Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Asie

« Předchozí   1   2   3   4   5   6  Následující » 

Side - historie i současnost

Side - historie i současnost
25. 12. 2022 Asie
Město Side (řecky granátové jablko) je oblíbené letovisko v jihoturecké provincii Antalya. Leží zhruba sedmdesát kilometrů od města Antalya. Založeno bylo asi v sedmém století před naším letopočtem  …více»

Zelený ráj nedaleko Antalye

Zelený ráj nedaleko Antalye
17. 12. 2022 Asie
Zhruba dvacet kilometrů od města Antalya se nachází národní park Kursunlu se stejnojmennými vodopády. Na jednom z přítoků řeky Aksu je osmnáct metrů vysoký vodopád. Řeka stéká po pohoří Taurus a  …více»

Aspendos - výlet do minulosti

Aspendos - výlet do minulosti
13. 12. 2022 Asie
Aspendos bylo antické město v Pamfýlii v jižním Turecku, zhruba padesát kilometrů východně od Antalye. Díky přístupu k moři se město stalo vyhledávaným vnitrozemským přístavem a obchodním centrem.  …více»

Antalya - centrum turecké riviéry

Antalya - centrum turecké riviéry
25. 11. 2022 Asie
Antalya je přístavní město na tureckém pobřeží Středozemního moře, dnes je asi největším a nejnavštěvovanějším centrem Turecké riviéry. Dějiny města se začaly psát zhruba v roce 150 před Kristem  …více»

Ras Al Khaimah – za luxusem, přírodou i prastarou kulturou

Ras Al Khaimah – za luxusem, přírodou i prastarou kulturou
12. 09. 2022 Asie
Milujete exotiku? Rádi byste zažili luxusní dovolenou se špičkovým ubytováním a službami? Vykoupali se v azurově modrém moři a opálili na bělostných plážích? Navštivte s CK Blue Style Ras Al Khaimah  …více»
 

Proč navštívit Omán?

Proč navštívit Omán?
11. 08. 2022 Asie
Přemýšlíte, kam na dovolenou? A už jste byli v Ománu, který láká své návštěvníky na přírodní i architektonické krásy a přátelské obyvatele? Tento arabský stát totiž zcela nepochybně stojí za návštěvu!  …více»

Vnější část muzea v Kuala Terengganu

Vnější část muzea v Kuala Terengganu
1. 08. 2021 Asie
Při poznávacím cestování lidé vyhledávají různé památky, historické i kulturní zajímavosti a muzea. Cestováním v Asii jsme též prověřovali, jak jsou na tom s muzei. Ve městě Kuala Terengganu  …více»

Vietnam - po vlastní ose

Vietnam - po vlastní ose
21. 04. 2021 Asie
Vždy v únoru utíkáme s kamarádem někam do teplých krajin a minulý rok tomu nebylo jinak. Už sice pronikaly zprávy o té neznámé nemoci, ale měli jsme vše zařízené - nahlásili jsme se do aplikace Drozd  …více»

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost
26. 12. 2020 Asie
Někteří turisté vyhledávají moderní památky, jiní historické a další tradiční. O různých kmenech, obydlích a zvycích jsme již psali, ale zatím nebyla žádná zmínka, jak měly divoké kmeny řešenou  …více»

Tradiční tance divokých etnik

Tradiční tance divokých etnik
7. 03. 2020 Asie
V rámci cestování část turistů vyhledává místní kulturu v různých podobách. Jednou z možností jsou tradiční tance v dobových krojích. Obvykle lze v různých městech zažít nějaké slavnosti, kde hraje  …více»
« Předchozí   1   2   3   4   5   6  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Peníze