízí krásný zámek s velkým zámeckým parkem. Zručský zámek, stejně jako park a historie celého města, je stále  …více»

Letní sezóna na Dolní Moravě je jako stvořená pro nezapomenutelné rodinné zážitky

Letní sezóna na Dolní Moravě je jako stvořená pro nezapomenutelné rodinné zážitky
26. 04. 2023 Česká republika
Najít místo, které děti spolehlivě odlepí od displejů a bude je bavit od rána do večera a k tomu zabaví i dospělé? Tento nelehký úkol zvládá Horský resort Dolní Morava levou zadní. V nadcházející  …více»

Zámecký park Vlašim

Zámecký park Vlašim
24. 04. 2023 Česká republika
Naše cestovatelské toulky nás zavedly při dovolené ve Středočeském kraji do Vlašimi. Vlašim je město a obec s rozšířenou působností v okrese Benešov, 20 km jihovýchodně od Benešova, 40 km severně  …více»

Pozvánka do Vlčnova

Pozvánka do Vlčnova
23. 04. 2023 Česká republika
Já, jakožto rodilý Severočech, jsem o Vlčnovu věděla asi jen to, že se tam každoročně pořádá Jízda králů, ale i to málo stačilo k tomu, že jsem si moc přála dané místo navštívit a blíže poznat  …více»

Procházka v okolí hradu Kost

Procházka v okolí hradu Kost
19. 04. 2023 Česká republika
Dnes bych vás všechny ráda pozvala na výlet do našeho milého Českého ráje. A výšlap započneme u hradu Kost, kde můžeme na parkovišti odstavit svá vozidla a po žluté turistické značce se pomalu vydáme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Jídlo