Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Tři výlety v Moravskoslezském kraji

Tři výlety v Moravskoslezském kraji
30. 03. 2021 Česká republika
Loňské léto nám nevyšlo úplně podle našich představ. Kvůli nemoci jsme museli zrušit objednanou dovolenou. A tak když to pak šlo, dělali jsme nedělní výlety po našem Moravskoslezském kraji.  …více»

Procházka po Janských Lázních

Procházka po Janských Lázních
13. 03. 2021 Česká republika
Město Janské Lázně se nachází na úpatí Černé hory. Je to město mnoha tváří – lázeňské, sportovní a rekreační. Teplý pramen tu byl objeven v roce 1006 Janem z Chockova. Využívat se začal ke koupelím  …více»

Procházka po Stezce korunami stromů

Procházka po Stezce korunami stromů
3. 03. 2021 Česká republika
Stezek korunami stromů je v České republice několik. Navštívili jsme tu u Janských Lázní. Je prý nejdelší stavbou tohoto druhu v Evropě. Měří 1511 metrů, vyhlídková věž je ve výšce 45 metrů  …více»

Vysoký zámek Plumlov

Vysoký zámek Plumlov
27. 02. 2021 Česká republika
Vysoký zámek byl postaven 1680 – 1690 Janem Adamem z Lichtenštejna, třetím majitelem plumlovského panství. Jan Adam se začal zprvu zabývat myšlenkou na opravu a přestavbu plumlovského hradu. Jeho otec  …více»

Na skok do Prahy podruhé

Na skok do Prahy podruhé
12. 02. 2021 Česká republika
Už jsem psala víckrát, že do Prahy jezdíme rádi. Když tam člověk jede opravdu jen na víkend, moc toho nestihne a vždycky za sebou zanechá seznam míst, kam by se chtěl příště podívat. Loni v únoru jsme  …více»
 

Zimní výlet do pohádky jménem Pustevny

Zimní výlet do pohádky jménem Pustevny
4. 02. 2021 Česká republika
Byl lednový víkend a my se rozhodli utéci z města na hory. V době, kdy jsou zavřeny restaurace, kavárny, sportovní centra, bazény, sauny a zařízení, ve kterých trávíváme zimní volné chvilky obvykle  …více»

Něco pro milovníky vláčků

Něco pro milovníky vláčků
29. 01. 2021 Česká republika
Na vlakovém nádraží v Jindřichově Hradci jsme si koupili jízdenky na motorový úzkokolejný vlak. Během prázdnin tu jezdí i parní vlak, dnes ale nejede. Jindřichohradecká úzkokolejka zde jezdí od roku  …více»

Na skok do Prahy

Na skok do Prahy
17. 01. 2021 Česká republika
Snad není nutné psát, že Praha je město nekonečných možností. Přijdou si v ní na své milovníci historie, architektury, starých pověstí, kultury, koncertů, divadel a spousty jiných radovánek. Také my  …více»

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci
13. 01. 2021 Česká republika
Jindřichův Hradec je považován za jedno z nejhezčích měst na jihu Čech. Leží zhruba 50 km severovýchodně od Českých Budějovic poblíž řeky Nežárky a rybníku Vajgar. V desátém století zde stávalo  …více»

Prohlídka pohádkového zámku Červená Lhota

Prohlídka pohádkového zámku Červená Lhota
9. 01. 2021 Česká republika
Červená Lhota je renesanční vodní zámek ve východní části jihočeského kraje nedaleko Jindřichova Hradce. Zámek stojí na skalnatém ostrově uprostřed rybníka. Tvoří ho čtyři křídla kolem čtvercového  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !