Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 17.10. 2021
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše tipy

Vietnam - jedeme na jih

Vietnam - jedeme na jih
15. 05. 2021 Vaše tipy
Po 13hodinové cestě z Hanoje do Hue konečně sundáváme zimní oblečení a jsme v teple. Cesta vlakem nic moc - očekávané krásné výhledy se nekonaly, I. třída - no tak nic moc a o jídle se nedá ani mluvit  …více»

Má druhá jarní projížďka na kole v roce 2021

Má druhá jarní projížďka na kole v roce 2021
15. 05. 2021 Vaše tipy
Byla sobota, sluníčko opět hřálo, a já se rozhodla zase vyrazit na kolo. Kam ale, když jsem minule dorazila z Kopřivnice až do Starého Jičína a zastavila jsem se i na Hukvaldech? Proč ztrácet čas  …více»

Výlet do Mostaru

Výlet do Mostaru
14. 05. 2021 Vaše tipy
Při jednom našem pobytu na jihu Chorvatska jsme si koupili výlet do Bosny a Hercegoviny do města Mostar. Malý autobus se zaplnil asi dvaceti cestujícími – Čechy a Slováky. Na hranicích nás delegátka  …více»

Má první jarní projížďka na kole v roce 2021

Má první jarní projížďka na kole v roce 2021
2. 05. 2021 Vaše tipy
Po zimě jsem se v sobotu vydala na svůj první téměř celodenní výlet na kole. A nebylo to poprvé, co jsem byla ráda, že žiji na Novojičínsku, v kraji sice kopečkovém, ale rozlehlém, malebném a zajímavé  …více»

Návštěva Muzea čokolády

Návštěva Muzea čokolády
6. 04. 2021 Vaše tipy
Podle paní průvodkyně je to nejmenší muzeum čokolády na světě, je to totiž jen jedna poměrně malá místnost. Informací jsme tu ale vyslechli hodně. Toto minimuzeum vzniklo v roce 2016 a založila ho  …více»
 

Sokolník a dravci

Sokolník a dravci
30. 01. 2021 Vaše tipy
První zmínky o sokolnictví jsou v Asii a teprve až později přešla tato speciální vášeň do střední Evropy. Ve středověku bylo sokolnictví jen pro šlechtu. Jednak chování dravců bylo finančně náročné  …více»

Do Drážďan za švestkovým kominíčkem

Do Drážďan za švestkovým kominíčkem
10. 03. 2020 Vaše tipy
Adventní trhy v Drážďanech jsou asi největší a zároveň nejstarší, v roce 2019 se konaly již po 585. Po celém městě je rozmístěno asi deset tematicky rozličných tržišť. Koupíte zde vše, co k vánočním  …více»

Muzeum Tatra Kopřivnice a Rožnovský skanzen

Muzeum Tatra Kopřivnice a Rožnovský skanzen
27. 11. 2019 Vaše tipy
Pto ty, kteří neví, kam vyrazit, tak vřele doporučuji spojit návštěvu Technického muzea Tatra Kopřivnice a rožnovský skanzen, přesněji Skanzen Rožnov pod Radhoštěm a Valašské muzeum v přírodě.  …více»

Největší, nejlepší i nejbizarnější letiště na světě

Největší, nejlepší i nejbizarnější letiště na světě
5. 03. 2019 Vaše tipy
Letecká doprava u nás minulý rok trhala rekordy. Roste obliba dálkových destinací a nároky na jednotlivá přestupní letiště se zvyšují. Uzlová letiště se pro cestující stávají zónou odpočinku nebo  …více»

Mozkové lázně - Doubice

Mozkové lázně - Doubice
3. 01. 2019 Vaše tipy
Malebnou obec Doubice najdeme ve Šluknovském výběžku nedaleko Krásné Lípy v severních Čechách. Jedná se o menší obec, ale najdete zde „velkou zábavu“. Nevěříte? U Staré hospody se rozkládá obrovský  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků