Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.05. 2024
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Austrálie

3+1 tip na romantická místa na Bali

3+1 tip na romantická místa na Bali
1. 03. 2019 Austrálie
Romantické výhledy, zářivé západy slunce, místa připomínající ráj na zemi. To my ženy doslova milujeme. Kochat se krásami kolem sebe a nejlépe u toho mít i po svém boku muže, který s námi romantiku  …více»

Poznejte Austrálii a Nový Zéland!

Poznejte Austrálii a Nový Zéland!
3. 09. 2014 Austrálie
Austrálie a Nový Zéland jsou sice z Prahy opravdu velmi daleko, ale i přesto se vyplatí se tam vypravit. Najdete tam totiž jedny z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst na zemi, od vyspělých  …více»

Jak jsem navštívila Austrálii

Jak jsem navštívila Austrálii
31. 08. 2012 Austrálie
V prosinci 2011 jsem plánovala navštívit Austrálii. Byla jsem překvapena rychlostí vyřízení víza, vyplněný elektronický formulář se mi vrátil jako schválený během jednoho dne. Už toto mě nadchlo  …více»

Fraser Island aneb vždy ve střehu

Fraser Island aneb vždy ve střehu
2. 06. 2012 Austrálie
Dalším naším australským zážitkem byl dvoudenní výlet na Fraser Island. Jedná se o světové dědictví UNESCO - 120 km dlouhý a 24 km široký ostrov, což je největší písečný ostrov na světě. Eliza Fraser  …více»

Cesta na Nový Zéland

Cesta na Nový Zéland
9. 04. 2012 Austrálie
Před několika roky nás pozval jeden známý na Nový Zéland. Tento bývalý Čech utekl z Československa v době, kdy tu vládla hluboká totalita a tehdy se mnoho lidí rozhodlo opustit svou vlast. Byl mladý  …více»
 

Současné problémy Austrálie

Současné problémy Austrálie
27. 12. 2010 Austrálie
Austrálie je nejizolovanější kontinent na naší planetě. Žijí tady živočichové, které nenajdeme nikde jinde na světě, nebo jen na několika málo místech! Stala se domovem klokanů, koal, vačic, vombatů  …více»

Austrálie je místem neobyčejných zážitků a dobrodružství II.

Austrálie je místem neobyčejných zážitků a dobrodružství  II.
30. 01. 2007 Austrálie
Národní park Kakadu. Park je zajímavý tím, že jej UNESCO vyhlásilo svojí nejen přírodní, ale i kulturní památkou, což je světový unikát. Najdete tu totiž historické malby, které jsou až 40 tisíc let staré. …více»

Austrálie je místem neobyčejných zážitků a dobrodružství I.

Austrálie je místem neobyčejných zážitků a dobrodružství  I.
13. 01. 2007 Austrálie
První věc, která vás v Austrálii překvapí, jsou neuvěřitelné vzdálenosti. Když máme jet sto kilometrů v Čechách říkáme si, že je to dálka. Ale když jsme měli v Austrálii urazit „jen“ 400 kilometrů , říkali jsme si, že je to paráda, že je to kousek. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !