Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.05. 2021
Dnes má svátek Bonifác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Výlet za Popelkou

Výlet za Popelkou
6. 05. 2021 Evropa
Zámek Moritzburg leží v Sasku nedaleko Drážďan. V letech 1542-1546 si ho nechal postavit vévoda Moritz Saský na žulové skále uprostřed rybníka jako lovecký zámek v renesančním stylu. Později zde byla  …více»

Starý Smokovec - Hrebienok

Starý Smokovec - Hrebienok
23. 03. 2021 Evropa
Starý Smokovec leží na stráni Slavkovského štítu. Patří mezi nejstarší osady v Tatrách, je součástí města Vysoké Tatry. Vysoké Tatry se nachází na celém území Tatranského národního parku. Slavkovský  …více»

Perla Slovenska – Štrbské Pleso

Perla Slovenska – Štrbské Pleso
15. 03. 2021 Evropa
Štrbské Pleso se nachází ve Vysokých Tatrách v místní částí obce Štrba. Osada se nachází v místech, kde se spojují Furkotská a Mlynická dolina na konci hřebenu Předního Soliska. Leží na jižním  …více»

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice v zimě

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice v zimě
28. 02. 2021 Evropa
Zima je krásným zimním obdobím. Příjemné je, když čas zimy můžeme trávit na horách. Obdivovat zasněžené horské hřebeny, užívat si procházek, sjezdového lyžování a běžkování.  …více»

10 důvodů k návštěvě Chorvatska v zimě

10 důvodů k návštěvě Chorvatska v zimě
5. 11. 2020 Evropa
Je jasné, že Chorvatsko je jednou z nejčastěji vyhledávaných destinací v létě, nicméně i v zimě sem zavítá nezanedbatelné množství turistů. Nedovedete si představit, co se dá dělat v Chorvatsku v zimě  …více»
 

Podzimní wellness v Hévízu

Podzimní wellness v Hévízu
28. 08. 2020 Evropa
Léto končí a začíná podzim. S podzimem přichází spousta viróz a sezónních nemocí. Je vhodné toto roční období věnovat posílení imunity, relaxaci a odpočinku.  …více»

Maďarský Hévíz je skvělý nejen pro prodloužený víkend, ale třeba i letošní letní dovolenou

Maďarský Hévíz je skvělý nejen pro prodloužený víkend, ale třeba i letošní letní dovolenou
17. 08. 2020 Evropa
Cestujete rádi po evropských městech, ale koronavirová pandemie vám tak trochu narušila vaše letošní plány? Máme pro vás zajímavý tip. Maďarský Hévíz ležící zhruba 340 km od Brna a 520 km z Prahy je  …více»

Maďarské výletování před návratem do lavic

Maďarské výletování před návratem do lavic
8. 08. 2020 Evropa
Prázdniny pomalu končí a spousta z vás ještě možná přemýšlí, kam se vydat načerpat síly před nadcházejícím školním rokem. Mnohým na poslední chvíli cestovní kancelář zrušila zájezd z důvodu pandemie  …více»

Ostrov Rujána

Ostrov Rujána
21. 05. 2020 Evropa
Ostrov Rujána, německy Rügen, je největší ostrov v Německu v Baltském moři. Délka ostrova je od severu na jih 52 km a od západu na východ 41 km. Celý ostrov se dá přejet za hodinu.  …více»

Kouzelná místa na Maltě

Kouzelná místa na Maltě
11. 04. 2020 Evropa
Pravěké svatyně, velkolepé chrámy a výstavné paláce, to je jen část bohatství Malty, která patří k nejkouzelnějším koutům ve Středozemním moři. Tu druhou tvoří pohostinní a přátelští ostrované  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !