Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 03.10. 2023
Dnes má svátek Bohumil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Budapešť - historická perla na Dunaji

Budapešť - historická perla na Dunaji
30. 09. 2023 Evropa
Budapešť je hlavní město Maďarska. Vzniklo v roce 1873 sloučením tří samostatných částí Budína, Starého Budína a Pešti. Město se rozkládá na obou březích řeky Dunaje. Na levém břehu je část Pešť, je  …více»

Smutný pomník v Tatranské Lomnici

Smutný pomník v Tatranské Lomnici
16. 09. 2023 Evropa
Všichni milovníci Vysokých Tater znají Tatranskou Lomnici – do nedávné doby byla samostatnou obcí, nyní už je místní částí města Vysoké Tatry. Nachází se na úpatí Lomnického štítu a je nejvýchodnějším  …více»

Kdy vyrazit do Nízkých Tater a kam se podívat?

Kdy vyrazit do Nízkých Tater a kam se podívat?
5. 09. 2023 Evropa
Slovensko představuje úžasnou destinaci, do které můžete vyrazit během celého roku. V létě si užijete zelené kopce, louky a pole. A v zimě vás naopak potěší zasněžené hory, lyžování a zimní radovánky  …více»

Unikát pod tatranskými štíty

Unikát pod tatranskými štíty
3. 09. 2023 Evropa
O prázdninách jsme si asi jako všichni dopřáli pár dní dovolené – v červenci jsme po několika letech opět zavítali na Slovensko, do mých milovaných Tater. Jak jsme tak brázdili také okolí pod  …více»

Tak trochu jiná Osvětim

Tak trochu jiná Osvětim
2. 09. 2023 Evropa
Většina turistů, kteří kdy do tohoto polského města zavítali, sem přijela navštívit smutné místo neblaze proslulé v době 2. světové války. Turisté sem také přijedou z Česka ráno a večer se s větší  …více»
 

Vrbické pleso

Vrbické pleso
17. 08. 2023 Evropa
Když se vydáte poznávat Nízké Tatry, určitě byste neměli vynechat Demänovskou dolinu, která je nejznámější a nejnavštěvovanější dolinou tohoto pohoří. Nabízí samozřejmě hned několik turistických  …více»

Výlet do polského města Kowary

Výlet do polského města Kowary
4. 08. 2023 Evropa
Před pár dny se mi dostal do rukou turistický magazín, ve kterém mě zaujala pozvánka k návštěvě polského městečka Kowary. Doposud jsem o tomto místě nikdy neslyšela, tak jsem se jako první šla podívat  …více»

Zelenci – slovinská přírodní rezervace

Zelenci – slovinská přírodní rezervace
28. 07. 2023 Evropa
V severní části Triglavského národního parku, nedaleko známého horského střediska Kranjska Gora, se v malé přírodní rezervaci nachází smaragdově zelené jezírko. Leží v malebném údolí a je obklopeno  …více»

Naše návštěva Kysuckých Beskyd

Naše návštěva Kysuckých Beskyd
22. 07. 2023 Evropa
Dnes jsem se rozhodla vypravit se na místo, kam jsem jezdívala často v mládí. Jedná se o Velkou Raču a celé Kysucké Beskydy, kam jsem jako náctiletá, v čase, kdy Česko a Slovenskou bylo jednou zemí  …více»

Letní dovolená v Piešťanech: 3 + 1 noc zdarma i WineDay!

Letní dovolená v Piešťanech: 3 + 1 noc zdarma i WineDay!
13. 07. 2023 Evropa
Mnoho z vás už jistě slyšelo o věhlasných slovenských lázních Piešťany, které jsou známé pro kvalitní služby a přírodní zdroje pomáhající zejména pohybovému aparátu. V letním období si všichni rádi  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !