Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.02. 2021
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Asie

« Předchozí   1   2   3   4   5  Následující » 

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost
26. 12. 2020 Asie
Někteří turisté vyhledávají moderní památky, jiní historické a další tradiční. O různých kmenech, obydlích a zvycích jsme již psali, ale zatím nebyla žádná zmínka, jak měly divoké kmeny řešenou  …více»

Tradiční tance divokých etnik

Tradiční tance divokých etnik
7. 03. 2020 Asie
V rámci cestování část turistů vyhledává místní kulturu v různých podobách. Jednou z možností jsou tradiční tance v dobových krojích. Obvykle lze v různých městech zažít nějaké slavnosti, kde hraje  …více»

Safari na řece Cherating

Safari na řece Cherating
22. 02. 2020 Asie
Poznávání přírody na cestách je vítanou aktivitou, zejména pro ty, které tolik nebaví klasické památky a muzea. Jednou ze zajímavých atrakcí je Safari při plavbě na řece v Cheratingu, což je oblast  …více»

Mikulášská návštěva Petrohradu s e-vízem

Mikulášská návštěva Petrohradu s e-vízem
16. 02. 2020 Asie
Zásluhou svých dětí jsem procestovala kus světa. Krásné a nevšední zážitky se vždy snažím „vpravit“ do rodinné kroniky, kterou píši a tvořím již pátým rokem. Jsou zde zachyceny perem, obrazem  …více»

Doprava pro turisty v Kota Kinabalu

Doprava pro turisty v Kota Kinabalu
15. 02. 2020 Asie
Většina cestovatelů na vlastní pěst, tedy bez cestovních kanceláří, jede do zvolené destinace a tam řeší nutnost přesunů. Buď jim vyhovuje jen bezprostřední okolí kolem ubytování, aby prošli centrum  …více»
 

Obydlí divokých kmenů

Obydlí divokých kmenů
6. 02. 2020 Asie
Kromě moderních muzeí a běžných turistických památek je vítaným zpestřením podívat se do historie. Když vytkneme panovnické rody na zámcích a hradech, je zajímavou oblastí, jak žily divoké kmeny  …více»

Tradiční vesnice Mari Mari

Tradiční vesnice Mari Mari
12. 01. 2020 Asie
V rámci cestování je zajímavé poznávat místa, která připomínají starobylý způsob života. Různá časová období v minulosti přináší určitou vyspělost generací a tím jejich způsob bydlení, kulturu, zvyky  …více»

Dovolená ve Vietnamu

Dovolená ve Vietnamu
21. 12. 2019 Asie
Když se řekne Vietnam, ne každý se nadchne. Nejedná se o příliš oblíbenou destinaci, kterou si lidé vybírají, když jedou k moři, přestože se velká část plochy u moře nachází. Koho ale tato země  …více»

Petrohrad - největší chrámy

Petrohrad - největší chrámy
27. 09. 2019 Asie
Rusové se po rozpadu Sovětského svazu vracejí k víře, nejčastěji k pravoslavné, a po celé Rusi byly po roce 1992 postaveny tisíce nových chrámů ve vesnicích i velkých městech a ty, které přečkaly  …více»

Voroněž po 40 letech

Voroněž po 40 letech
30. 03. 2018 Asie
Město, spojené s mým životem, víc než bych si kdy byla pomyslela. Před časem jsem Vám popisovala dobrodružnou cestu z Brna přes Moskvu do Voroněže v roce 1978. Do Voroněže jsem jela jako studentka  …více»
« Předchozí   1   2   3   4   5  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !