Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 27.11. 2022
Dnes má svátek Xenie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše tipy

Vzpomínka na předvánoční Karlovy Vary

Vzpomínka na předvánoční Karlovy Vary
18. 06. 2022 Vaše tipy
V lesích nad městem Karlovy Vary je mnoho vyhlídek, rozhleden a zajímavých míst. Vydali jsme se tedy na procházku a navštívili některé z nich. Ráno byl sice mráz a město se schovalo v mlze, ale nás  …více»

Pozvánka na sever Čech do Botanické zahrady

Pozvánka na sever Čech do Botanické zahrady
17. 06. 2022 Vaše tipy
Jsem libereckou rodačkou a byť v tomto městě již skoro čtvrt století nežiji, velmi ráda a často se sem vracím. Když se řekne Liberec, každý si jistě vybaví jako první Ještěd, zoologickou zahradu, ale  …více»

Velhartice a tajemno

Velhartice a tajemno
1. 02. 2022 Vaše tipy
Milovníkům Šumavy a Pošumaví jistě není třeba Velhartice představovat – malebná obec v okrese Klatovy je vyhledávaná především turisty, kteří chtějí navštívit známou středověkou zříceninu hradu  …více»

Cestování a zážitky

Cestování a zážitky
30. 01. 2022 Vaše tipy
Každý preferuje jiné zájmy a v tom je pestrost volby, čím si lidé prožívají radost. V tomto duchu je i mé motto: „Můžou mi ukradnout auto, peněženku, kufr atd., ale zážitky mi nikdo nevezme“.  …více»

Na cestách i při běžných aktivitách se mohou přihodit různé věci

Na cestách i při běžných aktivitách se mohou přihodit různé věci
31. 12. 2021 Vaše tipy
Na dovolené v Tunisku spadla při pobytu u bazénu klientovi na hlavu velká kovová cedule se symbolem „Zákaz skákání“, která se uvolnila poryvem větru. Klient měl tržnou ránu na hlavě, kterou bylo třeba  …více»
 

Vietnam - jedeme na jih

Vietnam - jedeme na jih
15. 05. 2021 Vaše tipy
Po 13hodinové cestě z Hanoje do Hue konečně sundáváme zimní oblečení a jsme v teple. Cesta vlakem nic moc - očekávané krásné výhledy se nekonaly, I. třída - no tak nic moc a o jídle se nedá ani mluvit  …více»

Má druhá jarní projížďka na kole v roce 2021

Má druhá jarní projížďka na kole v roce 2021
15. 05. 2021 Vaše tipy
Byla sobota, sluníčko opět hřálo, a já se rozhodla zase vyrazit na kolo. Kam ale, když jsem minule dorazila z Kopřivnice až do Starého Jičína a zastavila jsem se i na Hukvaldech? Proč ztrácet čas  …více»

Výlet do Mostaru

Výlet do Mostaru
14. 05. 2021 Vaše tipy
Při jednom našem pobytu na jihu Chorvatska jsme si koupili výlet do Bosny a Hercegoviny do města Mostar. Malý autobus se zaplnil asi dvaceti cestujícími – Čechy a Slováky. Na hranicích nás delegátka  …více»

Má první jarní projížďka na kole v roce 2021

Má první jarní projížďka na kole v roce 2021
2. 05. 2021 Vaše tipy
Po zimě jsem se v sobotu vydala na svůj první téměř celodenní výlet na kole. A nebylo to poprvé, co jsem byla ráda, že žiji na Novojičínsku, v kraji sice kopečkovém, ale rozlehlém, malebném a zajímavé  …více»

Návštěva Muzea čokolády

Návštěva Muzea čokolády
6. 04. 2021 Vaše tipy
Podle paní průvodkyně je to nejmenší muzeum čokolády na světě, je to totiž jen jedna poměrně malá místnost. Informací jsme tu ale vyslechli hodně. Toto minimuzeum vzniklo v roce 2016 a založila ho  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !