Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Asie

« Předchozí   1   2   3   4   5  Následující » 

Vnější část muzea v Kuala Terengganu

Vnější část muzea v Kuala Terengganu
1. 08. 2021 Asie
Při poznávacím cestování lidé vyhledávají různé památky, historické i kulturní zajímavosti a muzea. Cestováním v Asii jsme též prověřovali, jak jsou na tom s muzei. Ve městě Kuala Terengganu  …více»

Vietnam - po vlastní ose

Vietnam - po vlastní ose
21. 04. 2021 Asie
Vždy v únoru utíkáme s kamarádem někam do teplých krajin a minulý rok tomu nebylo jinak. Už sice pronikaly zprávy o té neznámé nemoci, ale měli jsme vše zařízené - nahlásili jsme se do aplikace Drozd  …více»

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost
26. 12. 2020 Asie
Někteří turisté vyhledávají moderní památky, jiní historické a další tradiční. O různých kmenech, obydlích a zvycích jsme již psali, ale zatím nebyla žádná zmínka, jak měly divoké kmeny řešenou  …více»

Tradiční tance divokých etnik

Tradiční tance divokých etnik
7. 03. 2020 Asie
V rámci cestování část turistů vyhledává místní kulturu v různých podobách. Jednou z možností jsou tradiční tance v dobových krojích. Obvykle lze v různých městech zažít nějaké slavnosti, kde hraje  …více»

Safari na řece Cherating

Safari na řece Cherating
22. 02. 2020 Asie
Poznávání přírody na cestách je vítanou aktivitou, zejména pro ty, které tolik nebaví klasické památky a muzea. Jednou ze zajímavých atrakcí je Safari při plavbě na řece v Cheratingu, což je oblast  …více»
 

Mikulášská návštěva Petrohradu s e-vízem

Mikulášská návštěva Petrohradu s e-vízem
16. 02. 2020 Asie
Zásluhou svých dětí jsem procestovala kus světa. Krásné a nevšední zážitky se vždy snažím „vpravit“ do rodinné kroniky, kterou píši a tvořím již pátým rokem. Jsou zde zachyceny perem, obrazem  …více»

Doprava pro turisty v Kota Kinabalu

Doprava pro turisty v Kota Kinabalu
15. 02. 2020 Asie
Většina cestovatelů na vlastní pěst, tedy bez cestovních kanceláří, jede do zvolené destinace a tam řeší nutnost přesunů. Buď jim vyhovuje jen bezprostřední okolí kolem ubytování, aby prošli centrum  …více»

Obydlí divokých kmenů

Obydlí divokých kmenů
6. 02. 2020 Asie
Kromě moderních muzeí a běžných turistických památek je vítaným zpestřením podívat se do historie. Když vytkneme panovnické rody na zámcích a hradech, je zajímavou oblastí, jak žily divoké kmeny  …více»

Tradiční vesnice Mari Mari

Tradiční vesnice Mari Mari
12. 01. 2020 Asie
V rámci cestování je zajímavé poznávat místa, která připomínají starobylý způsob života. Různá časová období v minulosti přináší určitou vyspělost generací a tím jejich způsob bydlení, kulturu, zvyky  …více»

Dovolená ve Vietnamu

Dovolená ve Vietnamu
21. 12. 2019 Asie
Když se řekne Vietnam, ne každý se nadchne. Nejedná se o příliš oblíbenou destinaci, kterou si lidé vybírají, když jedou k moři, přestože se velká část plochy u moře nachází. Koho ale tato země  …více»
« Předchozí   1   2   3   4   5  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !