Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Kamčijská delta

Kamčijská delta
14. 05. 2022 Evropa
Pětadvacet kilometrů jižně od Varny se nachází bulharská džungle - Kamčijská delta. Řeka Kamčija se zde, ještě předtím než dosáhne Černého moře, rozlévá do delty o rozloze asi 4500 ha a spolu  …více»

Holandsko - země tulipánů

Holandsko - země tulipánů
6. 05. 2022 Evropa
Po pěti letech jsem se vydala s cestovní společností opět do Holandska za tulipány. Tentokrát sama sólo bez dcery. Vlastně ten plán se měl uskutečnit již v roce 2020, ale díky covidu nebylo možno  …více»

Procházka po Luzernu

Procházka po Luzernu
20. 04. 2022 Evropa
Město Luzern leží na západním výběžku Luzernského (Vierwaldstättersee) jezera. Jeho rozloha je 113,8 kilometrů čtverečních, dlouhé je 38 kilometrů a maximální hloubka je 214 metrů. Voda v tomto jezeře  …více»

Zlatá okružní cesta

Zlatá okružní cesta
16. 04. 2022 Evropa
Naše cesta začala ve švýcarském Kriensu, který leží nedaleko města Luzern. Zde jsme nastoupili do čtyřmístné kabinové lanovky a vznášeli se nahoru. Pod sebou jsme viděli zelené louky střídavě se  …více»

Kamenný les

Kamenný les
9. 04. 2022 Evropa
V Bulharsku se jen pár kilometrů od Varny nachází zajímavé místo, které by zanícený cestovatel opravdu neměl minout. Průvodci se o něm často ani nezmiňují, přestože je to něco, co se je tak nejen  …více»
 

Jánošíkův kraj

Jánošíkův kraj
18. 03. 2022 Evropa
Když se řekne Juraj Jánošík, tak se asi najde málokdo, aby nevěděl, kdo to byl. Většina by hned řekla, že je to známý zbojník v typickém oblečení s ozdobnou vestou, velkým kloboukem a dřevěnou  …více»

Na lyže letos do Tater!

Na lyže letos do Tater!
17. 01. 2022 Evropa
Kam letos vyrazit na lyže? To je jistě otázka, kterou si klade mnoho lidí, kterým lyžování za posledních pár let chybí. Loni bylo skoro nemožné si nějaký výlet kvůli covidové situaci naplánovat  …více»

Dovolená v Chorvatsku 2022: nejvyšší čas na její naplánování

Dovolená v Chorvatsku 2022: nejvyšší čas na její naplánování
22. 12. 2021 Evropa
Přestože zima je v plném proudu, některé z nás už mohou lákat letní měsíce a vůně dálek. Proč si tedy nenaplánovat letní dovolenou již nyní? Za svoji cílovou destinaci si můžete zvolit Čechy oblíbené  …více»

Bulharský mys Kaliakra

Bulharský mys Kaliakra
11. 12. 2021 Evropa
Když je řeč o bulharském pobřeží, turisté a nejen ti čeští si jej nejčastěji spojují s širokými a dlouhými písečnými plážemi na Zlatých píscích nebo Slunečném pobřeží. Ale stačí odjet jen pár desítek  …více»

Návštěva Drážďan a Drážďanské ZOO

Návštěva Drážďan a Drážďanské ZOO
5. 10. 2021 Evropa
Drážďany, to je město, které navštěvuji v rámci vánočních trhů poměrně často. Uvědomil jsem si ale, že je to už dost dlouho, co jsem tu byl i mimo zimu, a tak jsem to chtěl napravit. A protože cesta  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !